Teraz jest 24 października 2020, 13:17 - So

• Reklama

Byredo - Rose Of No Man's Land EDP (2015)

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Byredo - Rose Of No Man's Land EDP (2015) (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
100%

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Byredo - Rose Of No Man's Land EDP (2015)

Post25 czerwca 2020, 09:48 - Cz

Fr: Rose Of No Man's Land marki Byredo to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Rose Of No Man's Land został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są różowy pieprz i czerwona róża turecka; nutami serca są czerwona róża turecka i kwiat maliny; nutami bazy są papirus i bursztyn.
Obrazek

Ciekawa i dziwna róża, nieoczywista.
Podobna do nieodżałowanego M by Marcel Marongiu Oriflame, też tak zasnuta woalem zamszu i kadzidła.
Do tego trochę landrynkowa (to chyba te niby maliny) i odrobinę wpadająca w klimaty Perles De Lalique.
Ma w sobie też coś z Perfume Calligraphy Saffron Aramis.

adk08

Forumowicz

Re: Byredo - Rose Of No Man's Land EDP

Post25 września 2020, 13:43 - Pt

Jeden z fajniejszych zapachów z różą na czele, z którym miałem przyjemność obcować. Żałuję że papirus nie jest odrobinę bardziej uwydatniony, co dałoby bardziej kadzidlany, lekko dymny efekt. Po pewnym czasie fajnie wychodzi słodkawy, chyba przez tą malinę, różowy pieprz, który trochę mi się kojarzy z Givenchy Gentlemen Only. Bardzo ładny zapach z przechyłem w stronę damską, ale nie przeszkadza mi to i śmiało go będę nosił.

alezehe

Re: Byredo - Rose Of No Man's Land EDP (2015)

Post17 października 2020, 10:18 - So

Jedna z fajniejszych róż, zimna, nieoczywista, niby kolejna z wielu, ale nie wtórna. Mam wrażenie, że do niczego nie nawiązuje. Jest w niej ciekawa przestrzeń powietrza pachnącego mokrymi różami. Jeden z nielicznych zapachów od Byredo, które nadal mam.

Powrót do Perfumy unisex