Teraz jest 20 października 2020, 17:37 - Wt

• Reklama

Issey Miyake - Nuit D'Issey Noir Argent

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Issey Miyake - Nuit D'Issey Noir Argent (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
1
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

Tracershy

Bardzo aktywny forumowicz

Issey Miyake - Nuit D'Issey Noir Argent

Post21 maja 2020, 15:48 - Cz

Nie widzę go w naszym katalogu perfum, więc dodaję.
Ciekaw jestem waszych opinii tego zapachu, wykaz nut fajny.

Nuit D’Issey Noir Argent marki Issey Miyake to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nuit D’Issey Noir Argent został wydany w 2018 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Nutami głowy są grejpfrut, różowy pieprz, czarny pieprz i gałka muszkatołowa; nutami serca są skóra, szafran i olibanum; nutami bazy są paczula, labdanum, mirra i wetyweria
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

zolt

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Issey Miyake - Nuit D'Issey Noir Argent

Post11 lipca 2020, 07:54 - So

Jest ktoś w stanie coś napisać o tym zapachu?
Jestem go ciekaw, a coś niemrawy tu w przypadku tych perfum. ;-)

El Perez

Forumowicz

Post11 lipca 2020, 08:48 - So

Dla mnie leciutkie rozczarowanie.
W zasadzie Noir Argent posiada wszystko aby mi się podobać, ale jednak nie zagrało. Liczyłem na kadzidło z przyprawami, jednakże Noir Argent ma dla mnie zbyt wyraźnie wyczuwalną nutę spalenizny, której nie lubię. Ponadto czuć drzewne akordy i słodkość. 4+/6

edek91

Aktywny forumowicz

Post02 sierpnia 2020, 11:01 - N

Bardzo przyjemny zapach. Dodatkowym jego plusem jest, że pachnie jak coś co poznałem już dobrych parę lat temu na początku mojej przygody z perfumami. Nie mam pojęcia co to jest, ale obudził we mnie dawne wspomnienia.
Noir Argent jest mieszanką żywic, skóry i przypraw. Wszystkie są dobrze zmieszane, ponieważ dość ciężko wychwycić poszczególne nuty, wszystko gra razem jako zespoły. Wyczuwalna jest też nuta słodyczy, zwłaszcza z upływem czasu. Moim zdaniem to dobry przyjemniaczek, ale nie typowy słodziak. Uważam, że seria Nuit D'Issey jest bardzo dobra. Znam kilka z nich i na żadnym jeszcze się nie zawiodłem.

Proszę moderatora o dodanie do katalogu.

Molier

Aktywny forumowicz

Post02 sierpnia 2020, 11:17 - N

edek91 napisał(a):pachnie jak coś co poznałem już dobrych parę lat temu na początku mojej przygody z perfumami

Miałem dokładnie to samo wrażenie przy pierwszym kontakcie. Pierwszy raz takie coś poczułem przy Korloff NOM. Po kilku godzinach stwierdziłem, że to częściowo zasługa Vetivera, ale to wciąż nie było całkowite rozwiązanie zagadki NOM, bo w tle miał charakterystyczną, jakby mydlano-słodkawą nutę, którą czuć także w Noir Argent. Przez chwilę próbowałem oskarżyć o ten stan rzeczy Xeryus Rouge, ale nie udało się. Do tej pory zaglądając do perfumerii czasami zastanawiam się, co tak wyraźnie zarysowało mi się w pamięci.
https://www.fragrantica.com/member/1220898

Perfumes I Have - moje flakony
Perfumes I Want - moje dekanty

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie