Teraz jest 22 października 2020, 04:41 - Cz

• Reklama

Calvin Klein - Euphoria Amber Gold Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - Euphoria Amber Gold Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
3
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Calvin Klein - Euphoria Amber Gold Men

Post28 sierpnia 2018, 05:52 - Wt

Za polską Fragrą :arrow: Euphoria Amber Gold Men marki Calvin Klein to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn wydane w 2018 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurent Le Guernec. Nutami głowy są cyprys, bergamotka i tymianek; nutami serca są miód, szałwia, oregano i jaśmin; nutami bazy są wetyweria, skóra, bursztyn i kadzidło.

Obrazek

sunsetsky

Re: Calvin Klein - Euphoria Amber Gold Men

Post28 sierpnia 2018, 09:17 - Wt

Arabskie klimaty w stylu "Amłaży". Czuję przede wszystkim skórę, kadzidło i miód. Dałem dziewczynie do powąchania (nie mówiąc co to) i zapytała czy to może jakiś Montale? I rzeczywiście, mam tutaj skojarzenia z Honey Oud. Czytałem, że Calvin wypuścił tą wersję z myślą o rynkach wschodnich i to czuć. Trwałość wydaje się rewelacyjna - na mojej skórze przynajmniej 9h. Zdecydowanie wart testów i w mojej skromnej opinii wart nawet zakupu całej flaszki, zwłaszcza, że cena za 100 ml w perfumeriach internetowych jest na chwilę obecną całkiem niezła. Na pierwszy rzut oka (a raczej niuch nosa) to jeden z najlepszych wypustów Calvina od kilku lat, jeśli ktoś lubi takie klimaty to moim zdaniem jest to pozycja obowiązkowa.

Ari

Forumowicz

Post28 sierpnia 2018, 13:39 - Wt

Zapach jak na CK jest zdecydowanie niszowy co jest sporym zaskoczeniem. Nie zabija sztucznością, a tego trochę się obawiałem. Niestety nie polubiliśmy się, ale z takimi ambrowymi zapachami mam tak, że albo mnie zachwycają, albo wręcz przeciwnie - ten był dla mnie właśnie taki traumatycznie ambrowy.
Przede wszystkim czuję bardzo dużo ambry, miód niekoniecznie, podbija tylko słodycz kompozycji. Skóra i kadzidło też toną w ambrowym morzu. Liczyłem na cyprysa, ale jest tu bardzo nieśmiały. Wychodzi trochę z cienia po ok. godzinie od aplikacji, ale nie ma nic wspólnego z zapachem świeżo przyciętych gałązek i głównie dodaje kompozycji kwaskową nutę. Ogólnie mamy tutaj taki słodko-kwaśny sos ambrowy :D
Do zapachów jak mój ulubiony Akkad, czy też świetne Ambre Sultan to mu daleko, nie widzę też za bardzo podobieństwa z Honey Aoud. Na upartego można by go porównać z Ambre Fetiche, ale pachnidło Goutal jest bez porównania lepsze.
Mimo, że go nie polubiłem to obiektywnie jest to całkiem dobry zapach w dobrej cenie i o dobrych parametrach - nie miałem ochoty testować globalnie, ale w zgięciu łokcia ,gnębił' mnie swoją projekcją przez kilka godzin. Moim zdaniem zdecydowanie unisex z drobnym przechyłem w męską stronę.

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post28 sierpnia 2018, 13:42 - Wt

Czyżby CK udało się wypuścić w końcu coś lepszego? :roll:
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Skarbowy

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post28 sierpnia 2018, 13:44 - Wt

Mogę się podpisać pod Ariego opinią. Dodatkowo ja testowałem go w okresie temp powyżej 30 stopni i wysokiej wilgotności, więc trwałość wypadła dość blado. Ktoś kto lubi takie klimaty powinien testować go teraz albo jeszcze w niższych temperaturach.

cygnus74

Forumowicz

Post28 sierpnia 2018, 13:53 - Wt

Z pewnością klienci Marcina P. w euforii rzucili się na tę wodę i w ankiecie dadzą 6 :D

turbosnail

Ultra Perfumaniak

Post28 sierpnia 2018, 13:57 - Wt

mario, to jest podobne do wypustu issey miyake noir ambre - tj. tylko na rynek arabski, więc zapewne z większym budżetem produkcyjnym zapachu. raczej nie będzie opcji, że nagle te marki będą produkować lepsze wonie :)

marez777

Aktywny forumowicz

Post28 sierpnia 2018, 16:51 - Wt

Mnie zastanawia jak będzie z trwałością/projekcją właśnie, porównując do noir ambre, bo Issey jest jak dla mnie ponadprzeciętny.

Powrót do Perfumy męskie