Teraz jest 21 października 2020, 19:36 - Śr

• Reklama

Hugo Boss - The Scent Private Accord

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Hugo Boss - The Scent Private Accord (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
4
22%
4 - Dobry
6
33%
5 - Bardzo dobry
8
44%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 18

• Autor
  • Wiadomość

PachnącyMariusz

Aktywny forumowicz

Hugo Boss - The Scent Private Accord

Post14 listopada 2018, 14:07 - Śr

Za polską Fragrą :arrow: Boss The Scent Private Accord marki Hugo Boss to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Boss The Scent Private Accord został wydany w 2018 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bruno Jovanovic. Nutami głowy są imbir i bergamotka; nutami serca są maninka, kawa, pieprz i ananas; nutami bazy są kakao, nuty drzewne, drzewo bursztynowe, benzoes, paczula i wanilia.

Obrazek

Ktoś próbował?

MHW

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Hugo Boss - Boss The Scent Private Accord

Post14 listopada 2018, 14:10 - Śr

Tak i dla mnie to zwykły ulep w stylu wariacji Legend od Montblanc.
Kocham Perfuforum!

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post14 listopada 2018, 14:15 - Śr

Strasznie nasrało już tymi "The Scentami" :P
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Belial Lord

Mega Perfumaniak

Post14 listopada 2018, 14:26 - Śr

A to zapewne jeszcze nie koniec heh

PachnącyMariusz

Aktywny forumowicz

Post14 listopada 2018, 14:35 - Śr

Miałem nadzieję na coś dobrego. Nawet chciałem zakupić setkę w ciemno.
MHW możesz powiedzieć coś więcej o tym zapachu?

MHW

Post14 listopada 2018, 16:26 - Śr

Ciężko cokolwiek o tym zapachu napisać, by go totalnie z błotem nie zmieszać. Nie zapada w pamięc, jest jak każdy inny "ananasowy, waniliowy i pseudodrzewny" zapach z ostatnich lat. Przypominał mi trochę Montblanc Legend Night, ale notabene był od niego mniej interesujący.
Nie jest to jakiś śmeirdziuch, tylko taki "o", zwyklaczek jakich wiele teraz i równie dobrze mógłby go wydać Lacoste, czy inna marka, która nie celuje w bardziej wymagające nosy.
Kolejny z Bossów.
Kocham Perfuforum!

Spasticink

Post27 listopada 2018, 17:53 - Wt

Testuje sobie z próbek, i uważam go za chyba najlepszego z serii The Scent i jednego z lepszych słodziaków wypuszczonych w tym roku. Od początku jest kawowo/czekoladowo ze znanymi kwaskowatymi nutami z pierwowzoru (ta cała maninka?). Całość oscyluje gdzieś w okolicy Polo Red Extreme. Klimaty ogólno-ulepowato-słodkie, ale nie męcząco słodkie jak np. Armani Code Profumo.
Nie jestem ogólnie fanem słodkich zapachów,ale Private Accord wybrzmiewa na mnie bardzo, bardzo przyjemnie. Lepiej niż wulgarny A*Men, syropowy Ultra Male, chemiczno-syntetyczny VUI, etc. Chyba po prostu lubię zawsze jakieś kwaskowate przełamanie i tutaj to mam. Podoba mi się nawet bardziej niż ostatnio nabyty Guerlain Ideal Intense, który miał być moim faworytem na tą zimę :shock:
Ja rozumiem że to Boss i z definicji należy na nim wieszać psy za nazistowskie garnitury, ale uważam że to bardzo solidna słodka pozycja od Coty na zimę i jak ceny flaszek spadną do sensownego poziomu, to z pewnością sprawię sobie jedną :D
Do tego b.dobre parametry, zwłaszcza jeśli chodzi o trwałość, nadgarstek zlany o 13:00 pachniał następnego dnia rano!
Ode mnie 5ka.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post27 listopada 2018, 18:44 - Wt

Biorąc pod uwagę trwałe pączkowanie sklepów tym wypustem, w dodatku beznadziejnie ulepionym nazwa tego to kpina. Nie czepiam się słowa Private ale "Accord". Debilizm.

PachnącyMariusz

Aktywny forumowicz

Post27 listopada 2018, 19:27 - Wt

Trochę żałuję, że nie kupiłem w ciemno, kiedy miałem świetną okazję, sugerując się opinią MHW. Mam nauczkę. Bardzo ładny zapach. Kupię w następnym sezonie to więcej napiszę.

Adri

Post03 kwietnia 2019, 09:19 - Śr

Masz czego żałować :). Ja chciałem zakupić Bleu Chanel bo mi się kończył, jednak gdy powąchałem tego Bossa, to od razu kupiłem 200ml :twisted:.

Także nie ma co się sugerować opinią innych. Ja już jestem na etapie, że zapach ma się podobać mi.

Nie cytuj w całości ostatnich postów , używaj opcji odpowiedz

supermariobros

Mega Perfumaniak

Re: Hugo Boss - The Scent Private Accord

Post20 czerwca 2019, 18:07 - Cz

Fajny jest! A może nawet bardzo fajny! Zacząłem dekant i jestem z niego zadowolony, wąchałem go na lotnisku zaraz po premierze ale wydał mi się zbyt podobny do The Scent Intense, którego posiadam, żeby go kupić. Teraz żałuję bo był za grosze w promocji premierowej! :roll:
Private Accord porównując do The Scent Intense jest zwyczajnie łatwiejszy, bardziej kremowy, nieco słodszy. The Scent Intense ma w sobie pewnego rodzaju szorstkość, przez skórę w składzie, Private Acoord jest umilaczem tłumów, ma się podobać i spełnia swoją rolę bardzo dobrze. Co istotne, nie pachnie jak coś, co już jest na rynku, w końcu trafiłem na coś, co nie pachnie tak samo jak wszystko ;) Za to należy się wielki plus! Cała linia THE SCENT moim zdaniem jest jedną z lepszych linii obecnego maintreamu! Bardzo przyjemne kompozycje. Jak jeszcze stanieją to serio, zasługują, żeby być hitami sprzedażowymi.
Foliowy Ranger

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post01 października 2019, 15:39 - Wt

@ supermario
I jak oceniasz Private Accord z perspektywy czasu jaki minął od powyższego wpisu? Czy rzeczywiście jest tak specyficzny w swoim gatunku? Bo laurka jaką temu zapachowi wystawiłeś jest bardzo wymowna;

supermariobros napisał(a): (...) Co istotne, nie pachnie jak coś, co już jest na rynku, w końcu trafiłem na coś, co nie pachnie tak samo jak wszystko ;) Za to należy się wielki plus!

Pytam, bo jeszcze nie miałem z Private Accord styczności. A wygląda na dość nietypowy gourmand.

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post01 października 2019, 15:44 - Wt

Od tamtego czasu nie mialem go na sobie ani razu ale kilka razy już się przymierzałem wąchając zatyczkę dekantu. Jutro założę do pracy i napiszę kilka słów. Pogoda na niego wydaje się być idealna.
Foliowy Ranger

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post01 października 2019, 16:14 - Wt

Dzięki. Czekam zatem na relację.

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post01 października 2019, 16:40 - Wt

A założyłem sobie go jeszcze teraz na wieczór.
Początek ma rewelacyjny. Czuć bardzo naturalne, gorzkie, ciemne kakao z równie smakowitą kawą. Pierwsze 10 minut jest naprawdę świetne! Moim zdaniem miażdży większość obecnych kompozycji w mainstreamie.
Niestety nie trwa to zbyt długo, po 10-15 minutach wchodzi już co najwyżej dobry, drzewny akord dosłodzony wanilią. Szkoda, że początek tak szybko się kończy.
Teraz zapach zrobił się mocno w głównym nurcie obecnych trendów, drzewno-słodki z cytrusami w tle. Gdzie się podziały piękne nuty z otwarcia?? :roll:
Foliowy Ranger

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post01 października 2019, 19:53 - Wt

Czy można prosić ciąg dalszy relacji live?
Jak trwałość i projekcja?

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post02 października 2019, 06:30 - Śr

Wczoraj psiknąłem sobie go tylko na rękę.
Dzisiaj poszedł global.
Podobne obserwacje, pierwsze 15 minut jest nie do przebicia. Wyjątkowo smaczny zapach o smaku gorzkiej czekolady.
Projekcja dobra przez pierwszą godzinę, później siada bliżej skóry, projektuje na kilka cm od skóry.
Trwałość ocenię w ciągu dnia.
Po wczorajszym teście pierwszą fazę oceniłbym na 5+, natomiast późniejsze fazy to taka czwóra. Jest napewno przyjemny i ma potencjał, chociaż im dalej tym nieco bardziej przeciętny, chociaż to pełnej tróji mu brakuje. Ma w sobie jednak coś fajnego. Jest takim złotym środkiem między YSL La Nuit a Givenchy Gentleman edp. I nie chodzi mi tutaj o jakiekolwiek podobieństwa ale o "wagę" zapachu. The Scent Private Accord jest idealnie między nimi. Ma w sobie nutkę zmysłowości od YSL i nutkę męskiej charyzmy od Givenchy.
Foliowy Ranger

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post02 października 2019, 09:39 - Śr

supermariobros napisał(a):Wczoraj psiknąłem sobie go tylko na rękę.
Dzisiaj poszedł global.
Podobne obserwacje, pierwsze 15 minut jest nie do przebicia. Wyjątkowo smaczny zapach o smaku gorzkiej czekolady.
(...) Po wczorajszym teście pierwszą fazę oceniłbym na 5+, natomiast późniejsze fazy to taka czwóra. Jest na pewno przyjemny i ma potencjał, chociaż im dalej tym nieco bardziej przeciętny, chociaż to pełnej tróji mu brakuje. Ma w sobie jednak coś fajnego. Jest takim złotym środkiem między YSL La Nuit a Givenchy Gentleman edp. I nie chodzi mi tutaj o jakiekolwiek podobieństwa ale o "wagę" zapachu. The Scent Private Accord jest idealnie między nimi. Ma w sobie nutkę zmysłowości od YSL i nutkę męskiej charyzmy od Givenchy.

Brzmi jak przepis na rynkowy przebój, którym Private Accord chyba jednak nie został.
Niemniej jednak, bardzo zachęciłeś aby przyjrzeć się temu zapachowi bliżej.

piechu

Forumowicz

Post02 października 2019, 09:43 - Śr

Potwierdzam to co napisał mario. Pierwsze 15 minut jest moim zdaniem unikalne. Wspaniałe kakao i gorzka czekolada. Niestety im dalej w las tym bardziej sztampowo. Niemniej jak na mainstream to i tak całkiem nieźle. Szkoda, że to otwarcie trwa tak krótko i nie udało się przemycić kakao do bazy.

supermariobros

Mega Perfumaniak

Post02 października 2019, 09:48 - Śr

No właśnie dziwiw mnie mała popularność linii The Scent.
Wersja podstawowa jest kiepska/przeciętna ale już Intense, Private Accord i Parfum moim zdaniem są naprawdę dobre/ bardzo dobre.

EDIT
Odnośnie parametrów to szłau nie ma. Projekcja dobra przez pierwsze dwie godziny, trwałość na poziomie 6-7h.
Foliowy Ranger

Następna strona

Powrót do Perfumy męskie