Teraz jest 28 października 2020, 06:34 - Śr

• Reklama

Imaginary Authors - O, Unknown!

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Imaginary Authors - O, Unknown! (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
33%
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
1
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

yoongeew

Forumowicz

Imaginary Authors - O, Unknown!

Post26 listopada 2018, 00:21 - Pn

Nie znam tej firmy za bardzo, w pogoni za dymem kiedyś testowałem A City On Fire, bez rewelacji, można się wędzić samemu. I gdyby nie dorzucili w Lulua próbki do zamówienia to nigdy bym się nie skusił chyba na poznawanie tej firmy. A dorzucili właśnie O, Unknown! Uwodzi mnie na maksa. Jak dla mnie to zapach irysowy, ale nie taki władczy i monolityczny jak z wiadomych Diorów czy Prad, aż odechciało mi się kiedyś testować innych zapachów z irysem na zasadzie "To nie dla mnie". Ale tu... tu jest irys delikatny, miękki, jakby właśnie maślany (bo masło irysowe?). Sam zapach jest zmienny, uroczy, ciepły vel balsamiczny (drewnem sandałowym?). Coś obok masła irysowego co chwilę się wychyla, ale wyraźnie żadnych innych nut np. herbacianych nie rozpoznaję. Przytuliłbym bardzo chętnie odlewkę :)

Fragra:
O, Unknown! marki Imaginary Authors to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, O, Unknown! został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Josh Meyer. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna herbata, herbata, irys, mech, balsam tolu, piżmo i drzewo sandałowe.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

GPat

Re: Imaginary Authors - O, Unknown!

Post20 grudnia 2018, 14:38 - Cz

Wąchałem dziś pobieżnie w perfumerii na L i jestem bardzo mile zaskoczony. Przypadkiem przechodziłem i wszedłem poszukać celu na kolejny rok :)
Zapach jest pudrowy, aromatyczny i bardzo herbaciany. Podoba mi się, chętnie nabędę flakon jeśli tylko trwałość okaże się zadowalająca, czyli najpierw mała odlewka

qudlat

Post09 stycznia 2019, 03:14 - Śr

Ostatnio zapominałem, że mam go na sobie i myślałem, że mi się coś na chacie pali:D Ta wędzona herbata Lapsong jest całkiem przyjemna. Do picia jak i wąchania.

pblonski

Bardzo aktywny forumowicz

Post31 maja 2020, 16:38 - N

Hmm pomysł ciekawy i w otwarciu perfumy te
pachną odmiennie i niszowo. Jest herbata ale taka suszona, czarna, pylista. Nie jest to aromat zaparzonej herbaty.
Jest roślinnie ale nie świeżo, nie ma zieloności w typowej odsłonie.
Jest też irys, wydaje się naturalny i nie ma żadnego związku z ulepami z Dior Homme.

Niestety na mnie te perfumy są bardzo słabowite i bliskoskórne. Przy tej cenie wymagane są bardzo dobre parametry.

Dlatego za pomysł ode mnie 5 ale realizacja w połączeniu z moją skórą i nosem !! to 2. Razem 3,5.

Miłośnikom herbaty polecam Russian Tea.

Powrót do Perfumy męskie