Teraz jest 21 października 2020, 02:12 - Śr

• Reklama

Calvin Klein - One Summer 2008

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post08 lutego 2012, 23:35 - Śr

CALVIN KLEIN CK ONE SUMMER 2008 to aromat zwiastujący lato i cudowny czas wakacji. Dla otwartych na świat ludzi. Zapach uniwersalny-unisex. Pozwoliłem sobie skopiować to z jakiejś reklamy ponieważ w tym przypadku, doskonale oddaje naturę pachnidełka.

Nuty zapachowe:
Nuta głowy: arbuz, mięta.
Nuta serca: piżmo, nuty drzewne.
Nuta bazy: ogórek, kwiat jaśminu.

Zapach kupiłem za śmieszne pieniądze w ulubionym Superfarmie, co ciekawe dostarczany był w takim bezbarwnym plastikowym pudełku, w środku dostajemy butelkę z korkiem i osobno atomizer, niestety jak wkręcimy atomizer, to już nie ma korka. Wykreował go niejaki Harry Fremont - autor generalnie damskich perfum (co tutaj ewidentnie słychać, widać i czuć) ale też m.in. niebieskiego Polo Sport Ralph Lauren.

One Summer zauroczył mnie arbuzowym otwarciem i generalnie jadalno - letnią nutą. Nuty drzewne są chyba tylko na papierze, nigdy ich nie poczułem. Od początku do końca mamy apetyczną mieszaninę arbuza, ogórka i czegoś tam jeszcze bliżej nie określonego, co raczej czułem na szyjach i nadgarstkach dziewczyn niż od owłosionych samców. Sama kompozycja jest jakby to powiedzieć "fajniusia" i młodzieżowa, nie wszystkim podejdzie unisexowy styl ale ja nie mam z tym problemów. Jak to mówią: "nawet w różowym sweterku będę mężczyzną, a pizd@ ze złotą ketą dalej będzie pi^dą". ;)
Jest średnio trwały natomiast ma całkiem fajną projekcję przez kilka godzin. Bliżej dwóch niż sześciu oczywiście, to CK, a nie Kenzo :). Fajnie się go nosi, szczególnie w lecie, bardziej do t-shirta Cipobaxx i klapek niż lnianej koszuli z Vistuli, jeśli wiedzie co mam na myśli ;). Nie odważyłem się nigdy użyć na randkę więc reakcje płci przeciwnej nieznane. Pasuje mi słowo "zapaszek", a nie zapach, choć podobno tylko ludzie ułomni używają zdrobnień ;)
Teraz CK już go nie produkuje, zamiast tego jest taki tęczowy Summer - nie testowałem, nie znam się i nie odzywam. Końcówkę wypsikałem byle gdzie, byle jak i teraz trochę żałuję, bo już go pewnie nie kupię, a 270 zł to nie jest wart na pewno :) Gdyby był bardziej trwały to bym go mocniej pokochał i może się przełamał one more time, w końcu to biały kruk za chwilę ;)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Re: Calvin Klein - One Summer 2008

Post09 lutego 2012, 16:37 - Cz

Muszę sam siebie poprawić - zapach jest o dziwo trwały i to bardzo ! Około 22 sobie zapodałem mini psik na nadgarstek, rano go bardzo dobrze wyczuwałem przy skórze, teraz jest 17 czyli naście godzin później i dalej przy skórze jest wyczuwalny, mimo że globalnie zapodałem rano Nightflight, który do subtelnych nie należy i raczej zabija inne zapachy szybko i skutecznie. Zatem zapach bardzo trwały, tylko projekcja po 5-6h blisko skóry. Widocznie, gdy go używałem szybko przestałem go wyczuwać.

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post09 lutego 2012, 17:54 - Cz

widziałem dzisiaj na allegro za 257zł hehe
nie kupił bym tego nawet za 150zł,
może za 90zł to tak bo lubie takie arbuzowo-ogórkowe letniaki ;)

Andres Iniesta

Aktywny forumowicz

Post09 lutego 2012, 18:20 - Cz

Myślę, że jest warty 150 zł - trwałość mnie poraziła i to nie tylko jak na CK, do tego jest inny i arbuza masz tu kilogram plus sporo ogórków. Z tak małą dostępnością spokojnie możemy go zaliczyć do niszy :P

kwiatek

Ultra Perfumaniak

Post10 lutego 2012, 08:08 - Pt

AndrePoland napisał(a):Myślę, że jest warty 150 zł - trwałość mnie poraziła i to nie tylko jak na CK, do tego jest inny i arbuza masz tu kilogram plus sporo ogórków. Z tak małą dostępnością spokojnie możemy go zaliczyć do niszy :P

nie tylko trudna dostępność decyduje o tym czy jest to nisza czy nie ;)

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie