Teraz jest 21 października 2020, 02:34 - Śr

• Reklama

Givenchy - Very Irresistible Fresh Attitude for Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
25%
4 - Dobry
2
50%
5 - Bardzo dobry
1
25%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post18 lutego 2012, 17:47 - So

Zauważyłem, że nie mamy tego zapachu. Kolega ostatnio testował mój zwykły Very Irresistible i stwierdził, że wersja Fresh jest ciekawsza, ja jeszcze nie miałem przyjemności. Zapach z 2007 roku. Niepokoi mnie w składzie kolendra, za to kusi kawa i mięta.

Nuty głowy: kolendra, mięta, grejpfrut, bergamota.
Nuty serca: lawenda, bazylia.
Baza: drewno cedrowe, kawa.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

aleksander

Super Perfumaniak

Re: Givenchy - Very Irresistible Fresh Attitude for Men

Post18 lutego 2012, 18:32 - So

Gdyby skład był wyznacznikiem, ten zapach powinien być piękny.
Jest w sklepach?

Don Raul de Lucho

Perfumaniak

Post18 lutego 2012, 18:52 - So

miałem próbkę i z tego co pamiętam w ogóle mi nie podszedł podobnie jak klasyk. :roll:
Mój stragan

Buena suerte, porque yo me voy a California.

Niszka

Administrator

Post04 września 2012, 11:07 - Wt

Testuję z próbki i powiem tak:
- pod względem zapachowym nijak nie ma związku z oryginalnym Very Irresistible, absolutnie nie widzę choćby najmniejszej zbieżności
- jeśli chodzi o sam zapach to muszę przyznać że jest dobry. Świeżak z miętą w otwarciu i sercem typu "fougere" z elementami siana i cytrusami. W składzie podana jest kawa, ja jej nie czuję. Kompozycja bardzo naturalna, oryginalny Very Irresistible jest trochę sztuczny.
- pod względem projekcji i trwałości - tragedia. Wylałem całą próbkę i trzeba się było wwąchiwać w szyję aby coś poczuć. Trwałość jakieś 4 godzinki. Przydałaby się jeszcze jedna próbka aby zweryfikować ten test.

Moja ocena:
Obrazek

xentrix

Super Perfumaniak

Post04 września 2012, 19:41 - Wt

Niszka napisał(a):Testuję z próbki i powiem tak:
- pod względem zapachowym nijak nie ma związku z oryginalnym Very Irresistible, absolutnie nie widzę choćby najmniejszej zbieżności
- jeśli chodzi o sam zapach to muszę przyznać że jest dobry. Świeżak z miętą w otwarciu i sercem typu "fougere" z elementami siana i cytrusami. W składzie podana jest kawa, ja jej nie czuję. Kompozycja bardzo naturalna, oryginalny Very Irresistible jest trochę sztuczny.
- pod względem projekcji i trwałości - tragedia. Wylałem całą próbkę i trzeba się było wwąchiwać w szyję aby coś poczuć. Trwałość jakieś 4 godzinki. Przydałaby się jeszcze jedna próbka aby zweryfikować ten test.

Moja ocena:
Obrazek

szczerze powiem , ze chyba licha ta próbka ...

zapach ma zwiazek z VI zielonym , jednak ten jest nieco świezszy , jest inny ale podobienstwo jest wyczuwalne , po kilku globalnych użyciach - przynajmniej dla mnie ...to bracia , nie bliżniacy ale jednak bracia , dziwi mnie także opinia co do trwalosci , bo na mnie jest b.trwały...tak samo jak very irresistible.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post04 września 2012, 22:07 - Wt

Przychylę się do wypowiedzi xentrixa.Ja również widzę w nim podobieństwo do starszego brata ( VI mam,a VIFA miałem z próbki).IMO,to świeższa wersja "kawowca",choć trwałością na pewno oryginałowi nie dorównuje.

Niszka

Administrator

Post05 września 2012, 08:01 - Śr

Dlatego napisałem, że przydałby się kolejny test, bo jedna próba w określonych warunkach o niczym nie świadczy. A czy próbka mogła być jakaś niedobra? Tego nie wiem, to normalna próbka fabryczna, co prawda przeleżała u mnie z rok w szufladzie, ale to nie powinno mieć wpływu. :)

xentrix

Super Perfumaniak

Post05 września 2012, 18:50 - Śr

Scorrpion napisał(a):Przychylę się do wypowiedzi xentrixa.Ja również widzę w nim podobieństwo do starszego brata ( VI mam,a VIFA miałem z próbki).IMO,to świeższa wersja "kawowca",choć trwałością na pewno oryginałowi nie dorównuje.

dziekuje ;)

ja mam oba i to naprawde bracia.. ;) chociaz po otwarciu tego zbytnio nie poznasz...
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

khorne

Aktywny forumowicz

Post13 września 2012, 12:59 - Cz

Zapach podobny do swojego starszego brata. Niestety o ile orginal bardzo polubilem (zwlaszcza koncowke tchnienia zapachu szczegolnie cenie), o tyle mlodszy brat jest jej wykastrowana forma. Zapach mimo iz nie jest zly, to jednak w tej cenie znalezc mozna multum lepszych zapachow. Co do oceny to wacham sie miedzy 3 a 4. Za jakiś czas ocenię.

Marcin__

Hiper Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post19 lipca 2015, 19:56 - N

Miałem ok. 4 lata temu 100 ml tego specyfiku. O ile mam i bardzo cenię Very Irresistible, do jego "letniej" wersji jakoś nie mogę się przekonać.

Może wyda się to dziwne, ale czuję wspólne cechy z Ultraviolet Paco Rabanne. Chodzi mi o ten sam rodzaj słodyczy, syntetycznej, której nie potrafię do końca określić. Poza tym, na pewno czuję tu miętę i może ewentualnie odrobinę kawy (na pewno nie tyle, co w pierwowzorze).

Są to wg mnie perfumy "na nocne wypady", a przynajmniej do tego celu ja ich używałem, gdy byłem w ich posiadaniu.

Trwałość z tego co pamiętam była niezła, utrzymywały się 6-8 h, czasem nawet i dłużej. Projekcja była dobra przez 2 h...

Generalnie to chyba wyrosłem z tego typu zapachów. O ile żałuję wycofania Very Irresistible, tak Fresh Attitude nie za bardzo mi jest szkoda.
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie