Teraz jest 25 października 2020, 23:06 - N

• Reklama

Dior - Homme Sport 2012

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Dior - Homme Sport 2012

1 - Bardzo słaby (DNO)
3
3%
2 - Słaby
3
3%
3 - Przeciętny
11
11%
4 - Dobry
19
20%
5 - Bardzo dobry
50
52%
6 - Genialny
10
10%

Liczba głosów : 96

• Autor
  • Wiadomość

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Dior - Homme Sport 2012

Post04 maja 2012, 11:17 - Pt

Pierwszy kontakt był szokiem. Nie byłem na to gotowy, ale na szczęście szybko zacisnąłem przeponę i nic mi się nie ulało. Po prostu odruch wymiotny. Klasyczny Homme plus cytrusy. Kolejne testy nie były już tak straszne, ale wciąż zawartość żołądka pchała się na zewnątrz. Nie mam odwagi na razie na testy skórne i powoli będę sobie podsuwać tylko sam bloter. Może kiedyś się uda. Póki co wymiękam.

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Re: Dior Homme Sport

Post04 maja 2012, 11:18 - Pt

pknbgr napisał(a):Pierwszy kontakt był szokiem. Nie byłem na to gotowy, ale na szczęście szybko zacisnąłem przeponę i nic mi się nie ulało. Po prostu odruch wymiotny. Klasyczny Homme plus cytrusy. Kolejne testy nie były już tak straszne, ale wciąż zawartość żołądka pchała się na zewnątrz. Nie mam odwagi na razie na testy skórne i powoli będę sobie podsuwać tylko sam bloter. Może kiedyś się uda. Póki co wymiękam.

mam wrażenie, że testowałeś wersję 2012?

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post04 maja 2012, 11:20 - Pt

Stał tester, to testowałem. Która to wersja, to nie wiem. Prawdopodobnie nowa. Starej nie znam.

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post04 maja 2012, 11:23 - Pt

pknbgr napisał(a):Stał tester, to testowałem. Która to wersja, to nie wiem. Prawdopodobnie nowa. Starej nie znam.

jeśli mówisz o połączeniu DH z cytrusami to na bank nowa wersja,
niezbyt wyszła im ta reformulacja, stara wersja to cytrusy z imbirem i cedrowym finiszem,
klasycznie i elegancko...

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post04 maja 2012, 11:28 - Pt

Bardzo możliwe, że to nowa wersja. Oni się chyba na bieżąco pozbywają starych wersji zastępując je w mig nowymi, by się nikt nie połapał.

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post04 maja 2012, 11:28 - Pt

RoQ napisał(a):Mam wrażenie, że musimy rozdzielić te wersje w katalogu, bo będzie sporo nieporozumień.
Mój DHS (stary) nabrał rumieńców i trwałości.
Widocznie pogodził się z faktem, że jestem jego panem i przestał spier... ze skóry.
Świetny zapach i godny rywal Chanel Homme Sport.

myślę, że zrobię to nawet zaraz ;)

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Dior Homme Sport 2012

Post04 maja 2012, 11:31 - Pt

Tutaj proszę pisać o nowej wersji, w nowej butli i z nowym opakowaniem.
Dodałem również fotkę z dwoma Dior'ami, po lewej stara wersja, po prawej nowa...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Legato

Forumowicz

Re: Dior Homme Sport 2012

Post04 maja 2012, 14:05 - Pt

Dla mnie ten nowy Dior to wręcz OHYDA ! Zapach robiony na siłę, nie ma w sobie żadnej nawet najmniejszej innowacji a cena kosmiczna (bo co bo Dior ?). Pierwszym zapachem, który polecała mi śliczna ekspedientka w S. był właśnie DHS 2012. Kiedy go poczułem na swojej skórze z wielkim wręcz (wulg.) spojrzałem na tę młodą kobietę kiedy zadała mi pytanie "I co, podoba się Panu ?" Trwałość również słaba, na moim nadgarstku trzymał ok 3- 3,5 h nie dłużej.
Szkoda bo marka bardzo szanowana prze ze mnie, mam nadzieje że ten ostatni niewypał nie wpłynie na jakość kolejnych nowych produktów Dior'a.

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post04 maja 2012, 14:42 - Pt

Legato napisał(a):Dla mnie ten nowy Dior to wręcz OHYDA ! Zapach robiony na siłę, nie ma w sobie żadnej nawet najmniejszej innowacji a cena kosmiczna (bo co bo Dior ?). Pierwszym zapachem, który polecała mi śliczna ekspedientka w S. był właśnie DHS 2012. Kiedy go poczułem na swojej skórze z wielkim wręcz (wulg.) spojrzałem na tę młodą kobietę kiedy zadała mi pytanie "I co, podoba się Panu ?" Trwałość również słaba, na moim nadgarstku trzymał ok 3- 3,5 h nie dłużej.
Szkoda bo marka bardzo szanowana prze ze mnie, mam nadzieje że ten ostatni niewypał nie wpłynie na jakość kolejnych nowych produktów Dior'a.

na Twoim miejscu bym się nie łudził,
marka schodzi na psy i to w szybkim tempie...

