Teraz jest 23 października 2020, 12:17 - Pt

• Reklama

Burberry - Burberry Women

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla kobiet.
  • Reklama

Moja ocena Burberry - Burberry Women (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 1

• Autor
  • Wiadomość

rabarbary

Hiper Perfumaniak

Burberry - Burberry Women

Post16 września 2018, 14:20 - N

Fr: Burberry Women marki Burberry to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Burberry Women został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Michel Almairac. Nutami głowy są czarna porzeczka, brzoskwinia, morela, gruszka i zielone jabłko; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe i mech; nutami bazy są piżmo, wanilia i cedr.
Obrazek

Przy okazji testowania owocowych damskich nowości postanowiłam napisać o tych perfumach.
Jest to bezpieczny przyjemniaczek, nic odkrywczego ani niesamowitego, ale na tle nowych premier prezentuje się oszałamiająco.
Owocki nie są nijakie i syntetyczne, wanilia nie jest ulepna i spożywcza, piżmo nie jest mydlane, a flakonik nie jest różowy :)
Mimo zamiłowania do zapachów trudnych i dziwnych mam swój flakonik Burberry, używam jak jestem chora, zmęczona, jako rozweselacza (wyjątkowo radosny zapach) i jak nie chcę dręczyć współtowarzyszy podróży w samochodzie.
Parametry przeciętne, cena w stosunku do jakości świetna, 100 ml niewiele ponad 100 zł.

Powrót do Perfumy damskie