Teraz jest 31 października 2020, 17:20 - So

• Reklama

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Gold Absolute

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

• Autor
  • Wiadomość

Southpaw

Aktywny forumowicz

Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Gold Absolute

Post29 września 2020, 19:05 - Wt

L'Eau d'Issey Pour Homme Gold Absolute marki Issey Miyake to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. L'Eau d'Issey Pour Homme Gold Absolute został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są cynamon i mandarynka; nutą serca jest gałka muszkatołowa; nutami bazy są nuty drzewne i bursztyn.

źródło: fragrantica.pl

Obrazek

Dziwi mnie brak tych perfum na forum. Wpadły mi do rąk przypadkowo. Jako wielki fan klasyka, patrząc po nutach spodziewałem się słodziaka bardzo odległego od wersji podstawowej. Nic bardziej mylnego - Issey Gold Absolute to taki klasyk na sterydach - dla mnie to jest to samo DNA z dodatkiem odrobiny przypraw i mocniejszym drzewnym drydownem. Są piękne i wcale nie dziwią mnie te zachwyty na zagranicznej fragrze. Klasyka uwielbiam używać casualowo - wersja gold absolute jest genialna na wieczór. Nadal możemy cieszyć "czystością" i harmonią znaną z L'Eau d'Issey Pour Homme ale w cięższym wydaniu (choć to nadal świeże perfumy) z piękną drzewną końcówką. Parametry na + względem wersji podstawowej. Polecam każdemu przynajmniej przetestować o ile można jeszcze gdzieś odnaleźć flakonik.

Mirx

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Gold Absolute

Post02 października 2020, 07:21 - Pt

Proponuję poprawić nazwę wątku na Issey Miyake - L'Eau d'Issey Pour Homme Gold Absolute EDT (2011)

Powrót do Perfumy męskie