RayFlash

Super Perfumaniak

Post04 maja 2012, 15:18 - Pt

kwiatek napisał(a):(...)
marka schodzi na psy i to w szybkim tempie...

Na to wygląda. :|

Legato

Forumowicz

Post05 maja 2012, 09:10 - So

No cóż nadzieja matką głupich :D Jednak prawdopodobieństwo zawsze jakieś istnieje że im się to odmieni..... Historia Diora robi sie bardzo podobna do Gucci. Od super flagowych produktów, które do dziś są bardzo cenione, do jakiś totalnych chłamów za olbrzymie pieniądze.....

RoQ

Super Perfumaniak

Post05 maja 2012, 09:29 - So

Legato napisał(a):No cóż nadzieja matką głupich :D Jednak prawdopodobieństwo zawsze jakieś istnieje że im się to odmieni..... Historia Diora robi sie bardzo podobna do Gucci. Od super flagowych produktów, które do dziś są bardzo cenione, do jakiś totalnych chłamów za olbrzymie pieniądze.....

Nie przesadzajmy. Czytałem, że nowy DHS nie jest wcale gorszy, tylko inny.
Ja akurat nie przepadam za szminką i irysem w Sporcie, ale dla innych może być to atut...

lichu

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post05 maja 2012, 09:53 - So

Tak zeszmacą się wszystkie marki do końca 2020, lub nastąpi zwrot bo ludzie będą znudzeni obecnymi produktami, ale na szczęście w przypadku diora stać ich na wyprodukowanie prywatnej luksusowej kolekcji dostępnej w ich butiku tym się różni od posranej fridy która kreci sieciówką.

Krzysztof M.

Post15 maja 2012, 11:32 - Wt

Wcale z niego taka ohyda. Bardziej Dior Homme niż poprzedni sport i już nic ciekawszego w projekcie Homme Diora bym się nie spodziewał.
Ja uprawiam przejażdżki rowerowe i uprawy eksperymentalne, więc zatem okresowo na sportowo też przerzucanie gnoju. By mi się nadał, ale mieć nie będę. Zapach nie jest w żaden sposób wymyślny. Niezbyt porażająca, ani oryginalna produkcja.
Do tej pory żaden produkt o nazwie dodanej "Sport" mnie nie zafascynował. Przeciętny.

pknbgr

Ultra Perfumaniak

Post19 maja 2012, 16:51 - So

Teraz posypią się gromy na mą łysiejącą głowę.
Otóż wersja, którą ciągle usiłuję przetestować jest tą starą. Kolor płynu jest słomkowożółty, a korek jest przezroczysty. Zatem jest gorzej, niż się spodziewałem. Dziś jednak dając mu trochę więcej czasu, wąchałem go przez kilka minut. Co wyczułem? Klasyczny Homme z cytrusami zlał się w całość i zaczął pachnieć jak...marchewka. Taka radosna, soczysta, świeża nowalijka. Odruch wymiotny udało mi się zdławić szokiem, zdziwieniem i niedowierzaniem.

RoQ

Super Perfumaniak

Post25 maja 2012, 13:30 - Pt

Mam tę nową wersję na sobie.
Cóż... Jednak wolę starego Sporta.
Ten, to mocno rozwodniony Homme z dodatkiem cytryny. Pewnie bardziej pasuje teraz do serii Homme,
ale nie kupuję tego. bo Dior poszedł na łatwiznę.
Ten sam zapach Homme skoncentrowali i wypuścili jako Intense, potem wypłukali wiadra po Homme i wyszedł im Sport.
Stary Sport miał przynajmniej swój styl i charakter.

Krzysztof M.

Post26 maja 2012, 20:59 - So

Może olać te wszystkie sporty ?
Bida z nędzą, patatajnia z grzybnią. Obraz nędzy i zrozpaczenia narodowego :lol:

audiolab8000s

Aktywny forumowicz

Post26 maja 2012, 21:04 - So

niedługo wódkę bedą reformulować i nazwą ją wyborowa sport :)

Grzegorz

Super Perfumaniak

Post20 września 2012, 12:54 - Cz

kwiatek napisał(a):Tutaj proszę pisać o nowej wersji, w nowej butli i z nowym opakowaniem.
...

Po ostatniej wizycie w S. i zapoznaniu się DHS 2012 śmiem twierdzić, że praktycznie nie ma o czym pisać... Tragedia!
Na chwilę obecną jedyną rzecz jaką można zrobić, to uzupełnić zapasy "starej" wersji.

Marciu

Re: Dior - Homme Sport 2012

Post18 stycznia 2013, 16:09 - Pt

Dzis, juz 2gi dzien z rzedu testuje nadgarstkowo-globalnie tego nowego Sporta. Nie mam sie do czego odniesc, ale... To na pewno nie jest zly zapach. Jest zima, a on projektuje ze mnie jak szalony po 1 "psiku"! Mnie sie wlasnie podoba ten " mariaz" irysa i cytrusow, te 2 skladniki najbardziej czuje, jak na razie. I naprawde przypadl mi do gustu. Wydaje mi sie, ze on jako jedyny z calej serii Homme nadaje sie do stosowania calorocznego. Wpisuje go na liste do ew. zakupu
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie