Teraz jest 22 października 2020, 13:07 - Cz

• Reklama

Herve Gambs - Coeur Courrone

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Herve Gambs - Coeur Courrone (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

sahani

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Herve Gambs - Coeur Courrone

Post09 grudnia 2019, 22:10 - Pn

Całkowicie mnie zaskoczyły te perfumy. Herbaciane z innymi nutami. Ta esensja herbaty jest imo dominującą nutą. Nie przypadła mi całkowicie do gustu a mój zmysł ma złe skojarzenia. Mój organizm i zmysły powonienia odrzuciły ten styl w jaki sposób są podane. Na mnie nie noszalne, brzydkie, powodujące ból głowy. Jakie macie inne spostrzeżenia. Dodam, że zapach jest unikalny. Nie wnikam czy unikalność może się podobać czy nie ale zapach jest niepowtarzalny.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Stary ale Jary i ładnie pachnie...

bejo82

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: coeur couronneImpressium

Post11 grudnia 2019, 13:23 - Śr

@sahani, może nie zauważyłeś, ale stosujemy tutaj format "NAZWA PRODUCENTA - NAZWA PERFUM", co w tym przypadku powinno wyglądać "Herve Gambs - Coeur Courrone" :|

Co do perfum to się zgadza - są unikalne, nie znam nic podobnego. Ja je akurat bardzo lubię, ale przyznaję, że mogą zmęczyć. Co ciekawe - w składzie nie ma herbaty, którą też czuję, ani żadnego alkohol, podczas gdy mają taki likierowy wydźwięk. Warto je poznać.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post11 grudnia 2019, 21:00 - Śr

Jestem ciekaw tego zapachu, jak i całej marki, bo dotychczas jakoś się mijałem z Herve Gambs.

Wakabaya

Aktywny forumowicz

Post12 grudnia 2019, 08:43 - Cz

Miałem okazję testować kilka. Stacjonarnie, jak i z darmowych sampli. Nie porwały mnie, o ile jeden z serii Ice jest nawet ciekawy, bo nazwałem go Beach Hutem light, tak trwałość kuleje we wszystkich, jedynie Ombre Sauvage się utrzymuje dłużej, ale mdli jak nie wiem.

Powtarzam, testowałem kilka, nie wszystkie.

sahani

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

coeur couronne Impressium

Post12 grudnia 2019, 11:05 - Cz

Tytułowy imo nie warty złotówki ani testów. Każdy ma inny gust i każdy może obadać temat.

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Stary ale Jary i ładnie pachnie...

Machiavelli

Bardzo aktywny forumowicz

Post12 grudnia 2019, 11:26 - Cz

@sahani Mógłbyś edytować pierwszy post i dopisać w tytule wątku nazwę producenta zamiast impressium (czyli "Herve Gambs - Coeur Courrone")? Dzięki temu pozostali użytkownicy łatwiej znajdą temat.

Co do zapachu, dla mnie jest ok, ale też nic specjalnego. Od Herve Gambs bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie seria Prestiqe, zwłaszcza Iris Royal - nie kojarzę tak podanego irysa z żadnych innych perfum.
„Elegancja jest niemożliwa bez perfum. To skryte, niezapomniane, ostateczne akcesoria.” - Gabrielle Coco Chanel

Zapraszam na The Elegance of Scent - blog o perfumach i szeroko rozumianej perfumerii.

Powrót do Perfumy unisex