Teraz jest 25 października 2020, 08:25 - N

• Reklama

Dolce & Gabbana - The One for Men Collector Edition

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dolce & Gabbana - The One for Men Collector Edition

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
1
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

grzegorz01

Ultra Perfumaniak

Dolce & Gabbana - The One for Men Collector Edition

Post27 września 2018, 20:22 - Cz

Obrazek
Linia głowy: kolendra, grejfrut, bazylia
Linia serca: kwiat pomarańczy, imbir, kardamon
Linia podstawy: szara ambra, tytoń szlachetny, cedr

Rok wydania: 2014

Koncentracja: EDT

Pojemności: 50ml, 100ml

Nos: Olivier Polge

Opis dystrybutora:
Dolce & Gabbana The One for Men to wspaniałe uzupełnienie pełnego charyzmy mężczyzny XXI wieku. Kardamon, drzewo cedrowe oraz esencja tabaki tworzą zapach tradycyjny i elegancki. Świeży aromat cytrusów i wybornych przypraw sprawiają, iż The One For Men to eliksir niezależności i stylu. Poczuj męskość i siłę z ponadczasowym zapachem Dolce & Gabbana The One for Men. Perfumy Dolce & Gabbana przyciągają aurą erotyki i niecodzienności. Otul się mgiełką elegancji, zostań prawdziwym partnerem zapachu dla kobiet The One.
Kup Dolce & Gabbana The One for Men i bądź mężczyzną, któremu nikt się nie oprze!

Ano własnie: kup, kup i będziesz szczęśliwy a kobiety legną u Twoich stóp. Na pewno słyszeliście ze to super, extra, wypasiona wersja The One for Men D&G. no cóż moge powiedziec. Litości, toż to zwykły The One. Ani mnie, ani więcej. Po prostu The One fot Men EDT.
Flakon ładny, nie powiem, że nie. Trafia w moje upodobania zwłaszcza, że jak mniemam na złotym talarku jest podobizna Juliusza Cezara (oczywiście współczesny JC to ten z serialu Spartakus). Flakon może i ładny, choć nie tak ładny jak The One Royal Night.
Ocena jak dla The One for Men, czyli 5-.

Spasticink

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Dolce & Gabbana - The One for Men Collector Edition

Post28 września 2018, 12:43 - Pt

Mam flaszeczkę, właśnie ze względu na sympatyczny flakon, także dałem się elegancko złapać na marketingową papkę i jestem oficjalnie kolekcjonerem :lol: Nie posiadam żadnej innej wersji The One poza klonem Nike Red i muszę przyznać że fajne to perfumki i nie wiem czy to kwestia myślenia, że to rocznik 2014 i musi być trwały, ale na mnie naprawdę jest i dniówkę w pracy spokojnie trzyma.

panpoker

Aktywny forumowicz

Post28 września 2018, 13:07 - Pt

Dla mnie jest jakby bardziej cytrusowy w otwarciu i na pewno dużo bardziej trwały niż EDT które testowalem, no ale może jak kolega wyżej napisał, to kwestia rocznika soku. Na mnie na spokojnie trzyma te kilka godzin
Wątek sprzedażowy: viewtopic.php?f=52&t=32224

jazon

Aktywny forumowicz

Post28 września 2018, 13:19 - Pt

Spasticink napisał(a):.... muszę przyznać że fajne to perfumki i nie wiem czy to kwestia myślenia, że to rocznik 2014 i musi być trwały, ale na mnie naprawdę jest i dniówkę w pracy spokojnie trzyma.

Ja mam wersję kolekcjonerską (Platinum Edition) z 2013 i również świetnie trzyma. Sam zapach to dokładnie The One EDT, czyli nie bardzo mój gust.
Profil Fragrantica: https://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/19140/

Poszukuję korka do Guerlain Homme (w nowej szacie)

Squesher

Forumowicz

Post29 września 2018, 22:01 - So

To dokładnie to samo co wersja klasyczna EDT, natomiast flakon kształtem i wagą jest bardzo zbliżony do flakonu wersji EDP. Trwałość jak EDT, czyli z 4-5h.

Powrót do Perfumy męskie