Teraz jest 29 października 2020, 18:18 - Cz

• Reklama

Abercrombie & Fitch – First Instinct Blue Man

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Abercrombie & Fitch – First Instinct Blue Man :

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
33%
3 - Przeciętny
1
33%
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Mirx

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Abercrombie & Fitch – First Instinct Blue Man

Post11 marca 2019, 19:48 - Pn

Perfumy Abercrombie & Fitch First Instinct Blue Man zostały wprowadzone na rynek w 2018 roku jako flanker First Instict. Cytując za Fragrantiką, nutami głowy są bergamotka, kardamon i jabłko; nutami serca są lawenda, rozmaryn i pieprz; nutami bazy są fasolka tonka, bursztyn i drzewo sandałowe.

Skojarzenie z First Instinct jest oczywiste, ale i różnice od razu są wyczuwalne. Po pierwsze dominujący w pierwowzorze melon został zastąpiony jabłkiem, a po drugie perfumy wydają się jakby świeższe.

Przeznaczenie nie uległo zmianie. To kompozycja przeznaczona raczej dla młodych i bardzo młodych ludzi. W mojej ocenie, perfumy doskonale sprawdzą się już w gimnazjum. Zapach jest kompletnie nieinwazyjny i powszechnie akceptowany. Że trochę bez ikry? Ano faktycznie bez.

Parametry perfum nie rozczarowują i w mojej ocenie zostały dobrane idealnie do zastosowań. To co zauważyłem u siebie, potwierdziło się u mojego syna – dwa psiki na kark wystarczają bez problemu na 8 godzin. Projekcja jest umiarkowana. Doniesienia o godzinne trwałości można włożyć między bajki.

Obrazek

Powrót do Perfumy męskie