Teraz jest 22 października 2020, 01:35 - Cz

• Reklama

Frederic Malle - Monsieur

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Frederic Malle - Monsieur (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
3
75%
6 - Genialny
1
25%

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

nastymic

Forumowicz

Frederic Malle - Monsieur

Post08 lutego 2019, 20:16 - Pt

Za polską Fragranticą:
Monsieur. marki Frederic Malle to orientalno-waniliowe perfumy dla mężczyzn. Monsieur. został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic.

Nuty głowy: tangeryna, rum
Nuty serca: paczula, cedr, kadzidło i bursztyn
Nuty bazy: wanilia i piżmo

Obrazek

Co sądzicie o Monsieur? Pierwsze moje zetknięcie z nimi to uderzenie paczuli, które mnie lekko wycofało. Wydawało mi się, że zapach będzie dla mnie zbyt paczulowo-piwniczny. Jednak, kiedy po jakimś czasie zaaplikowałem Monsieur na skórę, zapach po kilkunastu minutach stał się zdecydowanie bardziej noszalny - jest konkretnie, męsko, ale zdecydowanie w moim guście. Monsieur ma tą samą cechę, co Musc Ravageur - chcesz go czuć na swoim ciele.
Na razie wstrzymam się z oceną, chcę go lepiej przetestować na skórze, ale poważnie rozważam zakup.
Ciekawią mnie Wasze opinie.

Tutaj recenzja Szefa: https://perfumowyblog.com/2016/02/11/fr ... -monsieur/

marshall91

Forumowicz

Re: Frederic Malle - Monsieur.

Post08 lutego 2019, 20:29 - Pt

Bardzo dobry zapach. Paczula faktycznie wybija się na pierwszy plan, ale bardzo fajnie zgrywa się z rumem i kadzidłem. Zdecydowanie męski i 'dojrzały', choć osobiście ostatnio mam straszną fazę na takie zapachy, i zupełnie mi to nie przeszkadza, mimo niespełna 28 lat na karku. Wszystko od Malle jest warte uwagi, ale Monsieur i French Lover najbardziej przypadły mi do gustu. Również w przyszłości pomyślę nad zakupem.

fqjcior

Właściciel forum/Administrator

Re: Frederic Malle - Monsieur

mar79

Post08 lutego 2019, 21:06 - Pt

Idealnie wyważony,super kompozycja ale trwałość.. też przemilczę....a cenę... :cry: jak kto lubi :roll:
Bardzo dobry zapach wręcz idealny lecz poza moim "ale" jest idealny jeśli lubisz paczule :P

BlueJeans

Moderator

Post08 lutego 2019, 23:01 - Pt

Podobnie go odbieram. Zapach co najmniej bardzo dobry ale parametry kuleją. Mam pamiątkę z wycieczki w postaci flakonika 10 ml i na tym chyba się skończy ;)

Powrót do Perfumy męskie