Teraz jest 02 grudnia 2020, 21:22 - Śr

• Reklama

Acqua di Parma - Colonia Futura EDC (2020)

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Acqua di Parma - Colonia Futura EDC (2020) (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

Mirx

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Acqua di Parma - Colonia Futura EDC (2020)

Post31 października 2020, 06:50 - So

Cytując za Fragrantiką, na kompozycję Acqua di Parma Colonia Futura składają się w linii głowy cytryna, bergamotka, grejpfrut i różowy pieprz; nutami serca są szałwia i lawenda; nutą bazy jest wetyweria. Perfumy pojawiły się na rynku w 2020 roku.

Będąc na wakacjach miałem okazję wykonać test nadgarstkowy tych perfum. Zdecydowanie jest to nawiązanie to starej formuły "Colonia", do której ja nie jestem do końca przekonany. W kolekcji mam dwie pozycje – Colonia Intensa, które uważam za najlepsze z całej lekkiej linii Acqua di Parma, i Colonia Essenza. Reszta też mi się podoba, ale nie na tyle, aby je kupić. Wygląda na to, że i Futura nie pojawi się u mnie na półce, choć bardziej przypadła mi do gustu niż Colonia EDC, Colonia Pura i Colonia Assoluta.. To co zwraca uwagę w kompozycji, to jest bardziej ziołowy charakter, a drugi nowy element, to dobrze wyczuwalna wetyweria. Wbrew temu co czytałem, trwałość nie jest żenująca. Na dłoni zapach dobrze czułem przez 5-6 godzin, co jak na takie perfumy nie jest złym wynikiem.

Obrazek

pblonski

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Acqua di Parma - Colonia Futura EDC (2020)

Post01 listopada 2020, 13:51 - N

Poprawne i przyjemne perfumy.
Colonia i Colonia Essenza nigdy nie były moimi faworytami
a bliżej mi do Colonia Pura.

Futura ma swoje miejsce pomiędzy pierwszą dwójką a tymi ostatnimi.

Teraz trzeba tylko poczekać aż cena spadnie do 2pln za ml.

Powrót do Perfumy unisex