Teraz jest 25 października 2020, 19:59 - N

• Reklama

Donna Karan - DKNY Men 2009

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
20%
4 - Dobry
3
60%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
20%

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post30 kwietnia 2012, 16:32 - Pn

Dzień dobry,

kolejne wyjście do Sephory zakończyło się fatalnym w skutkach testem Kenzo PH Sport. Na szczęście na drugą łapę zaaplikowałem naszego bohatera, po którym szczerze mówiąc, wiele nie oczekiwałem. Marka DKNY nie jest mi bliska, ani jeśli chodzi o zapachy, ani o ciuchy / dodatki. Te perfumy jednak mi się spodobały, o to skład:

Głowa: bergamotka, mandarynka, jałowiec
Serce: kardamon, pieprz, jaśmin
Podstawa: wetiweria, cedr, paczuli, korzeń irysa

Całość robi bardzo sympatyczne wrażenie, nie jest to jakieś szczególne objawienie ale całkiem przyzwoity zapach, w którym może czuć syntetyczne składniki jednak podane w sposób nie męczący i nie przytłaczający sztucznością. Na jego ocenę na pewno zaważył wspomniany Kenzo, po którym mnie trzepało wręcz i właśnie DKNY Men koił mój okaleczony nos i zawiedzione oczekiwania.

DKNY Man zaskakuje całkiem dobrą trwałością i nawet przyzwoitą projekcją. Zapach, który nie chce być klasyfikowany jako drzewny czy wetiwer, przez to w miarę oryginalny i uniwersalny, może być użyty do ubrania oficjalnego, choć nie jest to typowy macho. Wielbicieli "kilerów" nie zauroczy, reprezentuje bardzo współczesne perfumy męskie, zatem raczej metro niż owłosiona i spocona klata. Na plus zaliczam niskie położenie w Sephorze i atrakcyjne ceny w necie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Prorok

Forumowicz

Re: Donna Karan - DKNY Men 2009

Post30 kwietnia 2012, 17:30 - Pn

swego czasu majac te perfumy na sobie usłyszalem komentarz od kolezanki " pachniesz wodospadem " - hmm mogło byc gorzej :mrgreen:

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post01 maja 2012, 10:36 - Wt

Prorok napisał(a):swego czasu majac te perfumy na sobie usłyszalem komentarz od kolezanki " pachniesz wodospadem " - hmm mogło byc gorzej :mrgreen:

Wodospadem ??? No to chyba dobrze, natomiast to jakiś dziwny wodospad był ;)

Arekk

Post12 maja 2014, 15:36 - Pn

Przeciętny, neutralny. Kompletnie niczym się nie wyróżnia. Na pewno bezpieczny na co dzień, zwłaszcza w wiosenne dni.

Powrót do Perfumy męskie