Teraz jest 28 października 2020, 12:07 - Śr

• Reklama

Dolce & Gabbana - K

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dolce & Gabbana - K (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
10%
2 - Słaby
4
19%
3 - Przeciętny
8
38%
4 - Dobry
4
19%
5 - Bardzo dobry
2
10%
6 - Genialny
1
5%

Liczba głosów : 21

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Dolce & Gabbana - K

Post25 sierpnia 2019, 17:25 - N

Za polską Fragrą :arrow: K by Dolce & Gabbana marki Dolce&Gabbana to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn wydane w 2019 roku. Nutami głowy są cytrusy, czerwona pomarańcza, sycylijska cytryna i jagody jałowca; nutami serca są papryczka pimento, szałwia muszkatołowa, geranium i lawenda; nutami bazy są cedr, wetyweria i paczula.

Obrazek

Mirx

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Dolce & Gabbana - K

Post07 września 2019, 17:02 - So

Totalnie syntetyczny, jak dla mnie wręcz odrzucający zapach. Wielkie rozczarowanie.

wahoo

Perfumaniak

Post12 września 2019, 21:31 - Cz

Moim zdaniem wielkiej tragedii nie ma. K na mojej skórze ułożył się w dość kwaśny, owocowy aromat, z interesującym tłem, na które składała się papryczka i (na mój nos) odrobina szałwii. Owocowa kwasota budzi tu niezbyt odległe skojarzenia z Enchanted Forest czy pokrewnymi zapachami. Dość powiedzieć, że na nadgarstku "K" sprawiał ciekawsze wrażenie niż nowy Sauvage na drugim. A w bazie za to oba pachniały bardzo podobnie - taki już nieszczęsny urok dzisiejszych mainstreamowych wypustów.
4-/6

Danziger

Aktywny forumowicz

Post13 września 2019, 00:00 - Pt

Dziś go testowałem. Pozytywne wrażenie i odruch bezwarunkowy - skąd ja to znam??
Dam sobie brodę ogolić ,że gdzieś już to czułem... :?
Nie wiem ... coś z półki Armani Prive... Może ktoś mnie oświeci..
Czy to nie ma coś wspólnego z Creed Viking?? No tak strzelam..
Teraz będę się męczył w niewiedzy aż do olśnienia :mrgreen:

WMG

Forumowicz

Post13 września 2019, 00:01 - Pt

Dla mnie przeciętny - nie jest to dno, ale też niestety nic szczególnego. Mainstream obecnych czasów, zapach podobny "zupełnie do wszystkich". Szkoda, blado wygląda przy poprzednich wypustach D&G jak PH, The One czy Light Blue Intense

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post27 września 2019, 15:53 - Pt

Ostatnio rzucilem nosem na nowosc od D&G,zaczne od flakonu,przez korek w ksztalcie korony powiem Wam przyciaga wzrok potencjalnych klientow :lol: wyglada troche odpustowo i ta nazwa K...moze wzorowali sie na Ysl Y :P tego nie wiem...sam zapach to nie jest jakis 'king" ktory zazwyczaj dzieli i rzadzi,dostajemy swiezy,czysty delikatnie owocowy zapach,luzne skojarzenia mam z Ysl Y,zapach delikatny,wyczuwalny z bliskiej odleglosci,mozna sie nim zlewac ile sie da i tak nie zabije otoczenia, :lol: szalu nie ma ale i tragedi tez nie ma,wroce do niego wkrotce :D moze zostanie krolem przyszlych wakacji :lol:

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Post27 września 2019, 16:01 - Pt

ale słabiutko, nawalone jakiegoś jałowca, mnie skojarzył się z Mr Burberry Indigo

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post27 września 2019, 16:09 - Pt

oczywiscie rewelacji nie ma,rewolucji tez nie,bezpieczne pachnidlo biurowe o tak bym nazwal..moim zdaniem to taka odpowiedz marki D&G na sauvage,bleu de chanel czy Ysl Y edp,osobiscie uwazam ze z tych jest najslabszy.

marcin_c89

Forumowicz

Post28 września 2019, 19:06 - So

Czytając recenzje tego zapachu można mieć wrażenie że to zapach którego nie da się nosić i zaraz po użyciu trzeba go zmyć. Na szczęście tak nie jest, zapach jest wart poznania i przetestowania bo może się podobać i o dziwo da się go używać. Taki fajny przyjemniaczek idealny do biura, spacer, rower czy na siłownie. Jeszcze tylko cena musi zejść do normalnego poziomu i będzie można pomyśleć o flakonie.
Jak na razie 4/6, zobaczymy co będzie po globalnych dłuższych testach.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post28 września 2019, 19:15 - So

ja tu nie widze wpisow ze jest nienoszalny,jedynie ze jest przecietny/slaby,bo taki jest,jak pisalem wczesniej bezpieczny dyskretny o slabych parametrach,projekcja po jakiejs godzinie jest praktycznie bardzo przyskorna...mozna powiedziec ze jest podobny do wszystkiego :P

niuch_

Post03 października 2019, 15:24 - Cz

Danziger napisał(a):Dziś go testowałem. Pozytywne wrażenie i odruch bezwarunkowy - skąd ja to znam??
Dam sobie brodę ogolić ,że gdzieś już to czułem... :?
Nie wiem ... coś z półki Armani Prive... Może ktoś mnie oświeci..
Czy to nie ma coś wspólnego z Creed Viking?? No tak strzelam..
Teraz będę się męczył w niewiedzy aż do olśnienia :mrgreen:

być może coś z floty Zara :D

zapach jest tak niecharakterny, że równie dobrze mogło być to cokolwiek, ale wydaje mi się, że Z ma coś podobnego.

