Teraz jest 25 października 2020, 23:52 - N

• Reklama

By Killian - Vodka on the Rocks

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena By Killian - Vodka on the Rocks (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
17%
4 - Dobry
2
33%
5 - Bardzo dobry
2
33%
6 - Genialny
1
17%

Liczba głosów : 6

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

By Killian - Vodka on the Rocks

Post03 września 2018, 13:48 - Pn

Vodka on the Rocks marki By Kilian to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vodka on the Rocks został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sidonie Lancesseur. Nutami głowy są kardamon, kolendra i aldehydy; nutami serca są konwalia, rabarbar i różowa róża; nutami bazy są mech dębowy, ambroksan i drzewo sandałowe. Perfumy zawierają takie składniki, jak wódka.

Obrazek

dragosteadintei

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: By Killian - Vodka on the Rocks

Post03 września 2018, 16:56 - Pn

Maja w sobie coś zimnego cos jak otwarcie JPG le beau male. Sa bardzo uniwersalne i świeże, będą pasować do każdej sytuacji. Myślę że wiosna i lato jest najlepszą pora dla tego zapachu.Jakość składników jest jak to u Kiliana bardzo dobra, da się odrazu wyczuć że to perfumy z wyższej półki.Trwałość dobra 7 godzin projekcja umiarkowana.
Czy kupil bym te perfumy... tak
Ocena w ankiecie 5

volcano

Bardzo aktywny forumowicz

Post03 września 2018, 21:11 - Pn

No drago inaczej odbieramy te perfumy nie są zimne wręcz przeciwnie ,sprawiają ciepło jak po wypiciu 50 .Zapach przyjemny komfortowy podoba się kobietom .Lato odpada , przynajmniej nie jak teraz jest . Wiosna i początek jesieni kiedy temperatura oscyluje 17-20 stopni albo wieczorki w tych temperaturach .Wadą tych perfum są parametry 5 godzin przynajmniej ja tak mam co do projekcji to 2-3 godziny dają radę za nosicielem potem dostają zadyszki i nie nadążają już , łapią go i osiadają stają się już blisko skórne ale nadal wyczuwalne i stopniową zanikają do 6 godziny nima już .

descentered

Aktywny forumowicz

Post04 września 2018, 11:51 - Wt

myślę, że kluczowa kwestia w przypadku tej kompozycji to: czemu pachnie tak blisko A&F Fierce lub MB Legend?? początkowo, nie znając zapachu, myślałem, że to gruba przesada..ale po kilku testach mogę to potwierdzić. Fajny zapach, naprawdę przyjemnie się go nosi, ale wtornosc kompozycji w żaden sposób nie uzasadnia tej kosmicznej ceny....nawet jeśli wprawny nos wyczuje pewna jakościowa roznice...

Jarek

Forumowicz

Post04 września 2018, 12:28 - Wt

No właśnie. Ceny Kilianów są absurdalne. Pani w Q. przyznała, że tę markę u nich ratują tzw. refile bo w przeciwnym razie nikt nie kupowałby produktów...

wahoo

Perfumaniak

Post12 września 2019, 21:11 - Cz

Osuszyłem wczoraj sampla, nie bez przyjemności zresztą, bo połączenie kolendry i rabarbaru będzie zawsze kojarzyło mi się z moim ulubionym Live Jazz od YSL, a ten Killian momentami pachnie baaardzo podobnie. Niestety zapachy wydane pod tym szyldem mają to do siebie, że są droższe nawet od "wintydżowego unikatu", którym najwyraźniej w ostatnich latach stał się LJ.
4+/6

dragosteadintei

Aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post12 września 2019, 21:46 - Cz

Wahoo a jak parametry na twojej skórze?

wahoo

Perfumaniak

Post16 września 2019, 21:11 - Pn

Trzymał się do 8h, choć raczej przez większość czasu to ja go czułem a nie (nawet bliskie) otoczenie. Taki układ, w lekkich, przyjemnych i nieinwazyjnych perfumach, akurat bardzo mi odpowiada. Wspomniany Live Jazz też nie jest pod tym względem lepszy.

Powrót do Perfumy unisex