Teraz jest 20 października 2020, 09:53 - Wt

• Reklama

Issey Miyake - L´Eau D´Issey Pour Homme Summer 2011

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
17%
4 - Dobry
1
17%
5 - Bardzo dobry
4
67%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 6

• Autor
  • Wiadomość

gurlen87

Perfumaniak

Post19 czerwca 2012, 09:14 - Wt

Najlepsza wersja Izeja;p, nie ma tego chlorowodorowego otwarcia znanego w wersji klasycznej a brzmienia kwiatowo-ziołowe złagodzone zostały jakby akordami wodnymi(?), przynajmniej takie mam wrażenie a może to wizualizacja flakonu tak na mnie działa... Nie zmienia to faktu, że chcę go na zbliżające się lato. Szkoda, że mniejszych pojemności aniżeli 125ml nie widac na horyzoncie.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: mandarynka, yuzu
Nuty serca: szałwia, kardamon
Nuty podstawy: wetiwer, ambra

HMR

Aktywny forumowicz

Re: Issey Miyake - L´Eau D´Issey Pour Homme Summer 2011

Post29 stycznia 2013, 18:37 - Wt

Podobny do klasycznego Issey'a z tym, że tak jak zauważyłeś brak tutaj tego specyficznego (trudnego?) otwarcia.
Co do innych podobieństw ciężko mi coś więcej w dniu dzisiejszym powiedzieć bo próbkę klasyka z przyjemnością zużyłem spory czas temu.
Summer 2011 moim zdaniem nie będzie lepszy od klasyka ale na pewno warty jest poznania w szczególności polecam tym, którzy czują jakieś mega trudne nuty w pierwotnej wersji tego pachnidła.
Tutaj ich prawdopodobnie nie ma. Z chęcią będę używał w cieplejszą porę. Podsumowując całkiem udana wariacja klasycznego L´Eau D´Issey.
I przy okazji nabrałem ochoty na najstarszą wersję tego całkiem fajnego zapachu ;)

gurlen87

Perfumaniak

Post30 stycznia 2013, 12:59 - Śr

Po pierwsze nie ma cynamonu, który w klasyku tworzy jakąś dziwną mdłą całość z yuzu i resztą. Nie wiem, czy czujesz, że zapach w środkowej fazie staje się intensywnie wodny wręcz wodorostowy. Dla mnie całkiem ciekawy "letniak"

HMR

Aktywny forumowicz

Post30 stycznia 2013, 20:56 - Śr

Niebawem przypomnę sobie klasyka to może wtedy coś więcej napiszę bo ostatni raz testowałem go dobre 1,5 roku temu i niestety szczegóły zapachu zdążyły już częściowo wyparować z pamięci ;)

illusion

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post21 czerwca 2013, 16:45 - Pt

W zasadzie zgadzam się z przedmówcami. O wiele lepsza wersja podstawki. Lepiej uwypuklona cytrynka. Zapach bardziej wodny, świeższy, wodorostowy. Moim zdaniem całkiem mocno wchodzi w klimaty Bvlgari Aqua tak więc duży plusik. Polecam wypróbować :)

xentrix

Super Perfumaniak

Post20 sierpnia 2018, 16:04 - Pn

miałem kilka wersji letnich Issey'a 2007,2009,mam tę 2011, testowałem kilka nowszych i powiem, że ta akurat bardzo mi sie podoba.Co do nowszych to im nowsze tym gorsze :-),więc juz nowszymi z ostatnich kilku lat niespecjalnie zawracam sobie głowę.Ta akurat jest bardzo fajna,typowe dla Isseya Yuzu z akcentami morskimi. Świetnie odswieża w gorący , upalny dzień. Wersje letnie Issey'e nie grzeszą parametrami ale zapach bardzo lubie i ten efekt świeżości po aplikacji. Polecam !
Jedna z najlepszych wersji letnich Isseya !
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie