Teraz jest 22 października 2020, 04:42 - Cz

• Reklama

Davidoff - Cool Water Intense

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Davidoff - Cool Water Intense (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
1
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Davidoff - Cool Water Intense

Post13 sierpnia 2019, 17:44 - Wt

Na początek odrobina merketingowego bełkotu:
Woda perfumowana Davidoff Cool Water Intense to nieodparcie kuszący i wyjątkowy zapach, który oszołomi Cię intensywnością i powiewem luksusu.

Skład
Głowa: zielona mandarynka
Serce: woda kokosowa
Podstawa: bursztyn

65569480_2956279377748122_6986492737692368896_n.jpg

No więc mam i ja!
W sumie nie ma się co tutaj rozpisywać, niczego odkrywczego tutaj nie znajdziemy, także "poziom" obecnego maintreamu został zachowany, pachnidło nie ma w sobie ani specjalnej naturalności, ani oryginalności, kompozycja z serii "gdzieś to już grali".
Gdzie?
Wszędzie :P
Po pierwsze, po składzie w życiu bym nie powiedział, że będzie to tak pachnieć, jak pachnie. Spodziewałem się czegoś sporo lżejszego, gdzie ten kokos, gdzie orzeźwiająca mandarynka- ja się pytam!
Otwarcie i pierwsza faza kojarzy mi się nawet nieco z oryginalnym CW, ma podobną, mydlaną aurę, natomiast poza tym, to zupełnie inny zapach. Później nawet wyniuchałem podobnie chemiczną mandarynkę do tej w Aqva Amara, następnie zapach mi się mocno zaczął kojarzyć z Dylanem Blue, żeby na koniec przypomniał mi ostatnio testowanego Avqa Atlantiqve. Tak jak pisałem wcześniej, zapach według mojego nosa jest mixem kilku kompozycji jakie już wąchałem, natomiast nie potrafię powiązać z nim jeszcze jednego zapachu, który pachnie niemalże identycznie- jestem przekonany, że coś jeszcze innego wąchałem niedawno, co pachniało baaardzo podobnie.
Reasumując, kto lubi takie klimaty to może bardzo polubić bohatera wątku, jeżeli natomiast ktoś szuka czegoś nowego- odradzam nawet testy.
Jak dla mnie, zapach na słabe cztery, chociaż w tej cenie co rozebrałem go od forumowicza (podziękowania dla Ciastka ;) ) zostawię sobie flakon na półce- może z czasem zyska w moich oczach.
Ostatnio edytowano 13 sierpnia 2019, 18:07 - Wt przez supermariobros, łącznie edytowano 1 raz
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Skarbowy

Perfumaniak

Re: Davidoff- Cool Water Intense

Post13 sierpnia 2019, 17:48 - Wt

Szczerze mario to ja się spodziewałem czegoś mniej słodkiego. Fajny kokos jest w Azzaro Traveling. Tu jest ulep i nawet konotacje "proszkowe" nie są w stanie zbalansować tej kompozycji. Może dam 2.

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post13 sierpnia 2019, 17:58 - Wt

Słodycz akurat tutaj mi nie przeszkadza ale naprawdę ręce mi już opadają, że wszystkie marki wypuszczają takie samo "gówno".
Oczywiście z tym "gównem" trochę wyolbrzymiam ale ile można wałkować w kółko to samo?! Gdyby ten zapach powstał 5-7 lat temu- okey, byłby super, ale wypuszczanie tego typu zapachu teraz jest zwyczajnie żenujące.
Foliowy Ranger

Besar

Aktywny forumowicz

Post13 sierpnia 2019, 18:07 - Wt

A jak z parametrami, Panowie ?

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post13 sierpnia 2019, 18:17 - Wt

Wiem!
Niemalże identycznie pachniał AdG Absolu, którego niedawno rozbierałem- z tego co pamiętam, bo nie miałem okazji solidnie go przetestować gdyż pachniał mi właśnie wszystkim i niczym ciekawym.

Parametry są w porządku.
Projekcja dobra (na kilka cm od skóry), trwałość również dobra.
Siedzi na mnie siódmą godzinę i nadal jest wyraźnie wyczuwalny.
Na fragrze słupki moim zdaniem przesadzone.
Foliowy Ranger

Besar

Aktywny forumowicz

Post14 sierpnia 2019, 12:18 - Śr

Dzięki.

sulek

Aktywny forumowicz

Davidoff- Cool Water Intense

Post16 sierpnia 2019, 19:37 - Pt

Dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem.
Przyjemniak, którego głównym zadaniem jest niezrażanie do siebie ludzi.
Jest przyjemnie, dosyć słodko, po kilkunastu minutach nawet przebija gdzieś proszek do prania.

Parametry zadowalające.

Czasami sobie myślę, że to forum zniszczyło moje życie. Zapach naprawdę fajny i pewnie cieszyłbym się z używania go.
A tu pupa niemowlaka. Niepotrzebnie poznałem zapachy niszowe na samym początku...

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Powrót do Perfumy męskie