Teraz jest 22 października 2020, 01:03 - Cz

• Reklama

Fragrance One - Office For Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Fragrance One - Office For Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
4
17%
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
9
38%
4 - Dobry
5
21%
5 - Bardzo dobry
5
21%
6 - Genialny
1
4%

Liczba głosów : 24

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Fragrance One - Office For Men

Post24 czerwca 2019, 17:58 - Pn

Za polską Fragrą :arrow: to drzewno-przyprawowe perfumy dla mężczyzn wydane w 2019 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są bergamotka , ambroksan i korzeń irysa; nutami serca są bursztyn , nuty drzewne , nuty kwiatowe , jaśmin i ambra; nutami bazy są piżmo , paczula i nuty drzewne.

Obrazek

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Re: Fragrance One - Office For Men

Post25 czerwca 2019, 00:30 - Wt

Jak ja bym robił massmarketowe perfumy to też bym się starał by zapach był przaśny i lubiany bo jakby się zrobiło genialną niszę to: 1) nikt by nie docenił, 2) ci którzy by jednak docenili - to znaczy garść outsajderowych hobbystów - nie wynieśliby marki na wyżyny. Komercja niszy to ów wstęp do niej.

ras23

Forumowicz

Post25 czerwca 2019, 16:14 - Wt

Proszę o opinie po rozbiórce, zżera mnie ciekawość :)
Sprzedam próbki/dekanty męskie - różności/nowości
Zaharoff for Women EDP

viewtopic.php?f=52&t=27183

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post25 czerwca 2019, 21:45 - Wt

Ja czytałem zagraniczne opinie. Nie jestem ciekaw.

the_fifth_horseman

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post26 czerwca 2019, 10:42 - Śr

ras23 napisał(a):Proszę o opinie po rozbiórce, zżera mnie ciekawość :)

Mnie też :D ciekawe, czy kolejne batche będą jakoś reformułowane.
Choć marketingowo Jeremiasz popełnił już prawie samobójstwo, to i tak popyt na jego perfumy pewnie będzie.

marcin_c89

Forumowicz

Post30 czerwca 2019, 07:41 - N

Dotarła do mnie moja odlewka i jestem po całodniowym teście więc mogę już coś więcej o tym zapachu napisać. Na wstępie zaznaczę że oceniam tylko i wyłącznie sam zapach i na ocenę nie wpływa osoba pana Jeremego.
Chociaż na początku chciałbym do niego nawiązać. A mianowicie gdybym był ślepo zapatrzony w niego i jego kanał na YT i po tych wszystkich jego zachwytach na temat tego zapachu, kupiłbym go za te 500 zł to byłbym po prostu zły i rozczarowany. Facet zachwalał te perfumy jakby wymyślił coś nowego, niespotykanego co byłby objawieniem na miarę Aventusa, niestety ale tak nie jest. Kupując zapach za ponad 500 zł dostajemy bezpieczny, przyjemny ale niczym niewyróżniający się zapach, jeśli miałbym go porównać do jakiegoś innego zapachu to nie byłby to Sauvage a Molecule 01 z cytrusowym otwarciem.
Kolejnym minusem jest to że Office for men od początku do końca pachną niemal identycznie, a jeśli chodzi o parametry to przynajmniej przeciętne chociaż przyznam że nie żałowałem psiknięć przy testach. Trwałość jakieś 5-6 h przy początkowo dobrej projekcji, później zapach blisko skórny tak że czasem trzeba się trochę namęczyć żeby go poczuć.
Podsumowując to wszytko, w Office for Men nie mamy kompletnie nic, co tak szumnie zapowiadał Jerremy. Zwykłe proste perfumy, przyjemne lecz nie powalające na kolana. Do biura będą nadawać się bardzo dobrze, jednak w tej cenie myślę że spokojnie znajdziemy coś lepszego.

Jester

Super Perfumaniak

Post30 czerwca 2019, 14:10 - N

marcin_c89 napisał(a): jednak w tej cenie myślę że spokojnie znajdziemy coś lepszego.

Jeśli w odlewce, to choćby Aventusa ;)

pedrodelsol

Forumowicz

Post02 lipca 2019, 08:07 - Wt

Jestem po pierwszym teście globalnym. Ot, taki przeciętny przyjemniaczek jakich wiele na półce. Dla mnie to taki mix Dior Sauvage z Moschino Forever Sailing. Na plus można zaliczyć parametry. Dobrze wyczuwalny po 6-7 godzinach, więc jak na "świeżaka" to wynik bardzo dobry.

krzsmi11

Aktywny forumowicz

Post17 lipca 2019, 18:22 - Śr

I ja mogę coś skrobnąć na temat tych perfum. Co prawda użyłem tylko raz (3 psiki z dekantu) ale zdanie sobie wyrobiłem. No cóż, rewolucji tą premierą Jeremy nie zrobił :) Co więcej, jest to zapach który każdy lub większość z nas gdzieś czuła. Jeśli ktoś lubi i szuka naturalnie wybrzmiewających nut to niestety ale musi się rozglądać za innymi perfumami bo Office for men jest do bólu syntetyczny. Najbliżej mu chyba do Sauvage Diora aczkolwiek nie jest to napewno klon. Dziwią mnie natomiast porównania z Aventusem, ja tego nie wyczuwam. Parametry takie sobie na mojej skórze. U mnie około 6-7h trwałości przy niezłej projekcji przez pierwszą godzinę. Szczerze mówiąc spodziewałem się więcej po tej premierze aczkolwiek zawsze z dystansem podchodziłem do Jeremiego dlatego nie jestem specjalnie rozczarowany. W cenie która sobie ten Pan życzy dostajemy tandetną flaszkę zapakowaną w zwykły, śmieszny kartonik. Wbrew zapewnieniom o użyciu najlepszej jakości składników do produkcji Office for Men ja tego osobiście nie dostrzegam. Naprawdę uważam, że za te pieniądze można kupić produkt znacznie lepszej jakości pod każdym względem, dlatego też swój dekant posyłam w świat, może komuś innemu bardziej przypadną do gustu te perfumy.
Jeśli miałbym wystawić ocenę to byłaby to 4. Tragedii nie ma ale zachwycać się też nie ma nad czym.

PachnącyMariusz

Aktywny forumowicz

Post04 sierpnia 2019, 18:16 - N

Zapach dobry ale nie za tę cenę. Ogólnie to ja czuję to jak połączenie Mont Blanc Explorer i Dior Sauvage. Powinien kosztować z 250 zł za tyle bym go kupował bo mi odpowiada i trwałość jest zadowalająca.

sbosy

Forumowicz

Post12 grudnia 2019, 22:47 - Cz

Zapachu jeszcze nie miałem okazji wąchać, ale chyba po reakcji Erwina Creeda muszę zdobyć próbkę :>

https://www.youtube.com/watch?v=V_Ye6rBzA8M
Zapraszam na stragan: dekanty, flakony, mililitry z własnych flakonów.

https://perfuforum.pl/viewtopic.php?f=52&t=30848

Wakabaya

Aktywny forumowicz

Post13 grudnia 2019, 07:54 - Pt

Creed popisał się kurtuazją, ot co.

Jester

Super Perfumaniak

Post13 grudnia 2019, 13:23 - Pt

Musiało mu ładnie pachnieć, flakonik z konwaliami nie znalazł się na stole przypadkowo :lol:

edek91

Aktywny forumowicz

Post13 grudnia 2019, 14:23 - Pt

Creedowi nie może się podobać zapach od bialego kokainowego pajaca z jutuba? Skąd wiadomo że to z grzeczności?

wolfmark

Forumowicz

Post16 stycznia 2020, 19:04 - Cz

Jestem po teście nadgarskowym, jeśli chodzi o mnie zapach mega liniowy, od samego początku do końca taki sam. Osobiście widzę, że jest nawiązanie do Aventusa / Sauvage.
Parametry trzeba przyznać bardzo przyzwoite, przy aplikowaniu bardzo duszący wręcz chemiczny. Myślałem, że Armaf CdNI jest dość duszący ale Office bije go na głowę.
Jeśli chcesz żeby pachnidło "siedziało" na tobie cały dzień to śmiało mogę powiedzieć, że tak będzie w tym wypadku.

Minus, cena, cena i jeszcze raz cena. W tej kategorii jest wiele lepszych choćby nawet wspomniany Armaf.

Mocna 3.

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Post16 stycznia 2020, 19:29 - Cz

To nie chodzi o to że zapach jest zły, śmierdzący czy chemiczny. To chodzi o to że to zapach ordynarnie prosty jak zapachy np. od Pumy i tym podobnych firm. To świetny zapach dla osoby młodej i bardzo młodej uczącej się, studiującej . Tzn. byłby świetny gdyby nie kosmiczna cena na poziomie niemalże niszowych tuzów rynku.
Różnica polega na tym, że to nie jest zapach niszowy. Nie ma głębi, jest liniowy i daje prosto w mordę niewysłowioną przyjemną zwłaszcza dla (młodych) dziewczyn woń. Ale takich zapachów jest tuzin innych jak choćby YSL Y, Sauvage czy Invictus itd.
Jeszcze raz. To dobry zapach dla ludzi (bardziej) młodych, którzy nie mają ani specjalnie gustu ani obycia, ani wymagań a wydaje im się jak by mieli to wszystko.
Ode mnie 3-

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post16 stycznia 2020, 19:39 - Cz

grzegorz01 napisał(a): To dobry zapach dla ludzi (bardziej) młodych, którzy nie mają ani specjalnie gustu ani obycia, ani wymagań a wydaje im się jak by mieli to wszystko.
Ode mnie 3-

Chyba właśnie niechcący rozszyfrowałeś brief, jaki Jeremy przedstawił Morillasowi :D . Ten zapach taki miał być po prostu. A przy okazji oczywiście najlepszy na rynku :D .

Mirx

Perfumaniak

Post16 stycznia 2020, 20:03 - Cz

PachnącyMariusz napisał(a):Zapach dobry ale nie za tę cenę. Ogólnie to ja czuję to jak połączenie Mont Blanc Explorer i Dior Sauvage. Powinien kosztować z 250 zł za tyle bym go kupował bo mi odpowiada i trwałość jest zadowalająca.

No już nie opowiadaj, że Ci odpowiada. Z tego co wiem, nie jest dymny! ;)

lukszyk

Forumowicz

Post16 stycznia 2020, 20:26 - Cz

Ja też po pierwszych testach.
Po strzele na rękę pomyślałem natychmiast o Armaf CDNIM(podobna chemia w otwarciu), a kilka minut później i dalej, cały czas mi zalatywał Urban Feel od Salvatore Ferragamo. Ogólnie zapach przyjemny ale to nic nadzwyczajnego. Mi osobiście pachnie jak coś w przedziale 80-160zł, napeno nie jak 160€ :lol:
Na plus na pewno trwałość takie 5.5/6, sam zapach 3.5/6 taki prosty przyjemniaczek.
Zapraszam na mój bazar viewtopic.php?f=52&t=26041

PachnącyMariusz

Aktywny forumowicz

Post16 stycznia 2020, 21:50 - Cz

Mirx mój dekant sprzedałem po użyciu 5 ml. Bardzo mi się znudził ten zapach i mnie zmęczył. No i ten brak dymu..
Następna strona

Powrót do Perfumy męskie