Teraz jest 22 października 2020, 16:12 - Cz

• Reklama

Giorgio Armani - Attitude

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
3%
2 - Słaby
2
7%
3 - Przeciętny
3
10%
4 - Dobry
1
3%
5 - Bardzo dobry
11
38%
6 - Genialny
11
38%

Liczba głosów : 29

• Autor
  • Wiadomość

Niszka

Administrator

Post10 lipca 2012, 10:03 - Wt

Mamy wątek o wersji "Extreme", pora na wersję tradycyjną.

Moim zdaniem jest to niedoceniony zapach, a naprawdę znacznie przyjemniejszy od casualowców w stylu Givenchy Play czy YSL L'Homme. Ma wszystko: ciekawy skład, nienarzucający się, casualowy, w stylu "dla każdego". Wszystko, poza trwałością, która na mojej skórze wynosi 4, no może w porywach do 4,5 godziny efektywnej projekcji.

Bardzo lubię mało składnikowe kompozycje, raz że nie są przekombinowane, dwa że prezentują sobą to co obiecują w składzie, nie zastanawiam się czym to pachnie, bo wyczuwalne składniki są tu trzy: cytryna, lawenda i kawa. Każdy z nich równie silny i przyjemny, kawa nie jest tak sztuczna jak np. w Givenchy Very Irresistible.

Kto potrafi przymknąć oko na trwałość i projekcję - polecam. Zawsze można nosić ze sobą atomizerek i się dopsikiwać. Zapach jako zapach - super, przypadł mi do gustu, chociaż teoretycznie za perfumami bezpiecznymi nie przepadam.

kmalina

Re: Giorgio Armani - Attitude

Post04 lutego 2015, 10:52 - Śr

Witam, proszę o pomoc, mianowicie już ga attitude rzadko można spotkać i czy jest perfum o podobnym zapachu?
Pozdrawiam.

MI-24

Post11 sierpnia 2015, 14:52 - Wt

Baldessarini secret mission.
http://www.fragrantica.com/perfume/Bald ... 15940.html
Posiadam jeden i drugi. Są podobne, jednak Armanii rządzi.

Zostało mi może z 5 ml w buteleczce i z chęcią bym zakupił Attitude.

everlasting

Aktywny forumowicz

Post19 sierpnia 2016, 13:23 - Pt

Pięknie wyważony, elegancki zapach. Do tego bardzo uniwersalny. Ktoś jeszcze próbował Secret Mission w intepretacji Baldessarini ? Rzeczywiście podobny ?

Władimir

Forumowicz

Post22 października 2016, 19:52 - So

Piękny zapach. Świetnie się go nosi w jesienne dni. Niby otulający i ciepły a wciąż świeży. Mój faworyt w kategorii bezpiecznych zapachów. Dużo ciekawszy od YSL L'Homme.
Do okazjonalnego używania w sam raz. Do używania na codzień, za gładki, brakuje mu ziołowego pazura, ostrości. Ale i tak dam 5.
TOP 3
1. Tom Ford Grey Vetiver
2. Dior Homme
3. Azzaro Pour Homme

k2cl

Forumowicz

Post05 marca 2018, 11:59 - Pn

Bardzo udany zapach, szkoda tylko, że został wycofany…

Fajnie się sprawdza jesienią i na wiosnę, chociaż i zimą daje radę. Trwałość na mojej skórze nie powala (około 6h?), ale akceptuję ją jako względnie przyzwoitą. Spokojna i wyważona kompozycja, idealna do użycia "raz na jakiś czas". Z mojego punktu widzenia zasadnicza przewaga Attitude nad wszechobecnymi "przyjemniakami" w rodzaju YSL L'Homme wynika z tego, że ten zapach nie jest słodki, przynajmniej na mojej skórze. Pozostaje ciepły i otulający, ale się nie wysładza. Problemy z dostępnością (i absurdalne ceny tych flakonów, które są jeszcze na rynku) sprawiają, że sięgam po Attitude rzadko, ale niezmiennie sprawia mi to frajdę. Warto też wspomnieć o bardzo udanym flakonie :)

Dla mnie ocena całości to 5 (lekko naciągane z powodu umiarkowanej trwałości).

Luka

Forumowicz

Post05 marca 2018, 19:12 - Pn

Ta wersja była spoko, ale extreme była genialna. Wielka szkoda, że go wycofali.

vvv

Post13 kwietnia 2018, 14:46 - Pt

Jak to jest, że fajne zapachy są wycofywane...
Bardzo lubie ten zapach, zawsze lubiłem się nim psiknąć po treningu. Szczególnie podobał mi sie zapach w połączeniu z rozgrzaną skórą, może to za sprawą nuty kawy która dodaje mi energii. Zdążyłem sobie zakupić deodorant jak jeszcze był dostepny w sprzedazy ale już się niestety kończy.

Powrót do Perfumy męskie