Teraz jest 22 października 2020, 16:00 - Cz

• Reklama

Beckham - Signature for Him

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
13%
4 - Dobry
4
50%
5 - Bardzo dobry
3
38%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 8

• Autor
  • Wiadomość

gurlen87

Perfumaniak

Post12 lipca 2012, 09:59 - Cz

Signature for Him marki David & Victoria Beckham to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Signature for Him został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beatrice Piquet. Nutami głowy są Mandarynka, Arbuz i Woda morska; nutami serca są Cyprys i Jałowiec; nutami bazy są mech dębowy, Paczula i Ambra.

Story było, więc dorzucam klasyka ;). Fajna, niezobowiązująca owocowo-drzewna kompozycja. Używałem dawno temu.W ramach przypomnienia chyba wrócę do tego pachnidełka. Dobry stosunek jakości do ceny.

xentrix

Super Perfumaniak

Re: Beckham - Signature for Him

Post10 września 2012, 18:03 - Pn

pamietam jedynie z dwukrotnych testów w drogeriach i powiem ,ze to całkiem przyjemny zapach . Raczej taki sympatyczny świeżaczek . Zastanawiałem sie nawet czy go nie kupic ...Nieco sztuczny jest ale pomimo tego podobał mi sie.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post02 maja 2015, 15:19 - So

Wg fragrantica.com to najlepszy Beckham do tego nos znakomity a tu o nim cisza. Co to zmowa milczenia jakaś. Używał ktos tego? U mnie niestety akurat tego Becka nie ma testerów w R.a kolejnego zapachu w ciemno kupować nie mam zamiaru.

kapral

Forumowicz

Post27 maja 2015, 01:22 - Śr

grzegorz01 napisał(a):Wg fragrantica.com to najlepszy Beckham do tego nos znakomity a tu o nim cisza. Co to zmowa milczenia jakaś. Używał ktos tego? U mnie niestety akurat tego Becka nie ma testerów w R.a kolejnego zapachu w ciemno kupować nie mam zamiaru.

Cisza bo nie ma tu za bardzo o czym dyskutować, przyzwoity tani psikacz. Dla większości forum pewnie zbyt syntetyczny. Właściwie to były moje pierwsze perfumy których używałem przez dość długi czas i wspominam je pozytywnie, chętnie odświeżyłbym sobie zapach ale dziś na flakon już na pewno się nie zdecyduję, więc jednak polecam sprawdzić przed ewentualnym zakupem.

jurek890

Post17 marca 2016, 17:25 - Cz

Mam teraz takiego w swojej kolekcji i jest naprawdę fajny, lekki i nie zobowiązujący.
Dałem 4 chociaż wahałem się nad 5.

Idealny na ciepłe dni a takie już nadchodzą więc go wysunąłem przed pozostałe aby cześciej po niego sięgać :D

Wakabaya

Aktywny forumowicz

Post13 lipca 2018, 23:33 - Pt

Używałem kupę lat temu, ale bardzo go lubiłem. Typowy zapach na ciepłe dni. Dostałem nawet komplement od panny, która obudziła się obok mnie po upojnej nocy. Obudziłem się przed nią, wstałem, psiknąłem na klatę ze 2 razy i gdy ona otworzyła oczy pierwszym co usłyszałem to było "Pięknie pachniesz". Ach, ta młodość.

Powrót do Perfumy męskie