Teraz jest 20 października 2020, 20:35 - Wt

• Reklama

Carolina Herrera - Bad Boy

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Carolina Herrera - Bad Boy (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
2
10%
2 - Słaby
2
10%
3 - Przeciętny
11
55%
4 - Dobry
4
20%
5 - Bardzo dobry
1
5%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 20

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post30 lipca 2019, 18:05 - Wt

Za polską Fragrą :arrow: Bad Boy marki Carolina Herrera to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn wydane w 2019 roku. Nutami głowy są bergamotka, czarny pieprz i biały pieprz; nutami serca są cedr i szałwia; nutami bazy są fasolka tonka, drzewo bursztynowe i kakao.

Obrazek

archie.m90

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Carolina Herrera - Bad Boy

Post31 lipca 2019, 05:46 - Śr

Jako elektryk stwierdzam iż flakon jest zyebany :D
Po zapachu tez się za dużo nie spodziewam.. acz moja luba używa „pantofla” i pachnie przeyjemnie..

arek

Perfumaniak

Post31 lipca 2019, 18:14 - Śr

No podobieństwa do czuba raczej nie będzie. Opinie jak najbardziej po testach, bo flakon może być pozorem
Pachnącego dnia i wieczoru

ras23

Forumowicz

Post31 lipca 2019, 18:28 - Śr

Otwarcia nie znam bo dostałem właśnie blotter, ale Bad Boy to chyba dzisiejszych czasów, a nie stara recydywa :D jak dla mnie słodki cytrus, szałwia, kakao... Chyba nie zaskakuje, spodziewałem się chyba dostać z liścia przy takim flakonie :D i mam dziwne wrażenie, że pachnie jak Papaye :) testy nadgarstkowe i globalne powiedzą więcej. Także jeśli ktoś będzie miał okazję na pewno napisze coś więcej.
Sprzedam próbki/dekanty męskie - różności/nowości
Zaharoff for Women EDP

viewtopic.php?f=52&t=27183

Mikâil

Forumowicz

Post03 sierpnia 2019, 21:16 - So

Jestem po testach. Otwarcie jest całkiem niezłe, budyniowe, w klimatach serii VIP. Później zapach mocno traci, wychodzi słodka nuta znana z wielu ostatnich nowości - strongerów, profumów itd. i tak już jest do końca. Trwałość jest poniżej średniej. Generalnie zapach na 1 test i do zapomnienia. Nie wyróżnia się niczym, parametry słabe, niestety nie warty zakupu.
Kod: Zaznacz cały

Major Tom

Aktywny forumowicz

Post10 sierpnia 2019, 14:38 - So

Próbowałem. Jaki flakon taka zawartość. Koszmar, tandeta, broń chemiczna - omijać z daleka.

dradziak

Forumowicz

Post10 sierpnia 2019, 14:55 - So

A mi na przekór się nawet spodobał :D
Wydaję mi się, że są to perfumy unisexowe, flakonik jest fajny - co wy chcecie od niego xD
Co prawda miałem problemy z psiknięciem, a łapę mam taką w miarę dużą, ale kij z tym :D
Otwarcie jest świeżo-kawowe, potem ewidetnie do głosu dochodzi tonka.
Nie ma efektu wow, nie ma efektu rozczarowania, od perfumy które mógłbym mieć na półce i tyle.
Ocenę wystawię jak przetestuję go chociaż 2 razy na skórze.
Pozdrawiam
Daniel

El Perez

Forumowicz

Post10 sierpnia 2019, 15:30 - So

Flakon jak i zapach zdecydowanie lepiej prezentowałby się na półce po damskiej stronie w perfumerii.
Nawet ładne, ale nie dla mnie.

Bebel

Forumowicz

Post12 sierpnia 2019, 08:16 - Pn

Co ten zapach ma wspólnego z bad boyem to ciężko mi stwierdzić do teraz. Jest tak samo śmieszny jak dzisiejsi insta "bad boye" :lol: :lol:

