Teraz jest 26 października 2020, 19:00 - Pn

• Reklama

Carner Barcelona - Costarela

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Carner Barcelona - Costarela (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Perfumaniak

Post14 lipca 2019, 20:48 - N

rok wydania:
2016
twórca: Shyamala Maisondieu
n.g.: bergamotka i szafran
n.s.: nuty morskie i piasek
n.b.: cedr virginia, ambroksan i bursztyn.

Obrazek

Z okazji powrotu lata wyciągnąłem i zużyłem dziś resztę odlewki Costareli. To chyba pierwsze perfumy, w których wyraźnie czuć ambroxan, a jednak mnie on nie męczy - tu, w połączeniu z nutami morskimi i jakąś molekułą odpowiedzialną za nutę piasku, faktycznie przenosi na noszącego na nadmorską piaszczystą plażę. I nawet fakt, że w bazie pozostaje na skórze już tylko mix syntetycznych molekuł, które pachną jak kolejna propozycja Aether, tym razem nie razi tak bardzo.
4/6

Skarbowy

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Carner Barcelona - Costarela

Post15 lipca 2019, 07:23 - Pn

Bardzo fajna kompozycja, jakże odmienna od cytrusowych czy zielonych miksów. Przywodzi na myśl wybrzeże ale takie suche, piaszczyste, bez wilgotności, lekko wietrzne. Dla mnie to stuprocentowy uniseks bez przechyłu w stronę którejś płci. Idealnie mi pasuje do białej lnianej koszuli. Flakon zaanektowała mi żona :(

turbosnail

Ultra Perfumaniak

Post15 lipca 2019, 13:12 - Pn

Również z odlewki już kolejny raz tego lata, powoli ją kończę.
Odbieram podobnie jak koledzy, oceniam jako dobry, ale trudno powiedzieć czy gdyby znów pojawił się tester 200 zł/100 ml, to rzucałbym się. Nie jest to poziom love vs hate, a bardziej lubię vs taki_pospolity. Inne zapachy jak Cuirs, D600 i jakiś na El Born są dużo ciekawsze.
Projekcja umiarkowana, trwałość przeciętna.

Fabrice

Forumowicz

Post16 lipca 2019, 22:57 - Wt

Oryginalny zapach na ciepłe dni. Szkoda, że po dwóch godzinach najzwyczajniej w świecie po prostu znika. I mnie również - nie wiem czemu - kojarzy się trochę z taką wietrzną pogodą... Nuty bazy czuć jak dla mnie wyraźnie od początku. Nad wszystkim dominuje jednak ambroksan i tym samym Costarela obok Casanova (T. Terenzi) to fajny zapach dla osób, które chciały by bliżej zapoznać się brzmieniem tej nuty. Wystawiłbym 4, gdyby była ankieta.

Patryk33

Bardzo aktywny forumowicz

Post17 lipca 2019, 09:31 - Śr

Nic szczególnego niestety. Zapach najzwyczajniej nie wart swojej ceny. Parametry słabe - 2godz blisko skóry i po zabawie, do tego ta syntetyczność. Jest dużo lepszych pozycji w tej kategorii. Ocena 3 byłaby adekwatna.

Powrót do Perfumy unisex