Teraz jest 21 października 2020, 16:06 - Śr

• Reklama

Escada - Into The Blue

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Escada - Into The Blue

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
67%
5 - Bardzo dobry
1
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

hanka

Bardzo aktywny forumowicz

Escada - Into The Blue

Post02 kwietnia 2012, 20:31 - Pn

W zasadzie to szkoda czasu na pisanie o tym zapachu , ale dostałam próbkę i jakoś tak z rozpędu się wymazałam, więc niech choć wspomnienie z tego zostanie.Zaczyna się zielono i jakoś tak chemicznie.Zielono i melonowo ( albo jakiś inny ogórek)Ten ogórek to przy okazji jest chyba morskim ogórem , bo tak trąci. Później są jakieś kwiatki - dość mdłe.I to w zasadzie tyle. O trwałości się nie wypowiem , bo po 40 min umyłam łapki . Coś ładniejszego sobie zaserwuję.
Pozostań w pokoju a ruchy miej roztropne , aby uderzając się w łokieć nie trafić w to miejsce które czyni prąd.

Mam ciało osiemnastolatki.( Trzymam je w tapczanie).

beyza

Re: Escada - Into The Blue

Post11 października 2015, 16:51 - N

Hanka ostro pocisnela Into the Blue, wiec stanę w obronie tej nieodzalowanej Escady.

Na początek disclaimer: nie znoszę zapachów świeżych, ozonowych, morskich, cytrusowych itd., Into the Blue ujelo mnie swoją nieoczywistoscia. Ogórka na szczęście nie czuję, owszem jest dużo melona, ale to dobry owoc, odrobinę niedojrzały, zanurzony w morskiej wodzie kolonskiej. Męskiej należy dodać. To perfumy damskie z wyraźnie narzuconym męskim pierwiastkiem, wyrozniajacym je z grona wodniakow-swiezakow. Myślę, że to właśnie przez to marka je wycofała. Od wielu lat Escada celuje w dziewczatka o niewyszukanym guscie, wypuszczając syntetyczne ulepy. Ma być słodko i dziewczeco...

Nie mogę odzalowac ItB... w upalne dni, kiedy wiatr niósł mój zapach ulicami zatłoczonego miasta, nie mogłam wyjść z zachwytu nad tym, jak prosty zapach może być równocześnie elegancki i interesujący. Trwałość ponad 8-godzina, dobra projekcja.

xentrix

Super Perfumaniak

Post11 października 2015, 18:52 - N

zgadzam sie z koleżanką powyżej, to nie jest zły zapach - oceniłem na 4 . Świeży wodno-owocowy dobry na lato, na upalne dni. Za świeżość i orzeźwiający charakter odpowiada nuta arbuza,ktora jest mocno wyeksponowana.Trwałość całkiem dobra.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

aleksander

Super Perfumaniak

Post12 października 2015, 12:49 - Pn

A ja się zgadzam z kolegą.
Nawet zwykły dezodorant z tej serii pachnie długo i mocno.

Powrót do Perfumy damskie