Bazyli

Super Perfumaniak

Post21 sierpnia 2019, 15:47 - Śr

Wpadłem dziś na chwilę do D., tylko po to, co by nowego dolczegabana z koroną powąchać, niestety nie było. Za to od samych wrót zaatakowała mnie pani konsultantka, wyjątkowo agresywna, nawet jak na standardy D. Chwyciła pioruna z ekspozycyjnego standu i z prędkością serii wystrzeliwanej z karabinu maszynowego zaczęła swoją nawijkę. Nie bardzo nawet słuchałem (wiem, że to nieładnie :p ), dość, że wręczając mi na koniec bloter srogo zlany zawartością pioruna, powiedziała, że to z pewnością będzie wielki hit. Powąchałem, zapach dokładnie w typie Run Wild Davidoffa, właściwie bliźniaczy. Już nawet nie chce się po raz kolejny pisac, że to typowy wytwór, już nawet nie przemysłu, tylko marketingu perfumowego, skrojony tylko i wyłącznie pod kątem sprzedażowych słupków. Wpisuje się doskonale w nijakość znakomitej większości obecnego mainstreamu, typowy laboratoryjny chemiczny twór. Co nie znaczy, że nie będzie się podobał przeciętnemu Kowalskiemu, który używa "perfumy" od święta i ma w domu jeden flakon, który z dużym prawdopodobieństwem otrzymał od żony pod choinkę. A reklama i promocja, poparte dużą ilością $$$ zrobią to, co zrobić mają... A kiedy wyszedłem na zewnątrz i w nozdrzach przestałem już czuć ambrowo-tonkową atmosferę D., za to poczułem Carvena Homme zaaplikowanego wcześniej w domu, morda sama mi się uśmiechnęła od ucha do ucha :D Uff...
Ostatnio edytowano 21 sierpnia 2019, 18:54 - Śr przez Bazyli, łącznie edytowano 2 razy
"Nie skacz tak zaraz na szyny
Jeszcze nie o tę grasz stawkę
W wesołym miasteczku dziewczyny
Chcą z tobą iść na huśtawkę...
"

wahoo

Perfumaniak

Post21 sierpnia 2019, 17:58 - Śr

Bazyli bardzo trafnie opisał Bad Boy'a, mam podobne o nim zdanie po dzisiejszych testach. Nawet gorliwość konsultantek w promowaniu tych perfum się zgadza. ;)

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post21 sierpnia 2019, 19:33 - Śr

Ale przyznacie, że flakon to dziwactwo?! :D

ras23

Forumowicz

Post21 sierpnia 2019, 19:38 - Śr

Ciekawe nad czym dłużej pracowali, nad butlą czy zawartością :D z z drugiej strony byłby z niego fajny otwieracz do piwa ;)
Zaharoff for Women EDP

Bazyli

Super Perfumaniak

Post21 sierpnia 2019, 19:59 - Śr

M_Michal napisał(a):Ale przyznacie, że flakon to dziwactwo?! :D
Bo Ty się nie znasz :p Zresztą tak samo, jak i ja i cała reszta obecnego tu towarzystwa :D Ale rozjaśniło mi się właśnie we łbie, jak na fragrze przeczytałem, że "flakon w kształcie pioruna jest alternatywą dla szpilki Good Girl". I kluczowym, słowem jest tu chyba "alternatywa". Aż mi się przypomniały (w kontekście pioruna i szpilki, oczywiście), słowa gospodarza domu przy (nomen omen) Alternatywy 4, niejakiego Anioła: "Albo rybka, albo pipka, jak powiedział Hamlet" :D

Bazyli nadaje mobilnie...
"Nie skacz tak zaraz na szyny
Jeszcze nie o tę grasz stawkę
W wesołym miasteczku dziewczyny
Chcą z tobą iść na huśtawkę...
"

wahoo

Perfumaniak

Post21 sierpnia 2019, 21:15 - Śr

M_Michal napisał(a):Ale przyznacie, że flakon to dziwactwo?! :D

Dziwaczny ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Mi akurat się podoba, nie sprawia wrażenia ordynarnego, odpustowego, czy też pretensjonalnego. Inna sprawa, że sprawia wrażenie niestabilnego, strach wziąć do ręki, żeby nie wywrócić go przypadkiem.

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post21 sierpnia 2019, 21:33 - Śr

^ I to właśnie mam na myśli. Sam koncept jest ciekawy, ale o ile na półce to jakoś się borni, tak w ręce słabo się trzyma. Co to zapachu, to akord kakaowy jest niezły, ale reszta jest jak dla mnie zbyt "słoniowa". Przytłaczające perfumy, ale nie tragiczne. Jeżeli lubujesz się w słodkościach to mogą się spodobać. Ja tego typu zapachy mogę powąchać, ale nosić już niekoniecznie. Na razie za mną test nadgarstkowy. Może na jesieni potestuję je globalnie.

ras23

Forumowicz

Post25 sierpnia 2019, 15:06 - N

Pierwsze wrażenia :

https://youtu.be/I_rRyS41wFo
Zaharoff for Women EDP

1947

Forumowicz

Post27 sierpnia 2019, 13:04 - Wt

Wygląd flakonu - tragedia, jednak wcale nie jest niestabilny (złota część jest ciężka, metalowa). Wczoraj sprawdzałem badboja w D - nie ma tragedii, ale też niczym się nie wyróżnia.

margr

Forumowicz

Post27 sierpnia 2019, 21:51 - Wt

Według mnie to niezbyt interesujące perfumy, mocno wpisujące się we współczesne trendy. Już od otwarcia wyraźnie syntetyczne i nieco plastikowe. Początek jest pieprzowy, później dominują nuty tonkowe. Tym, co nieco ratuje zapach, jest ciekawa nuta kakao wyczuwalna przez większą część trwania. Ogólnie niewarte zakupu.

ras23

Forumowicz

Post27 sierpnia 2019, 22:32 - Wt

W CH Kings też kakao gra przez większość czasu... Dwa tegoroczne wypusty jakich mało :D
Zaharoff for Women EDP

Następna strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie