Teraz jest 22 października 2020, 12:22 - Cz

• Reklama

Atelier des Ors - Crépuscule Des Âmes

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Atelier des Ors - Crépuscule Des Âmes (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
2
100%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

Marcin__

Hiper Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Atelier des Ors - Crépuscule Des Âmes

Post25 lipca 2018, 18:45 - Śr

Obrazek

Crépuscule Des Âmes marki Atelier des Ors to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Crépuscule Des Âmes został wydany w 2018 roku. Nutami głowy są mandarynka, kardamon i szałwia muszkatołowa; nutami serca są hyzop, kadzidło i papryczka pimento; nutami bazy są hyraceum i paczula.

Świeżynka w Q. Odbierając próbki przewąchałem wszystkie na blotterach. Bohater wątku poszedł na skórę.

W zasadzie zapach oparty na przyprawach, zielonościach i nutach animalnych. Nigdy nie miałem przyjemności poznać do tej pory hyraceum, a na nim moim zdaniem oparte są "Zmierzchowe Dusze", bo tak należałoby tłumaczyć nazwę zapachu.

I faktycznie, ma w sobie coś mrocznego, coś creepy. A z drugiej strony czuję klasykę - coś z późnych lat 80', ale nie wiem co to jest dokładnie.

Zaintrygował mnie ten zapach.
Złote myśli użytkownika nowy48:

"Jeszcze nie wachali a już oceniają ma pdst składu. . flakon nawiązuje nieco do tego co już dior wypuszcza."
"Gdyby tak przyrównać to acqua di Parma oud z tym ze pozbawiona tytułowego składnika."

mery

Re: Atelier des Ors - Crépuscule Des Âmes

Post26 lipca 2018, 16:34 - Cz

Ja również wwąchiwałam się w zapach po aplikacji na nadgarstek w Missali. Świeże na początku, ale potem schodzą w kierunek kadzidlano-piżmowy, stają się ciemniejsze, ta biel jest zdecydowanie myląca. Ciekawe bardzo perfumy, jeszcze do przetestowania.
Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo...

medwood

Bardzo aktywny forumowicz

Re: Atelier des Ors - Crépuscule Des Âmes

Post25 listopada 2018, 21:13 - N

Mam takie zapytanie... korzystając z tego pięknego pachnidła, drobinki pyłu złotego wpadło do rureczki :p czy może to spowodować zablokowaniem? Czy korzystać i nie zwracać na to uwagi?

Powrót do Perfumy unisex