Teraz jest 20 października 2020, 20:25 - Wt

• Reklama

George Kordahi - L'espoir

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena George Kordahi - L'espoir (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

Colicab

George Kordahi - L'espoir

Post24 października 2019, 18:42 - Cz

Nuty głowy:
    pomelo
    jagody jałowca
Nuty serca:
    szafran
    fiołek
    skóra
Nuty bazy:
    białe drzewa
    malina
    wetyweria

Fragrantica

Zupełnie przypadkiem natknąłem się na te perfumy. I to nie w perfumerii, ale jak żona szukała odzieży. Nie ma ich nigdzie w oficjalnej sprzedaży, a i w sklepie nie były jakoś specjalnie eksponowane. Jak to perfumaniaczka Hyang napisała, jest to "marka libańskiego prezentera telewizji", więc raczej niszowa. Nuty bardzo mi się podobały - wyraźnie czuć skórę, bardziej niż np. w ZARA, ale nie jest też tak intensywna i dzika jak w Tuscan Leather, ani nawet Ombre Leather. raczej bliżej im do Memo French Leather. Od razu czuć i słodycz, i skórę - nie uwalnia się po chwili. Na mojej dość szybko uwalniającej się od zapachów skórze trzymał się dobrych kilka godzin, więc wyraźnie mogę to podkreślić.
Chciałem dodać po bożemu ankietę, jak w każdym wątku, jednak nie mam takiej opcji, proszę o wybaczenie :oops:

aiai

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 2

Re: George Kordahi - L'espoir

Post24 października 2019, 20:21 - Cz

T w jakim miejscu dokładnie testowałeś?

Colicab

Re: George Kordahi - L'espoir

Post24 października 2019, 22:21 - Cz

Trochę już czasu minęło, odnajdę ten sklep i dam znać. Piszę na podstawie historii w telefonie, bo tam kiedyś zapisałem. Na pewno były też inne - od razu uzupełnię informacje :idea:

Znalazłem, są w dość rzadkim sklepie odzieżowym Kokai. Nawet chciałem kupić flakon, ale był tylko jeden z niewielkim ubytkiem, powycierany na rogu z farby, z nieco zmęczonym korkiem i kartonem. Cena 250 absolutnie nie do negocjacji, nie psikać, nie wolno w ogóle nic. Poczułem się intruzem. Ale jeśli ktoś reflektuje - jest do nabycia.

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie