Teraz jest 22 października 2020, 04:17 - Cz

• Reklama

Cloon Keen Atelier - Sybarite

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Cloon Keen Atelier - Sybarite (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

wahoo

Perfumaniak

Post19 czerwca 2019, 21:10 - Śr

rok wydania:
2013
n.g.: kadzidło i bergamotka
n.s.: jaśmin, róża bułgarska i drzewo sandałowe
n.b.: bursztyn, paczula, piżmo i cedr.

Obrazek

Cloon Keen to nowa marka na polskim rynku, dostępna w MSB.
Sybarite to bardzo przyjemne, drzewno-różane pachnidło, subtelnie utkane z tych paru wymienionych nut. Marka pochodzi z Irlandii, ale charakterem przypomina mi raczej delikatne, francuskie kompozycje (jeśli mogę aż tak bardzo uogólnić) - kilka wiodących nut (tu głównie sandał, róża, ambra, cedr) wprawnie splecionych tak, że każda jest wyczuwalna, ale nie dominuje innych i od razu czuć, że każda jest na swoim miejscu i jej obecność w kompozycji jest w pełni uzasadniona. Podobne wrażenie miałem przy kompozycjach Pour Toujours.
Sybarite nie jest jednak pozbawiony wad. Największa to ta, że pomimo koncentracji edp wytrzymuje na skórze max 5-6h, projektując z niej bardzo oszczędnie. A druga to taka, że nawet gdyby "technikalia" były bez zarzutu to nadal kompozycja nie wychodzi poza kategorię "przyjemna" - ot, kolejna, którą miło się testuje, nosi, ale w zasadzie jeden sampel wystarczy i można zabierać się za kolejne testy.
4+/6

Cookie13

Sensei Perfuforum

Re: Cloon Keen Atelier - Sybarite

Post20 czerwca 2019, 07:24 - Cz

Chciałem sprawdzić tę markę już od jakiegoś czasu. Po oficjalnie podanym składzie, najbardziej interesujące wydały mi się Suede Galore i Castana. Warto się zapoznać?

wahoo

Perfumaniak

Re: Cloon Keen Atelier - Sybarite

Post08 lipca 2019, 21:08 - Pn

Biorąc na warsztat nową markę jakoś ciągle zaczynam od nudniejszych kompozycji, te dwie wymienione jeszcze czekają w kolejce na dokładniejsze testy. Pierwsze nadgarstkowe sugerują co najmniej dobre kompozycje, choć testowane równolegle The Zoo stoi zdecydowanie wyżej.

Powrót do Perfumy unisex