DLperfum

Post12 października 2019, 20:51 - So

O mój Boże, testowane to było, i żeby nie być gołosłownym to powiem, że to był pierwszy zapach który zmywałem z siebie. Po ładnym otwarciu i kolejnych 30 minutach zamienił się w coś, co dla mnie było nie do przeskoczenia. Pachniał jak mieszanka odświeżacza powietrz- mix morski z leśnym + duża dawka domestosu.. Mój odbiór tego tworu jest negatywny, ba mojej żony również. Nie wiem czy mogę go polecić, próbujcie, testujcie i realnie opisujcie. Dla mnie to zupełnie nie liga The One, to bardziej taki wypłowiały Dylan Blue.

Oceniłem na 1, niestety dla mnie nie do zaakceptowania.

Antarjami

Aktywny forumowicz

Post14 października 2019, 19:34 - Pn

otwarcie piękne,
trwałość dobra i projekcja też na plus ...

ps
Ysl ma "Y"
Dolce ma "K"
teraz Dior wypuści "D"
Chanel "C" i aż się cały alfabet ułoży.. :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 22 października 2019, 15:00 - Wt przez Antarjami, łącznie edytowano 1 raz

ale chop

Hiper Perfumaniak

Post14 października 2019, 19:45 - Pn

Na razie wyszedł im jeden wielki "DYCK" :lol:
Ocenianie perfum jedynie po pierwszych nutach jest jak ocenianie książki po okładce...
Często najwspanialsze dzieła odziane są w najbrzydsze szaty...
Szkoda, że dziś największą uwagę przykuwa się do okładki, a nie treści... tak nie powstaje sztuka.

siwy

Aktywny forumowicz

Post22 października 2019, 15:03 - Wt

Dostałem próbkę K do zamówienia.
Dziś poszedł global, długo nie mogłem skojarzyć, z czym kojarzy mi się ten zapach.
To jest dezodorant Bac Classic, Str8 Invisible i inne tp. żele pod prysznic oraz dezodoranty, które próbują uchodzić za "fougere".

Tweety

Post22 października 2019, 17:18 - Wt

Dostałem próbkę w Douglasie, przetestowałem 2-krotnie. Gdzieś to już było :?: nic specjalnego..., choć może się podobać. Na mojej skórze, po jakichś 3 godzinach od aplikacji zaczyna przypominać Dior Sauvage.

Antarjami

Aktywny forumowicz

Post22 października 2019, 22:53 - Wt

Ja go tam polubiłem. Dobrze mi się go nosi, otoczeniu się podoba. Końcówka trochę przypomina Explolera ale to pewnie przez te vetivere. Sauvaga nie wyczuwam.

Z tym "K" będzie jak z Dior Sauvage, na forach będą go jechać, a tłumy będą go uwielbiać. ;)

Marcin-PL

Forumowicz

Post27 października 2019, 08:08 - N

Testowalem i nie przypadl mi do gustu, choc z uwagi na ciekawy flakon bardzo sie staralem w nim doszukac czegos pozytywnego. „Pachnial“ (jezeli mozna uzyc tego slowa) tanio, syntetycznie i meczaco. Marzylem o chwili, jak zmyje go z nadgarstka. Moim zdaniem najgorszy zapach od D&G. Rozumiem, ze kazdy producent chce miec swojego przyjemniaczka dla mas, ale to „cos“ nawet przyjemne nie jest.

Lopez

Forumowicz

Post01 listopada 2019, 19:36 - Pt

Wczoraj pierwszy test na bloterze. Byłem przekonany że będzie klapą, a tu mega zdziwienie,nawet mi się podoba. To tylko test na papierku ale naprawdę ładnie pachnie. Może nie jest jakiś bardzo naturalny, ale taki w granicach rozsądku.wydaje się taki przestrzenny i dosyć trwały i to mi się podoba. Nie jest płaski i bardzo sztuczny.chodz liniowy i najmniej podoba mi się baza, taka troszkę podobna do bazy invictus,ale zawsze jakiś minus musi być .ale naprawdę miło mnie zaskoczył jest taki świeży,slodki,schludny. Przede mna najważniejszy test skórny i globalny,jeśli także będzie tak dobrze to kupuje.i chcę podkreślić że 95 procent nowych perfum wogole mi się nie podobaja, bo kocham klasyki.tym bardziej jestem miło zaskoczony,obym po kolejnych testach nie zmienił tego dobrego zdania o nim
Perfumy to moj nalog

Antarjami

Aktywny forumowicz

Post22 września 2020, 16:36 - Wt

lekkie zmiany kosmetyczne w baczach z 2020. Na kartonie pojawia sie logo DG, oraz w środku korka.
Zapach nadal taki sam.
Obrazek

Powrót do Perfumy męskie