Teraz jest 28 października 2020, 05:48 - Śr

• Reklama

Dunhill - 51.3 N

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Dunhill - 51.3 N

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
4
44%
4 - Dobry
4
44%
5 - Bardzo dobry
1
11%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 9

• Autor
  • Wiadomość

cassyoosh

Aktywny forumowicz

Dunhill - 51.3 N

Post30 stycznia 2012, 21:36 - Pn

Hmm... Niby syntetycznie i ciut jakby bez zdecydowania, za to na pewno dosc klasyczny i stonowany. Na otwarcie mocny i intensywny kopniak pomemlanych owocow (ze sok scieka) uderza po nosie, jednak blysskawicznie znika i zczyna sie krolestwo rabarbarowych lodyg, ktore ktos umiescil w pudelku z drzewa sandalowego. I to w zasadzie tyle, bo te akordziki waniliowe slabe siakies takie i bez specjalnego wwachiwania sie nie obejdzie, zeby w ogole je zauwazyc.
Mial byc pieprz - ja go nie czuje.
Caloc bliskoskorna i malo aktywna. No nie musi co prawda wrzeszczec, ale zeby popiskiwalo cieniutko jedynie..?
Slabo zdaje sie to wyszlo. A na prawde mogloby byc lepiej. Jakby niedokonczony ten zapach byl. Szkoda.
nic się nie zmieniło, wszystko jest jak było, niebo tak wysoko znów
-------------------------------------------
http://www.fragrantica.com/member/48291

kudzior

Ultra Perfumaniak

Re: Dunhill 51.3 N

Post09 marca 2012, 20:43 - Pt

Dzisiaj przetestowalem próbkę tej wody. Zapach lekki i przyjemny , rzeczywiście jest tam odczuwalny brak pieprzu, powinno go być tam dużo wiecej i wtedy bylo by calkiem calkiem nieźle.

W aktualnym skladzie zapach ten dla mnie jest bardziej damski niż męski a napewno unisex.
W pierwszym momencie przypomina mi stare dobre Jade Zoom ( naprawde dobry damski zapach) ale juz po kilku minutach staje sie podobny do Emporio Armani Lei for women.

michal13031986

Forumowicz

Re: Dunhill - 51.3 N

Post13 września 2012, 18:59 - Cz

Zgadzam się z tym że zapach jest lekki i przyjemny, fajnie otula ale jak spojrzy się na nuty zapachowe to przypomina Hugo boss Bottled (Szary) Bardzo podobny do niego tylko troszkę z intensywnością słabiej. Jeśli chodzi o trwałość to biorąc na następny dzień prysznic zapach na troszkę powraca i można wyczuć go. Z oceną na razie wstrzymuje się jeszcze kilka użyć żeby bardziej ocenić, ale przedział między 4-5

//Edit
Kolejny dzień prób no i teraz wieczorkiem wyczuwam Zapach wanilii, taki przyjemny zapach dla nosa skojarzenie od razu z Armani Code (tam tylko wanilie wyczuwam). Ale nadal utrzymuję to że bardzo zbliżony do Hugo boss bottled. Oceniam go na 4

xentrix

Super Perfumaniak

Post25 października 2012, 17:51 - Cz

oceniłem na przeciętny , zapach niczym sie nie wyróżnia . Miałem wobec niego wieksze oczekiwania i niestety troche sie rozczarowałem. Otwarcie bardzo przyjemne , troche rabarbarowe , lekko słodkawe. Pieprzu nie wyczuwam , wanilia jest ale delikatna . Trwałość okolo 9 godzin czyli calkiem dobrze , jednak słaba projekcja. Podczas pobytu na ciele nie daje o sobie znać ( pomijam przyciaganie nosa do ciała ). Zapach nie jest zły ale moim zdaniem na wiecej niz 3 to nie zasługuje . Od zapachu oczekuje przede wszystkim lepszej projekcji . Sam zapach po poczatkowym zauroczeniu popada w lekką nijakość , tj czegoś mu brakowało . Jest dosyc monotonny. Do stosowania na wiosne /jesień. Nic specjalnego.
Masz czegoś dużo ? chcesz sie wymienić dekantem ? pisz !

http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/1564/

Serious Sam

Forumowicz

Post05 grudnia 2012, 11:29 - Śr

Nie jest to zły zapach na co dzień. Bardzo prosty: czuć cedr, rabarbar, wanilię. Pieprz czuję, ale bardzo krótko w otwarciu. Rabarbar w tym zapachu nie najgorzej orzeźwia, nadaje odczucie kwaśności. Wanilię czuję bardzo wyraźnie, tyle że jest ona bardzo delikatna i stonowana taka jak w Roadsterze czy wielu pachnidłach Guerlaina. Ogólnie nic szczególnego, zwłaszcza że cena trochę za wysoka, ale według mnie to poprawny zapach.

HMR

Aktywny forumowicz

Post16 marca 2014, 18:35 - N

Dla mnie to przeciętny, syntetyczny słodziak. Nic ciekawego. Ze stajni Dunhill w dalszym ciągu najbardziej przemawia do mnie Desire Red.

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post02 maja 2019, 22:12 - Cz

Obrazek
Znakomity zapach. Eteryczny, erotyczny i aerodynamiczny.
Niszowy anturaż, ekspozycyjna elegancja, a zarazem prosty w odbiorze i powściągliwy.
Wybiórczość składników tj wanilia, rabarbar czy cytryna owocuje soczystym i jednocześnie wytrawnym vibe'em.
Dobry na dzień, lepszy na wieczór.

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post02 maja 2019, 23:25 - Cz

Zainteresowała mnie aerodynamika tego zapachu :P
Artur

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post02 maja 2019, 23:34 - Cz

A wiesz... mnie też Obrazek

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post02 maja 2019, 23:44 - Cz

Na ile szacujesz jego Cx? ;)
Artur

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post03 maja 2019, 00:22 - Pt

Art - w reklamie tego Dunhilla facio siedzi w kabinie samolotu. I to mi się analogiczne zdało.

Powrót do Perfumy męskie