Teraz jest 30 października 2020, 22:42 - Pt

• Reklama

Guess - Seductive Homme Blue

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Guess - Seductive Homme Blue (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 0

• Autor
  • Wiadomość

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Guess - Seductive Homme Blue

Post27 września 2018, 20:43 - Cz

Guess Seductive Homme Blue

Obrazek
Nuty:
Głowa: cytrusy, czarny pieprz, kardamon, kawior
Podstawa: kaszmir, mech, piasek
Serce: nuty morskie

Grupy zapachów
drzewne, wodne

Rok wydania: 2012

Nos: Guillame Flavigny

Koncentracja: EDT

Pojemności: 30ml, 50ml, 100ml

Opis dystrybutora:
Niepowtarzalny zapach dla mężczyzn Guess Seductive Homme Blue wyraża odwagę, męską siłę i niepohamowaną żądzę przygody. Woda toaletowa Seductive Homme Blue to dzikie fale wzburzonego morza, które dodadzą Ci czystej energii. Zapach idealnie nadaje się na letnie miesiące, kiedy ich starannie dobrane bogate nuty przyniosą Ci upragnione orzeźwienie.
Zapach Guess Seductive Homme Blue na wstępie dostarczy Ci nieoczekiwanego pobudzenia w postaci soczystych cytrusów uzupełnionych wyraźnym aromatem kardamonu i pikantnego czarnego pieprzu. Luksusowy charakter zapachu podkreśla delikatny kawior, który całej kompozycji dodaje prawdziwej elegancji. Zapach przenikają zniewalające nuty pelargonii i morskich esencji, które budzą uczucie nieograniczonej wolności. Bazę zapachu tworzą drzewne akcenty rzadkiego kaszmiru, czystego mchu i rozgrzanego piasku. Ekskluzywny i niezwykle męski zapach marki Guess to znakomity wybór na gorące dni!
Poczuj prawdziwą atmosferę i energię przyboju! Wyjątkowy zapach dla mężczyzn Guess Seductive Homme Blue skrywa w sobie czar odległych i egzotycznych krajów. Przywodzi na myśl dzień spędzony nad brzegiem szumiącego morza, gdzie w powietrzu unosi się aromat soli morskiej, ziemistego piasku i świeżo dojrzałych cytrusów. Nie wahaj się i podaruj sobie ekskluzywny zapach dla mężczyzn Guess Seductive Homme Blue, który oczaruje każdą kobietę! Zapach został wprowadzony na rynek w 2012 roku.

Taa jasne :roll:

Powiem tylko, że to najlepszy klon jaki spotkałem znanego zapachu o nazwie ... (ciii ... to tajmnica poliszynela, wszyscy wiedzą czego tylko nikt nie mówi, więc i ja nie mogę). znacznie lepszy niż te wynalazki z Zary czy inne cudactwa.
Parametry raczej takie sobie, ale do pary z Body spray czy żelem daje radę.
Można by rzec, że: proszę kupic, będzie Pan zadowolony. Mogę tylko potwierdzić ;)

Ocena 4.0

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Re: Guess - Seductive Homme Blue

Post28 września 2018, 00:52 - Pt

grzegorz01 napisał(a):Niepowtarzalny zapach dla mężczyzn Guess Seductive Homme Blue wyraża odwagę, męską siłę i niepohamowaną żądzę przygody (...)

Uwielbiam ten marketingowy bełkot :lol:
Swoją drogą mogliby coś nowego wymyślić bo ciągle pie...lą to samo , aż do tzw porzygu.
A dla tych, co nie wiedzą - czego to klon? AdG?
Artur

Scarlatti

Aktywny forumowicz

Post28 września 2018, 01:23 - Pt

La Nuita Ysl.

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post28 września 2018, 07:02 - Pt

La Nuit i nuty morskie?
Artur

El Perez

Forumowicz

Post28 września 2018, 07:58 - Pt

Nie podszedł mi, w przeciwieństwie do Guess - Seductive Homme, który jest świetny. Niestety parametry obydwu słabowite, a szkoda.

Powrót do Perfumy męskie