Teraz jest 28 października 2020, 09:05 - Śr

• Reklama

Dsquared2 - Wood for Him

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dsquared2 - Wood for Him (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
1
10%
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
4
40%
5 - Bardzo dobry
5
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 10

• Autor
  • Wiadomość

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

Dsquared2 - Wood for Him

Post05 grudnia 2018, 10:44 - Śr

Obrazek

"Nuty głowy: kalabryjska bergamotka, sycylijska cytryna, mandarynka;
Nuty serca: imbir, kardamon, liść fiołka;
Nuty bazy: wetyweria, białe drzewa, ambroksan
Rok: 2018"
[perfumoholik.pl]

Ciekaw jestem jak Wasze odczucia. Moje do pozytywnych nie należały, o czym możecie przeczytać na moim blogu. Dawno nie spotkałem zapachu, który tak bardzo zaniżałby poziom marki, przez co wystawiam mu zasłużone 1.

Lucku, proszę o ankietę,bym mógł wstawić 1 ;)
Kocham Perfuforum!

gienadi

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Dsquared2 - Wood for Him

Post15 maja 2019, 19:31 - Śr

Testy globalne zaliczone to czas na parę słów. Flakon ładny z magnetycznym korkiem (testery jeszcze też ). Otwarcie, pierwsze co się narzuca chemia. Bacznie obejrzałem flakon swój i ten w perfumerii znaczka firmy Henkel nie widzę ale na 100 % to jakaś kooperacja. Ile trwa to okropne otwarcie nie 5 nie 15 tylko ok godzinę. W dalszej fazie znacznie lepiej nie jest ale trochę spokojniej. Po godzinnej przechadzce miedzy regałami z chemią gospodarczą powiedzmy że udajemy się na alejki z szamponami, kremami i mydłem i tam zostajemy aż do zamknięcia hipermarketu. Nie dajcie się zwieść słowom że to pachnie 2h to ma monstrualną trwałość która drażni cie co chwilę. Co mi ten zapach przypomina, na pewno nie Dylana ci co mnie trochę znają z forum to wiedzą że ten zapach będę bronił do ostatniej kropli krwi. :D Zapach jest w klimacie Prada Luna Rossa w dalszej fazie ale nie jest to kopia. I najlepsze zostawiam na koniec, co mnie najbardziej drażni. Jak on się podoba kobietą, wiedziałem że płeć piękna lubi mydlane zapachy ale że aż takie. To naprawdę zbiera komplementy. Więc wybór należy do ciebie bo z pewnością siebie, będzie szedł ból głowy. Ja się trochę pomęczę bo lubię komplementy ale istnieje obawa że uzależnię się od ibuprofenów.
Z tego co się orientuje twórcą jest Alberto Morillas co daje cień tego jaki to jest zapach.

johnx88

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post27 maja 2019, 09:00 - Pn

MHW napisał(a):Ciekaw jestem jak Wasze odczucia. Moje do pozytywnych nie należały, o czym możecie przeczytać na moim blogu. Dawno nie spotkałem zapachu, który tak bardzo zaniżałby poziom marki, przez co wystawiam mu zasłużone 1.

Lucku, proszę o ankietę,bym mógł wstawić 1 ;)

Wczoraj testowałem. Już myślałem, że z moim nosem/gustem coś nie tak...
Nie wąchałem gorszego paskudztwa (perfum)!

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post27 maja 2019, 09:20 - Pn

Ostanio przystanąłem w perfumerii stacjonranej, przy półcę z nowościami:
Dsquared2 - Wood for Him
Boss Bottled Infinite
Invictus Legend
Azzaro Chrome Aqua
Davidoff Run Wild (tego akurat poznałem z rozbiórki)

I powiem Wam, że to co teraz wychodzi woła o pomstę do nieba.
Może nie koniecznie mam zamiar mówić, że to gówniane zapachy i wystawiać im jedynki, co to, to nie. Są "ładne", ale są równocześnie absolutnie nijakie, wszystkie takie same, może nie koniecznie pachną tak samo, ale są tak samo nijakie.
Nie będę biadolił, że kiedyś to było, bo kiedyś to były "dziadkowe" zapachy, a takich nie lubię :P ale serio, w obecnie wypuszczanych kompozycjach nie ma niczego ciekawego! Jest słodko, owocowo, syntetycznie i przyjemnie.
Owszem, można mieć taki jeden-dwa zapachy w kolekcji ale zaraz na półkach w perfumeriach niczego innego nie będzie! :?
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

wahoo

Perfumaniak

Post25 czerwca 2019, 21:48 - Wt

Po testach (co prawda tylko nadgarstkowych) Wood for Him muszę zaprotestować przeciwko tak negatywnym ocenom. ;)
Wood for Him to moim zdaniem uwspółcześniona wersja He Wood, ze wszystkimi zaletami i wadami współczesnych trendów w perfumiarstwie. Te perfumy zachowują fiołkowo-cedrowy charakter protoplasty, ale czuć go jakby zza cienkiej i półprzezroczystej, nowoczesnej, charakterystycznej dla wielu ostatnich premier, słodkawo-cytrusowej warstwy. Jest jej tu jednak niewiele, zapach ani przez chwilę nie skręca w kierunku jakichś syntetycznych czy ulepnych obszarów. A przede wszystkim zachowuje naturalny wydźwięk nawet w bazie i to pomimo obecności ambroxanu w składzie, który na całe szczęście wyczuwalny jest jedynie szorując nosem po skórze.
Dla mnie to zapach na 4kę.
Niedoścignionym faworytem całej serii pozostaje Rocky Mountain.

Fafruch

Post05 listopada 2019, 17:55 - Wt

gienadi wyczerpał temat. Dodam od siebie, że dla mnie to zapach inspirowany tymi z H&M, Reserved czy Zary - podobaśny, niewyróżniający się drewniany mainstream. Trwałość zadowalająca, pomimo braku charakteru - komplementogenny. Jeśli komuś lekka syntetyczność nie przeszkodzi, to warty rozważenia jako zapaszek do szkoły / do biura.

Outout

Post12 listopada 2019, 08:29 - Wt

Trochę syntetyczny, trochę drzewny, trochę średniotrwały... właśnie - wszystkiego po troszku, szału nie ma.
Otoczeniu rzeczywiście może się podobać.
Może być bezpiecznym wyborem do pracy.
Na mnie dość dobrze leżał w chłodniejsze, deszczowe dni.

Powrót do Perfumy męskie