Teraz jest 21 października 2020, 16:51 - Śr

• Reklama

Armaf - El Cielo Pour Homme

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Armaf - El Cielo Pour Homme (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
20%
4 - Dobry
3
60%
5 - Bardzo dobry
1
20%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Armaf - El Cielo Pour Homme

Post20 marca 2019, 19:32 - Śr

Za polską Fragrą :arrow: El Cielo Pour Homme marki Armaf to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są jabłko, bergamotka, melon i cytryna; nutami serca są lawenda, fiołek i cyprys; nutami bazy są bursztyn, piżmo, wanilia i cedr.

Obrazek

Dzis przyszedl do mnie flakon,nasze pierwsze spotkanie :P powiem ze jest to bardzo przyjemne pachnidlo,swieze,owocowe idealnie nadajace sie na cieplejsze miesiace,dla mnie i mojego nosa to takie polaczenie invictus/MB spirit/Boss the scent moze gdzie niegdzie pojawia sie botlled :D typowe marketowe pachnidlo,milo,przyjemnie delikatnie slodko...projekcja wydaje sie delikatna trwalosc do sprawdzenia po tescie globalnym,cena bdb,ogolnie polecam sprawdzic tego Armafa "krola inspiracji" :D
edit
dzis za mna pierwszy test globalny omawianego zapachu,nic innego nie mozna napisac jak tylko ze jest mega przyjemny,mega komfortowy zapach na lato :P caly dzien byl ze mna,projekcja z poczatku jakies 2-3h bardzo fajna potem cichnie i wije mi sie wokol skory,trwalosc natomiast jest na mnie bardzo dobra mija 12h a wciaz jest ze mna przy kazdym ruchu glowy,wiec sadze ze z moja skora sie polubil,generalnie ma sie podobac otoczeniu ma byc milo i tak jest,bez zadnych fajerwerkow,wielbiciele takich pozycji jak invictus/legend spirit(poczatkowa faza)boss the scent,ysl Y,botlled moga kupowac smialo znajda tam cos dla siebie,biurowiec pierwsza klasa!!!polecam

NewUser

Forumowicz

Re: Armaf - El Cielo Pour Homme

Post21 marca 2019, 23:09 - Cz

Invictusa nie trawię ale El Cielo mi się podoba. Spostrzeżenia widzę masz podobne do tego co Ci pisałem na PW, więc w tej kwestii przynajmniej nie czujesz się przeze mnie oszukany :D Fajnie że w końcu napisała coś osoba taka jak ty, czyli znająca rynek dobrze i porównałeś do innych, bo ja za nic nie miałem pojęcia co przypomina, do Bottleda mi nie pasowało do końca, choć i z nim ostatnio miałem do czynienia dawno temu. Aktualna pogoda zaczyna chyba powoli sprzyjać temu zapachowi.

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post22 marca 2019, 07:20 - Pt

No tak popytalem i kupiłem heh i powiem Ci że nie żałuję,zapach bez fajerwerków ale podoba się,spokojnie mógłby stać na półkach marketowych i myślę że sprzedawałby się bardzo dobrze,poprostu owocowy świeży przyjemniaczek który myślę że bardziej rozwinie skrzydła jak się zrobi naprawdę ciepło,

lester86

Aktywny forumowicz

Post29 kwietnia 2020, 09:02 - Śr

zapach jest OK. Jak ktoś nie lubi mocno cytrusowych zapachów tylko bardziej owocowe to to będzie dla niego dobry zapach na lato. Klimatem może i trochę podobne do Invictusa Aqua, ale jednak do Invictus Aqua czy Hawasa to ten zapch nie ma podejścia... ani parametrami ani jakością. W chłodniejsze dni jest zapachem rzekłbym beznadziejnym, zupełnie mi się nie podobał. O dziwo w ciepły wietrzny dzień (22-23C+) rozkwita niesamowicie i ma rewelacyjne otwarcie. Jest bardzo intensywnie soczysto owocowy, mega przyjemny (to chyba to zielone jabłko). Otwarcie jest zdecydowanie najlepsze, potem baza też jest OK. Najbardziej nie lubię jego melonowej fazy, ale to ogólnie z powodu że bardzo nie lubię zapachu melona/arbuza w perfumach - taka mdła słodka woda.
Daje ledwo 4-

Powrót do Perfumy męskie