Teraz jest 21 października 2020, 17:24 - Śr

• Reklama

Giorgio Armani - Diamonds for Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
4%
2 - Słaby
1
4%
3 - Przeciętny
8
29%
4 - Dobry
7
25%
5 - Bardzo dobry
8
29%
6 - Genialny
3
11%

Liczba głosów : 28

• Autor
  • Wiadomość

Prorok

Forumowicz

Post31 marca 2012, 21:20 - So

Obrazek

Cóż niewatpliwy " crowd pleaser , compliment getter i ladyklller " w jednym :D Jacques Cavallier stworzył zapach , ktory bardzo podoba sie kobietom . Zapach charakterystyczny i latwo rozpoznawalny - wedlug mnie do eleganckiego stroju .Swietnie sprawdzi sie pod krawat. Ma dobra projekcje - panie bez trudu go wyczuwaja i kompelemntuja :mrgreen: trwalosc okolo 6 godzin - a sam zapach nieodparcie kojarzy mi sie z ptasim mleczkiem o smaku truskawkowym :mrgreen: choc rzecz jasna nie ma truskawki w skladzie..........niewatpliwy gourmand - pachnie apetycznie - musze dodac ze uwielbiam ptasie mleczko :D

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Re: Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men

Post01 kwietnia 2012, 06:58 - N

Słaby, pachnie jak zwykły str8 czy mexx a nawet i te jak dla mnie co poniektóre są lepsze od w/w armaniego.
Niestety ostatnie zapachy Giorgio są cienkie i nie warte tych pieniędzy.

Prorok

Forumowicz

Post01 kwietnia 2012, 10:50 - N

marcel777 napisał(a):Słaby, pachnie jak zwykły str8 czy mexx a nawet i te jak dla mnie co poniektóre są lepsze od w/w armaniego.

no bez przesady - rozumiem "armani hate " etc - zjawisko powszechne wsrod internetowych znawców perfum :mrgreen: ale porownywanie do str8 czy mexx to zdecydowane przegiecie - nie jestem jakims armani maniakiem i ten zapach bynajmniej mnie nie zachwycil ale odrobine obiektywizmu trzeba zachowac :P

a tu mala recenzyja jednego ze znawcow :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=Z0M51RQ-GUo

Mateusz84

Aktywny forumowicz

Post01 kwietnia 2012, 11:08 - N

Jestem zdania, iż wiele wód z niższych półek gdyby miało etykiete znanego projektanta można by sprzedawać kilka razy drożej i wszyscy zapach by chwalili chociaż wcześniej był on przeciętny.
To samo w drugą stronę. Na mnie ten zapach wrażenia nie robi.
Dlatego,że staram się być obiektywny takie wnioski tu wysnuwam:)
Co do tych znawców z youtube proponuje obejrzeć wypowiedź kirill19902 na temat Cuba gold vs JPG Le male.

matlak

Aktywny forumowicz

Post02 kwietnia 2012, 08:14 - Pn

może wrażenia nie robi, ale za to jak ewoluuje(różne osoby diametralnie różnie odczuwają go) oraz jaką ma projekcje i trwałość..... str8 nie podchodzi pod to nawet :)

truantone

Re: Giorgio Armani - Diamonds for Men

Post30 października 2012, 09:36 - Wt

Właśnie mi się skończył. Zapach lekko słodkawy z nutą orzeźwienia. Trwałość na przyzwoitym poziomie 5-6 h

gurlen87

Perfumaniak

Post30 października 2012, 11:00 - Wt

marcel777 napisał(a):Słaby, pachnie jak zwykły str8 czy mexx a nawet i te jak dla mnie co poniektóre są lepsze od w/w armaniego.

Kompozycyjnie wypada lepiej od powyższych bez dwóch zdań, spożytkowałem 20ml w takiej dziwnej edycji travel. Dla mnie taki trochę zbyt zniewieściały :), jest delikatno-puszysty do bólu, brakuje mi w nim jakiegoś zadziora ;). Nie jest zły, jest średni.

