Teraz jest 24 października 2020, 09:47 - So

• Reklama

Avon - Musk for Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Avon - Musk for Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
50%
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

RayFlash

Super Perfumaniak

Avon - Musk for Men

Post29 maja 2012, 18:43 - Wt

Świetny, piżmowy zapach z zielonym, sosnowym akcentem. Zaskakująco dobry, zważywszy na moje wyobrażenie o tej marce. Wiem, że niektórzy kojarzą piżmo z zapachem mydlanym - nic z tych rzeczy, jeśli chodzi o tę propozycję Avonu. Tutaj pachnie niezwykle naturalnie, słodkawo, lekko kremowo i całkiem blisko Muscs Koublai Khana, aczkolwiek zapach nie jest oczywiście tak, jak MKK, gęsty i pylisty; jest przestrzenny i bardzo męski. Projekcja i trwałość są raczej umiarkowane, ewolucja - nieznaczna, mimo to Musk for Men jest bardzo satysfakcjonujący. Doskonała i nieodzowna pozycja dla miłośników piżma, zwłaszcza tych, którzy marzą o piżmie z jajami. ;)

Podobno na eBayu można go dostać za grosze. Naprawdę warto. :)

Obrazek

Lincoln

Forumowicz

Re: Avon - Musk for Men

Post10 lipca 2012, 23:17 - Wt

Kiedyś znalazłem dawno już opróżnioną tubkę balsamu po goleniu z tej serii w której na szczęście cząsteczki zapachu jeszcze pozostały... Po pierwszym kontakcie mojego nosa z tubką pokochałem dotychczas niezbyt lubiane przeze mnie piżmo ;). Nie przepadam za obecną ofertą zapachową Avon-u, jednak ten produkt tej marki dorównywał projekcją wielu zapachom z tzw. wyższej półki. Ehh, dawniej i Avon posiadał w ofercie na prawdę interesujące zapachy..

Lincoln

Forumowicz

Post10 lipca 2012, 23:50 - Wt

Chciałbym jeszcze dodać że pierwsze przygody z perfumami zaczynałem od równie świetnego Avonowskiego Intrigue. Ah, był to wówczas dla mnie synonim niezwykłej ekskluzywności i wody za grube pieniądze :D . Flakon dzięki któremu poznałem tą wodę stał dłuugi czas w zamkniętej szafie i nic się z nim złego nie działo, jednak gdy dostałem od wujka tą upragnioną butelczyne po krótkim czasie użytkowania coś z dnia na dzień molekuły tego zapachu kolokwialnie mówiąc trafiło :cry:... moja radość z jego użytkowania nie trwała długo :mrgreen:

lunkis

Bardzo aktywny forumowicz

Post08 września 2019, 15:31 - N

To jeszcze jeden zapach Avoon który wart jest zatrzymania i to na dłużej.
Słowa o soku z butelki w kształcie rombu z żółtawym sokiem.
Teraz chyba już ona wygląda zupełnie inaczej.
Doskonałe jak na tę cenę piżmo, które jest obecne od początku do końca trwania zapachu.
Nie jest ono tutaj jakoś wygładzone, miało być mocne i takie w rzeczywistości jest.
Całość jest jednak fajnie zbilansowana i zapach nie jest jakiś ciężki, rzekłbym że pachnie całkiem naturalnie co w połączeniu z ceną mi się bardzo podoba.
Dla jasności - nie wiem jak pachnie Avon Musk obecnie produkowany...
Nie jestem stary - jestem VINTAGE

Tracershy

Bardzo aktywny forumowicz

Post08 września 2019, 18:13 - N

Musk już nie jest produkowany. Teraz są jakiej wersje typu Musk Marine, Fresh, Vulcain i Storm ale podstawowego Musk już nie ma w sprzedaży.

Powrót do Perfumy męskie