Teraz jest 25 października 2020, 09:05 - N

• Reklama

Jaguar - Jaguar

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Jaguar - Jaguar (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
25%
3 - Przeciętny
2
50%
4 - Dobry
1
25%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 4

• Autor
  • Wiadomość

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Jaguar - Jaguar

Post11 stycznia 2019, 17:44 - Pt

Szukalem na forum ale nie znalazlem tematu na temat tego zapachu,jak gdzies jest to prosze usunac,
to aromatyczne-fougere dla mezczyzn wydane w 2002(wedlug Fragrantica)
glowa-pomarancza,jagody jalowca,lawenda,mandarynka,bazylia,anyz gwiazdkowaty,bergamotka
serce-imbir,kwiat pomaranczy,lotos
baza-drzewo sandalowe,benzoes,biale pizmo
https://www.fragrantica.pl/perfumy/Jagu ... -6809.html
Nos kompozycji-Perfumers
Dominique Preyssas, Takasago
https://www.parfumo.net/Perfumes/Jaguar ... e_Toilette

Obrazek

Panowie dzis bylem przypadkiem w R i popatrzylem na polki co sie dzieje ;) i tak odruchowo psiknalem na lape w/w zapach,moje odczucia sa takie ze pachnie bardzo podobnie do wycofanego juz Joop!Nightflight ;) dalem tylko pol psika bo tester byl prawie pusty ale napewno przyjrze sie blizej bo pachnie swiezo ,czysto i dosc elegancko i podobienstwo jest wyczuwalne,czy ktos mial stycznosc?

pe3lwroc

Forumowicz

Re: Jaguar - Jaguar

Post12 stycznia 2019, 10:57 - So

Zużyłem swego czasu 200ml tego Jaguara. Dla mnie te perfumy z perspektywy czasu są po prostu mierne. Nie widze w nich niczego eleganckiego . Szybko przestawałem je na sobie czuć . Flakon bardzo słabo wykonany .

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post12 stycznia 2019, 13:51 - So

Rozumiem że szału nie robi,ale są dostateczne jako codzienny psikacz w.cieplych porach roku,i nawiązanie do nightflight jest ewidentne,Parametry nie są jakieś oszałamiające ale biorę pod uwagę zimę i takie warunki nie są korzystne dla tego typu zapachu,obecnie projekcja delikatną trwałość średnia,testy polecam oczywiscie cena swietna np na e-g

Leszczu

Forumowicz

Post14 stycznia 2019, 22:18 - Pn

Kurczę faktycznie jest podobny do Nightflighta. Podobieństwo rzuciło mi się od razu po powąchaniu. Niestety mam wrażenie że parametry są średnie, bo zapach nie projektuje zbyt dobrze. Co do trwałości to jeszcze nie wiem, bo cały czas mam go teraz na prawej ręce, także jeszcze się nie wypowiadam w tej kwestii. Myślę jednak że może być dobrym zamiennikiem dla wycofanego zapachu od Joopa!

Aries

Forumowicz

Post16 lipca 2020, 12:41 - Cz

No cóż... Nie będę zwodził. Aromat nie przypadł mi do gustu. Pomimo tego, iż Jaguara kojarzę pozytywnie przez pryzmat innych wypustów, ten skreślam. Jeśli już zaczynam od końca, to z kronikarskiego obowiązku wspomnę o parametrach użytkowych. W kontakcie z moją skórą trwałość oceniam jako przeciętną w kierunku do dużej, zaś przyzwoita projekcja po około dwóch godzinach przechodzi do łagodnej, blisko-skórnej i tak już do wygaśnięcia. Sama kompozycja to kwintesencja kondycji polskiego filmu w/g nieodżałowanych Himilsbacha i Maklakiewicza z „Rejsu”- nuda, nic się nie dzieje. Nie jestem w stanie rozróżnić w niej wyraźnie poszczególnych nut zapachowych, ponieważ wszystko zlewa się w jeden bukiet, taki syntetyczny, jakiś detergentowy oraz w pewnym sensie drażniący. Coś mi mówi, że miało być świeżo, energetyzująco i rześko, czyli w sam raz na obecną porę i temperatury powyżej 20 °C, a wyszło nijako, bezpłciowo i w lekko mdłej tonacji, która irytuje wymuszoną słodyczą i pseudo-zdrewnieniem jeszcze bardziej, niż transmisja z obrad Sejmu RP”. Żeby już całkiem dobić – słów kilka o samym flakonie. Otóż z zawartością niebieskiej cieczy wygląda zupełnie jak „kogut” z PRL-owskiej Nyski MO. Wnoszę z tego, że klimat dzieła Piwowskiego jest jedynym pozytywnym elementem w konstrukcji owego pachnidła, który z Jaguara ma tyle, co kot napłakał.

perfume_fan

Forumowicz

Post21 sierpnia 2020, 22:14 - Pt

Byłem dzisiaj w R i miałem okazję przetestować wszystkie Jaguary. Niebieski ma najładniejszy zapach, trwałość też przyzwoita, gorzej z projekcją. No ale w tym przedziale cenowym ciężko raczej oczekiwać niewiadomo jakich osiągów.

Powrót do Perfumy męskie