Teraz jest 22 października 2020, 13:18 - Cz

• Reklama

Issey Miyake - L'Eau d'Issey Pour Homme L'Ete

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post05 maja 2012, 13:31 - So

Koniec majowego weekendu zaprowadził mnie do Douglasa, który akurat w Silesii jest dużo lepiej zaopatrzony w nowości niż pobliska Sephora.

Po rozczarowaniu Issey Homme Sport postanowiłem przetestować kolejną wariację na temat klasyka, tym razem z jakże malowniczym zielonym listkiem. Producent dalej odcina kupony od magii oryginału, mamy zatem pierwotny kształt flakonu, przyozdobiony wspomnianym badylem. Całość wygląda niestety ślicznie i przyciąga wzrok, do tego oczywiście zajmuje jedną z głównych półek. Nie można nie zauważyć.

Co do samej zawartości flakonu już szału nie ma. Jak zwykle w edycji "specjalnej" Issey za bardzo nie miesza i otrzymujemy generalnie to samo co roku, z mało wyczuwalną zmianą, która ma nas skusić do wydania kolejnych pieniędzy na coś, co przecież tak lubimy. W tym roku producent zaszalał, bo mam już wersję wakacyjną z poprzednich lat i była w 98% identyczna. Tutaj jednak czuć coś nowego już w otwarciu, moim zdaniem to jakaś mięta ale nie jestem pewien. Szaleństwo autorów nie trwa długo i po chwili mój nos czuł już tylko rozwodnioną (niestety) wersję oryginału, pozbawioną (znowu niestety) tego kwaśnego pazura, który tak uwielbiam.

Ogólnie dla posiadaczy oryginału wydatek jak najbardziej zbędny. Jeżeli w białym Issey mierzi Cię "kwaśne" otwarcie to spróbuj tej wersji, w przeciwnym razie szkoda czasu. Podsumowując, Issey wyspecjalizował się w wyciąganiu kasy za nic. Inni producenci chociaż wypuszczając te kiepskie sporty proponują nowy zapach - w 99% przypadkach gorszy od protoplasty bez nazwy sport, to jednak coś robią. Issey uznał, że najlepsze jest zarabianie przez nic nie robienie :lol:

Gdybym używał tylko jednego zapachu jak niektórzy i byłby nim biały Issey to może miałoby to sens, chociaż dla kolekcjonowania pięknych butelek co rok. W przeciwnym razie nie. Mój odbiór tych wersji, to jak zamienienie w cheeseburgerze sera chedar na edamer i wmawiania, że teraz to jest cheesburger euro sport limited edition blache 2012.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Powrót do Perfumy męskie