Teraz jest 22 października 2020, 01:26 - Cz

• Reklama

Hugo Boss - Pure

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Hugo Boss - Pure

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
6%
2 - Słaby
3
18%
3 - Przeciętny
8
47%
4 - Dobry
1
6%
5 - Bardzo dobry
2
12%
6 - Genialny
2
12%

Liczba głosów : 17

• Autor
  • Wiadomość

mareczek

Hugo Boss - Pure

Post05 sierpnia 2012, 13:48 - N

Najlepszy zapach od Bossa klasa kasa i luksus. Świeży podoba się dziewczyną na każdej robi wrażenie. Nie mogę uwierzyć że go tu nie ma. Ja nie umiem zrobić ankiety bo dałbym najwyższą note. Ten zapach trzeba mieć w kolekcji bez żadnych wątpliowści...

michal13031986

Forumowicz

Re: Boss Pure

Post05 sierpnia 2012, 15:17 - N

mareczek: Jak zamieszczasz tutaj informację o perfumach to przydało by się dodać zdjęcie produktu, skład żeby nie było trzeba latać po stronach i sprawdzać

1kemoT

Forumowicz

Post05 sierpnia 2012, 15:30 - N

mareczek napisał(a):...Świeży podoba się dziewczyną na każdej robi wrażenie...

To nie jest forum miłośników języka polskiego jednak...kolega lukesho zwrócił już uwagę w HB Bottled Sport, że zapach może podobać się DZIEWCZYNOM.

Mareczku, litości! :oops:

mareczek

Post05 sierpnia 2012, 17:00 - N

Bardzo mocno przepraszam już pisałem że nie umiem ładnie pisać :oops:

Zdjęcie bym wstawił ale nie mam tutaj aparatu a z telefonu kiepsko widać i ciężko wgrać na komputer chyba że może być takie

Składu niestety nie znam może ktoś podpowie :oops:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

lolek

Bardzo aktywny forumowicz

Post05 sierpnia 2012, 17:35 - N

od czego są forumowicze, pomożemy:

Boss Pure
Nuty zapachowe:
nuta głowy: aromat cytrusowy.
nuta serca: figa, konwalia, hiacynt, lilia.
nuta bazy: drzewo massoia.

Obrazek

Nowoczesna kompozycja o bardzo silnie odświeżających nutach wodnych, została wzbogacona aromatem cytrusów i ciepłych akordów drzewnych. Nazwa Pure jest nieprzypadkowa, to zapach, który ma prezentować czystość i świeżość krystalicznie przejrzystej wody.
Szklany flakon zamyka w prostych kształtach siłę wody, a lekko błękitnym zabarwieniem dodaje kompozycji czystości i uczucia chłodu. Kompozycja została dedykowana eleganckim mężczyznom. Wyróżnia ich wierność ideałom oraz gotowość do podjęcia nowych wyzwań.
Zapach z kategorii świeżych na lato w sam raz, nie znam, podobno bezpieczny i lekki:)
Ostatnie zdanie ode mnie, reszta wiadomo skąd :mrgreen:
Ostatnio edytowano 06 sierpnia 2012, 06:57 - Pn przez lolek, łącznie edytowano 1 raz

Prorok

Forumowicz

Post05 sierpnia 2012, 19:39 - N

zapach plaski , syntetyczny , do bolu wtorny i bez polotu - nawet na ogolnym tle niezbyt przeciez wyszukanych zapachow bossa wypada nijako :roll:

Bendigo

• Ostrzeżenia: 1

Post05 sierpnia 2012, 20:38 - N

Właśnie znalazłem próbkę tego zapachu i po prysznicu sobie go zapodałem. Pachnie syntetycznie, ale świeżo, całkiem przyjemnie i niezbyt długo. Niestety nic w tym zapachu nie przyciąga mojej uwagi. Ot zapaszek jakich tysiące.

lichu

• Ostrzeżenia: 1

Post06 sierpnia 2012, 14:27 - Pn

Ciężko się nie zgodzić z Mariuszem, zdecydowanie bardziej wole nietrwały Salvatore Ferragamo - Free Time...

michal13031986

Forumowicz

Re: Hugo Boss - Pure

Post09 sierpnia 2012, 17:40 - Cz

Nie znam się tak jak wy na perfumach, aktualnie mam próbkę jego pierwsze powąchanie odrzuciło nos spirytus czuć, po chwili ulotniło się to i zapach bardzo sztuczny trochę przypominający tanie płyny do spryskiwaczy. Wiem że nie zakupię go

Moderator:
Nie mozesz na razie nic wymieniać na forum i to nie jest dział na propozycję wymiany...

imperialista

Forumowicz

Post21 sierpnia 2012, 15:44 - Wt

Nie będę nawet kontrowersyjny, bo zapach nie budzi powszechnego entuzjazmu, nie powiem też że śmierdzi (bo starając się obiektywnie rzecz ujmować, można się zgodzić z tym, że wszystkie opisane tu dzieła jednak pachną), ale na Boga- Hugo Boss robi sobie jaja.

Tak płaskiego zapachu, tak nietrwałego (całe szczęście?) i tak trywialnie pachnącego nie miałem na sobie nigdy. Ja rozumiem- lato, świeże zapachy są na topie, Boss ma szerokie grono odbiorów w kieszeni, ale wg. mnie. lepiej od tego pachnie 3/4 wód toaletowych z Tesco.

