Teraz jest 21 października 2020, 19:57 - Śr

• Reklama

18.21 Man Made – Sweet Tobacco Spirits

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena 18.21 Man Made – Sweet Tobacco Spirits (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

Mirx

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

18.21 Man Made – Sweet Tobacco Spirits

Post18 grudnia 2019, 14:41 - Śr

Cytując za Fragrantiką, 18.21 Man Made Sweet Tobacco Spirits to orientalno-waniliowe perfumy, złożone z następujących nut: cytrusy, szafran, fasolka tonka, wanilia, owoce egzotyczne, czerwone wino, piżmo i nuty drzewne.

Obrazek

Chodząc ostatnio po Douglasie w poszukiwaniu pomadki do ust dla żony, natknąłem się na półkę z kosmetykami firmy 18.21 Man Made. Marka nic mi nie mówiła, ale perfumy o nazwie "Sweet Tobacco Spirits" wzbudziły duże zainteresowanie. Wyciągnąłem rękę w stronę butelki, a zza pleców usłyszałem – "nawet niech pan tego nie wącha". To był głos znajomej pani od perfum, z którą wiele razy toczyłem długie dyskusje. Bo co? – zapytałem. Bo to żadna marka, jakaś dziwna firma, a te perfumy pachną tragicznie – usłyszałem w odpowiedzi. Mimo ostrzeżeń psiknąłem na rękę i od razu poczułem słodki, miodowo-tytoniowy aromat. Razem z nim pojawiła się niezbyt przyjemna, industrialna nuta, którą wyczuwam w otwarciu Mancera Red Tobacco. Tutaj była mocniejsza, więc do ekspedientki powiedziałem – "no tak, jakieś syntetyki w otwarciu". A widzi pan, mówiłam, żeby nie wąchać – triumfowała. Wyszedłem z Douglasa, a ręka pachniała coraz lepiej. Ta mechaniczna składowa odeszła w zapomnienie. Pojawił się za to mocny miód z jakimiś owocami i oczywiście tytoń. Podobieństwo do Mugler Pure Havane jest oczywiste, do Tom Ford Tobacco Vanille również. Z tej trójki najbardziej lubię Tobacco Vanille, ale czy na drugim miejscu jest Mugler, to już nie jestem pewien. Chyba jednak nie i to za sprawą nawet nie samego zapachu, ale parametrów Sweet Tobacco Spirits. Trwałość jest bardzo duża. Zapach na ręce czułem ponad osiem godzin później, po prysznicu. Wydaje mi się, że i na projekcję nie można narzekać.

Na razie jestem na tak, ale muszę gdzieś zdobyć większą próbkę lub odlewkę, aby podjąć decyzję o kupnie flakonu.

KrzysiekPL

Forumowicz

Re: 18.21 Man Made – Sweet Tobacco Spirits

Post18 grudnia 2019, 15:06 - Śr

Chemiczna bomba. W otwarciu A*Manowy plastik, potem pojawia się syntetyczny akord taniego wina. Wszystko na wyraźnym miodowym tle. Marna inspiracja Pure Havane. Zachwyty pewnie biorą się z tego że parametry są atomowe.

piechu

Forumowicz

Post18 grudnia 2019, 15:10 - Śr

O tym zapachu czytałem wiele dobrego. Niestety do niedawna dostępny był tylko u jednego sprzedawcy w internecie a odlewek na forum brak. Nie odważyłem się kupić flakonu w ciemno. Dobrze, że pojawił się do obwąchania w Douglasie a i cenowo tragedii jak na ww. drogerię nie ma wcale.

El Perez

Forumowicz

Post18 grudnia 2019, 15:15 - Śr

Od pewnego już czasu chcę go sprawdzić, ale w Douglasie nigdy go nie widziałem. On był na półce z perfumami czy kosmetykami?

SantaCruz

Forumowicz

Post18 grudnia 2019, 15:43 - Śr

Z kosmetykami 18.21. Jak nie ma testera, to warto spytać, mi przynieśli z zaplecza. Aktualnie 265zł na douglas.pl.

El Perez

Forumowicz

Post14 stycznia 2020, 11:58 - Wt

Ten zapach pachnie jak miód! Mocny, lekko syntetyczny zapach miodu - od początku do końca. W tle wyczułem jakieś suszone owoce.
Liczyłem jednak na coś więcej.

Powrót do Perfumy unisex