Teraz jest 14 listopada 2019, 07:57 - Cz

• Reklama

Giorgio Armani - Acqua di Gio Absolu Instinct

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Acqua di Gio Absolu Instinct (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
14%
2 - Słaby
1
14%
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
5
71%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 7

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Giorgio Armani - Acqua di Gio Absolu Instinct

Post11 maja 2019, 12:48 - So

Za polską Fragrą :arrow: Acqua di Giò Absolu Instinct marki Giorgio Armani to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn wydane w 2019 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są nuty morskie, bergamotka i cytryna; nutami serca są wodorosty i paczula; nutami bazy są drzewo hebanowe i drzewo bursztynowe.

Obrazek

dradziak

Forumowicz

Re: Giorgio Armani - Acqua di Gio Absolu Instinct

Post23 maja 2019, 18:50 - Cz

Jestem po teście bloterowym i powiem, że perfumy nie zawiodły mnie, ale także nie zachwyciły.
Najzwyczajniej nowa wariacja w tematyce AdG, która jest bardziej cytrynowa, nadal morska, ale troszkę słodka w wymiarze drzewnym.
Trochę mi idzie w vibe nowego Azzaro - Chrome Acqua.
Z blotera ładnie projektował na 1m przez 30min jak go położyłem obok siebie, więc liczę na to, że parametry w globalnym wypadną również bardzo przyzwoicie.
Ulokował bym go pomiędzy klasycznym AdG, a Profumo i sądzę, że wielbiciele linii się nie rozczarują :)
Ode mnie mocne 4.

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Post23 maja 2019, 19:08 - Cz

zapodałem 2 strzały na nadgarstek i jest coś w składzie tego zapachu co mnie odrzuciło :/
Aby drugi nadgarstek nie czuł się samotny dostał Bleu de Chanel EDP i dopiero wtedy nowy AdG wydał mi się jeszcze bardziej obrzydliwy :roll:

W dużym skrócie mam ogólne wrażenie że L'Oreal w tym wypuście zmieszało AdG Profumo z Code Profumo i Code Colonią, no i wyszło jakieś takie upośledzone coś, że nawet nie wiadomo na jaką okazję to ubrać. Z niecierpliwością czekam na Acqua di Giò Absolu Instinct Extreme Ultimate Intense Essenza Night.

Kolejne testy tego "cuda" wkrótce.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post24 maja 2019, 14:06 - Pt

Kolejna pozycja od Armaniego,tylko która to już w kolejności heh,bazują wciaz na swoim hicie Adg,dziś sprawdziłem tego flankera i powiem że jest bardzo ładny ,podobieństwo do Absolu jak najbardziej,jest slodki ale nie przesadnie i wydaje mi się bardziej drzewny porównując do Absolu,fajna opcja testy polecam,parametrów narazie nie oceniam ale czuję że szału nie ma,flakon wygląd przepięknie!!!

pittipi

Forumowicz

Post25 maja 2019, 11:57 - So

Dziwne to, trochę przypomina Absolu, trochę Profumo i sam zapach nie szczególnie mi się podoba. Projekcja i trwałość nie umywa się do Profumo. Mocno przeciętna premiera.

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post25 maja 2019, 12:10 - So

Dobre to! I w sumie na tym mogę poprzestać :P
Jak dla mnie, lepsze niż Profumo, którego zużyłem ostatnio pół dekanatu i nadal nie potrafię wyczuć w nim niczego ponadprzeciętnego. Jest też lepszy moim zdaniem od rownolegle testowanego Run Wild.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post25 maja 2019, 13:45 - So

Bo jest fajny!po wczorajszym teście nadgarstkowym czułem go pomimo kąpieli!!pełna zgoda z jakimś podobienstwem do Profumo ale bardziej do special blend profumo

fyrste

Post20 czerwca 2019, 14:02 - Cz

Początek jak cytrynowy odświeżacz powietrza :) późnej jest już lepiej lecz projekcja na mojej skórze jest niezwykle marna... Byłby niezły świeżak na lato, ale ta słaba projekcja praktycznie go skreśla :(

1947

Forumowicz

Post08 października 2019, 09:40 - Wt

Na mnie ma dobre parametry. Zapach podobny do Profumo, ale w otwarciu z domieszką cytrusów.

Powrót do Perfumy męskie