Niszka

Administrator

Post06 listopada 2012, 14:02 - Wt

Moim zdaniem może się podobać miłośnikom Kenzo Power. Klimat podobny, z tym że Kenzo jest bardziej kwiatowy, z kolei Armani chłodny, lodowy.

Globalnie bardzo przyjemnie się go nosi.

yhmmma

Perfumaniak

Odp: Giorgio Armani - Diamonds for Men

Post06 listopada 2012, 14:27 - Wt

Mam go i dla mnie zapach jest bardzo interesujący. Jest inny, ma bardzo dobra trwałość. Planuję go używać teraz jesień zima. Poki co dobrze sie sprawdził. Ma w sobie coś takiego co zwraca uwagę. W mojej opinii również nadaje sie do stroju codziennego, jeansy koszula itd. Ja przez caly czas wyczuwam w nim jakas slodycz, ktora mnie mega urzeka. Jeden z moich faworytów na ten okres:)
Jak ktos nie zna, warto przetestowac

gurlen87

Perfumaniak

Post06 listopada 2012, 14:43 - Wt

Na zagranicznej fragrantice chwalona jest wersja Black Carat z uwypukloną kakaową nutą.

niko_22

Forumowicz

Post07 maja 2013, 13:09 - Wt

Dostałem przed chwilą tester z kokai i zapodałem sobie w celach testowych na nadgarstek... wydaje się dosć "fajny" i projektuje przyzwoicie... ja w nim natomiast nie wyczuwam żadnej świeżości... to dla mnie dość ciężki i słodki zapach, który dobrze sprawdzałby sie w okresie jesienno-zimowym i randkowym w lecie... Na test globalny przyjdzie jeszcze czas bo w taka pogode jak dzisiaj byłby to dla mnie zdecydowanie za bardzo duszacy zapach.

Mam natomiast pytanie do posiadaczy pojemnosci 30ml. Czy ta wersja różni się w znaczacy sposób od ksztaltem flakonika od flakoników o większej pojemności? Dostałem taką prostokątną butelczekę 30ml i cieniutka (trochę jak telefon komórkowy)... Taka wersja zawsze krążyła czy wcześniej flakonik był po prostu mniejszym odpowiednikiem wersji wiekszych?

gurlen87

Perfumaniak

Post07 maja 2013, 17:01 - Wt

Możesz się upewnić czy aby nie jest to wersja 20ml ? ;), bo trzydziestka mocno podłużna nie jest, raczej prostopadłościenna kopia większych pojemności, możesz również wstawić fotkę ;)

niko_22

Forumowicz

Post07 maja 2013, 19:46 - Wt

gurlen87 napisał(a):Możesz się upewnić czy aby nie jest to wersja 20ml ? ;), bo trzydziestka mocno podłużna nie jest, raczej prostopadłościenna kopia większych pojemności, możesz również wstawić fotkę ;)

Wziąłem ta trzydziestkę stąd http://www.kokai.pl/testery/giorgio-arm ... ster-30-ml Pisze tutaj jak byk 30ml w testerze... przesyłkę dostałem bez jakiegokolwiek pudełka... perfumy były bezpośrednio owinięte w folię bąbelkową, ale już mniejsza o to. Na flaszce pisze pod spodem, ze 30ml wiec pojemnosć się chyba zgadza... W sumie nie ma się co do czego przyczepiać bo to bardzo ładny flakonik (ładne szkło z logo Emporio Armani z atomizerem ze lśniącej stali), tylko mam watpliwość czy jest to jakaś edycja specjalna czy 30ml zawsze były w takich flakonikach... A buteleczka wygląda tak (ten mniejszy z tych dwu flakoników na fotce):

Obrazek

Jakby byl obraz tych perfum z boku to byłyby one bardzo wąskie... Dosłownie kojarzy mi się z kształtem telefonu komórkowego :)

gurlen87

Perfumaniak

Post08 maja 2013, 07:04 - Śr

Tu jest real foto:
http://allegro.pl/emporio-armani-diamon ... 58220.html

Wg mnie wszystko w porządku.