Więc tak: u mnie się nie rozwija w ogóle, o jakichś nutach drzewnych można zapomnieć- są chyba zbyt nieśmiałe, żeby się ujawniać. Kończą się cytryny wyciśnięte ja kiś kwiatek, kończą się dwie godziny po aplikacji- kończy się zapach.

Zazdroszczę jednak jego używającym jednej rzeczy- otóż mogą mieć pewność, że niemalże wszystko po co sięgną w przyszłości, będzie pachniało lepiej.
Kup pan rzecz - Imperialny straganik!

marso

Forumowicz

Post21 sierpnia 2012, 19:32 - Wt

Gdyby Hugo Boss robił pod względem jakosciowym perfumy tak jak robi koszule to wynosiliby go ludzie na piedestały. Uwielbiam koszule Bossa ale jego zapachy już nie za bardzo choć jest ze dwa warte noszenia (HB Bottled i HB XY). Co do Pure - poprzednicy w zasadzie napisali już wszystko. Otwarcie iście uderzające świeżościa, co prawda syntetyczną ale przyjemną w wąchaniu, choć nie trwa to długo. A szkoda, bo gdyby nie ta słaba moc (ok. 4h)postawiłbym go obok Versace Dreamera (mój nr 1 of synthetic). Do kupna próbki zainspirowała mnie figa w nucie głowy. I na próbce się skończy. Drugie dzień testów i ostatni. Dam mocna trójkę.

Bonifacy

Aktywny forumowicz

Post16 stycznia 2013, 16:07 - Śr

Zapach jakich wiele,świeży,syntetyczny,cytrusowy,wyróżnia się tam jakiś kwiatek (wg.składu hiacynt/lilia). 2+

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post16 stycznia 2013, 16:14 - Śr

marso napisał(a):Gdyby Hugo Boss robił pod względem jakosciowym perfumy tak jak robi koszule to wynosiliby go ludzie na piedestały. Uwielbiam koszule Bossa ale jego zapachy już nie za bardzo choć jest ze dwa warte noszenia (HB Bottled i HB XY). Co do Pure - poprzednicy w zasadzie napisali już wszystko. Otwarcie iście uderzające świeżościa, co prawda syntetyczną ale przyjemną w wąchaniu, choć nie trwa to długo. A szkoda, bo gdyby nie ta słaba moc (ok. 4h)postawiłbym go obok Versace Dreamera (mój nr 1 of synthetic). Do kupna próbki zainspirowała mnie figa w nucie głowy. I na próbce się skończy. Drugie dzień testów i ostatni. Dam mocna trójkę.

Adekwatne spostrzeżenie.

aleksander

Super Perfumaniak

Post16 stycznia 2013, 16:50 - Śr

marso napisał(a):Gdyby Hugo Boss robił pod względem jakosciowym perfumy tak jak robi koszule to wynosiliby go ludzie na piedestały. Uwielbiam koszule Bossa [...]
Nieźle wyszły mu czarne koszule, model z 1933 roku.
Szykowne i eleganckie, ale u niektórych wzbudzające grozę.

Osobiście, nigdy nie kupiłbym nic tej marki.

Pure (dostałem próbkę, wraz z zakupami) jest tragiczny.
Nie różni się od, na przykład, wód Playboy.
Czułem się, jak wyprany w pralni chemicznej.

niko_22

Forumowicz

Post16 stycznia 2013, 17:20 - Śr

aleksander napisał(a):Nieźle wyszły mu czarne koszule, model z 1933 roku.
Szykowne i eleganckie, ale u niektórych wzbudzające grozę.

Dobre :)

A co do zapachów to znalazłoby się kilka perełek z tej stajni na czele z Energisem...

Ofis

Post16 stycznia 2013, 22:11 - Śr

Nie ma nawet co pisać o tym zapachu.

I nie widzę w ich gamie perełek. Raczej kilka poczciwych, bezpiecznych i przyjemnych zapachów, które mają się dobrze sprzedawać.
Sprzedaż/wymiana: viewtopic.php?f=52&t=7756

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post17 stycznia 2013, 15:37 - Cz

A wracając do tematu, Pure oceniam na "2".

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post20 marca 2013, 21:27 - Śr

Mierzę się właśnie z tą legendą. Naśmiewałem się z niego nie znając go w ogóle. A tu proszę.
Jest jeszcze gorzej, niż w wyobrażeniach. Pachnie jak woda :shock: Po co to? Na co? Dlaczego? Dla kogo? Nie rozumiem kompletnie tego zapachu. Czy to oznacza, że jest on genialny? :lol:
Chyba nie żałowali Iso, bo od razu "podniosły" się na mnie zapachy, które przez cały dzień na mnie osiadały. To chyba jedyna zaleta Pure.

Czy to są jeszcze perfumy, czy może jakaś nowatorska forma czegoś w płynie? Coś jak Escentric Molecule.

Btr

Forumowicz

Post20 marca 2013, 22:37 - Śr

Tak może pachnieć dezodorant, ale nie woda w cenie >100zł. W dodatku mam tego "pecha", że już chyba trzykrotnie dostawałem próbkę Pure przy okazji innych zamówień. Sample rozdałem znajomym, perfumowym laikom i nawet oni określili go jako nijaki i bezjajeczny ;)

SOP3L

Forumowicz

Post20 stycznia 2014, 01:05 - Pn

Faktycznie nic wyróżniajacego się, niby świeżak a po pewnym czasie mam wrażenie jakbym miał zwymiotować od słodyczy... Uwielbiam świeżaki ale nie mogę się jakoś do niego przekonać mimo iż mam jeszcze ok 49ml, może kiedyś mu się uda
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie