Teraz jest 28 października 2020, 07:14 - Śr

• Reklama

Calvin Klein - Eternity Cologne For Men EDT (2020)

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - Eternity Cologne For Men EDT (2020) (nie oceniaj, jeśli nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post02 września 2020, 19:24 - Śr

Za polską Fragrą :arrow: Eternity Cologne For Men marki Calvin Klein to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn wydane w 2020 roku. Eternity Cologne For Men stworzyli Julie Masse, Ralf Schwieger i Veronique Nyberg. Nutami głowy są imbir, aldehydy i jagody jałowca; nutami serca są mastyks, geranium bourbon i kardamon; nutami bazy są mech, ambroksan i lorenox.

Obrazek

Proszę o ankietę i dodanie zapachu do katalogu :idea:

mateuszolech

Forumowicz

Re: Calvin Klein - Eternity Cologne For Men EDT (2020)

Post05 września 2020, 11:10 - So

Pomyślałem, że napiszę parę słów o tym zapachu skoro noszę go od miesiąca :) Napewno część z was liczyła na brak ambroxanu, niestety muszę was zawieść bo jest dosyć mocno wyczuwalny i stanowi bazę całej kompozycji. Sam zapach w otwarciu jest soczyście zielony, lekko mdły i słodki, jednak po chwili przechodzi w bardziej ziołowo pikantny akord. W składzie deklarują jagody jałowca, kardamon oraz imbir i myślę, że taki świeży lekko pikantny imbir jest najbardziej wyczuwalny, nie jest to tak bardzo naturalny imbir jak w przypadku Aqua Allegoria Ginger Piccante, ale daje radę. Jadłem kiedyś lokum z mastyksem i wydaje mi się, że podobny aromat lekko żywicznej słodyczy można odnaleźć w sercu tego zapachu przy czym całość ma lekko ziemiste i słone akordy. Sam zapach jest lekki i pełen przestrzeni, nie przytłacza i roztacza wokół mineralną aurę. Uważam, że to dosyć udana premiera, przyjemny zapach do noszenia na codzień, na pewno jest bardziej nowoczesny niż klasyk, nie wypowiem się czy lepszy czy gorszy. Parametry: projekcja ok 1-2h trwałość 5-6h.

marez777

Aktywny forumowicz

Post05 września 2020, 12:25 - So

Czyli letniaczek :mrgreen: Sprawdzę przy okazji

Bazyli

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post05 września 2020, 13:40 - So

mateuszolech - ambroksan, powiadasz? Działa na mnie, niczym na diabła święcona woda. Uciekam więc czym prędzej do klasyka :)

Bazyli nadaje mobilnie...

mateuszolech

Forumowicz

Post05 września 2020, 16:56 - So

Tak zdecydowanie letniaczek, chociaż premiera jest zapowiedziana na wrzesień więc może dawać sobie radę lepiej w trochę niższych temperaturach.

marez777

Aktywny forumowicz

Post06 września 2020, 06:59 - N

W niektórych dziełach ambroxan nie gra pierwszych skrzypiec :mrgreen: tego wariata muszę sprawdzić, mam do Eternity sentyment jakiś ;)

Powrót do Perfumy męskie