niko_22

Forumowicz

Post08 maja 2013, 10:29 - Śr

gurlen87 napisał(a):Tu jest real foto:

Spoko... dzieki za wyraźniejsza fotkę bo sam nie mogłem nic konkretniejszego znaleźć... Na tej ofercie KOKAI powinno być to jednak zatytułowane nie "tester" a tak jak w tej aukcji do której link podrzuciłeś "unbox" bo w zasadzie nie jest tester, a przynajmniej nie ma żadnych przesłanek które by na to wskazywały a po prostu egzemplarz bez pudełka. Ale to juz mniejsza o to bo najważniejsze, że dostałem to za co płaciłem mimo, że spodziewałem sie czegoś innego.

ps. Po pierwszym teście ten zapach przypomina mi zapach damskiej Lacoste Inspiration, tyle, ze mniej wyrazisty od niej :) Szczerze powiedziawszy nic specjalnego jak dla mnie... ot taki "niezły" mogacy się podobać zapaszek z pierwiastkiem zapachu damskiego. Zły nie jest, pazura nie ma... do czegoś super brakuje mu sporo... natomiast bardzo ładny flakonik... Za 69 zł + 5 zł przesyłki będzie jak znalazł na prezent dla siostrzeńca :)

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post09 maja 2013, 13:30 - Cz

niko_22 napisał(a):
gurlen87 napisał(a):Tu jest real foto:

Spoko... dzieki za wyraźniejsza fotkę bo sam nie mogłem nic konkretniejszego znaleźć... Na tej ofercie KOKAI powinno być to jednak zatytułowane nie "tester" a tak jak w tej aukcji do której link podrzuciłeś "unbox" bo w zasadzie nie jest tester, a przynajmniej nie ma żadnych przesłanek które by na to wskazywały a po prostu egzemplarz bez pudełka. Ale to juz mniejsza o to bo najważniejsze, że dostałem to za co płaciłem mimo, że spodziewałem sie czegoś innego.

ps. Po pierwszym teście ten zapach przypomina mi zapach damskiej Lacoste Inspiration, tyle, ze mniej wyrazisty od niej :) Szczerze powiedziawszy nic specjalnego jak dla mnie... ot taki "niezły" mogacy się podobać zapaszek z pierwiastkiem zapachu damskiego. Zły nie jest, pazura nie ma... do czegoś super brakuje mu sporo... natomiast bardzo ładny flakonik... Za 69 zł + 5 zł przesyłki będzie jak znalazł na prezent dla siostrzeńca :)

Dokładnie - siostrzeniec się podjara, jak zobaczy logo, a dużo ciekawsza jest damska wersja.

biaggi0303

Bardzo aktywny forumowicz

Post09 maja 2013, 15:11 - Cz

potwierdzam, moja druga polowka uzywa Diamonds'a EDP :)
fajny damski zapach! :)

SOP3L

Forumowicz

Post20 stycznia 2014, 01:25 - Pn

Miałem kiedyś dużo próbek tego zapachu jednak nie mogłem się do niego przekonać. To kakao dawało taką gorycz, która była dla mnie nie do zniesienia

srex3

Forumowicz

Post04 lutego 2014, 15:42 - Wt

Miał być lady killer, ale nic z tego. Nie zachwyca kompozycją ani trwałością.
Cieszę się, że wróciłeś.
Przytuliłem go.
Wybaczyliśmy sobie wszystkie nasze przykrości, poklepaliśmy się po plecach jak prawdziwi przyjaciele.
Brakowało mi Ciebie.

Czyli o "Facecie" gadającym z perfumami.

banannba12

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post24 kwietnia 2014, 16:19 - Cz

slyszalem ze ten zapach jest lodowy orzezwiajacy nadajacy sie na wiosna lato? polecacie? mozna brac w ciemno ? bo mam budzet i ochote na jakiegos dobrego lodowego zabojce
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie