Teraz jest 17 grudnia 2018, 20:40 - Pn

• Reklama

Mugler - Alien Man

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Mugler - Alien Man (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
3
60%
5 - Bardzo dobry
2
40%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Moderator

Mugler - Alien Man

Post23 maja 2018, 08:50 - Śr

Za polską Fragrą :arrow: Alien Man marki Mugler to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn wydane w 2018 roku. Nutami głowy są buk, koper i anyż; nutami serca są skóra, drzewo kaszmirowe i osmantus; nutą bazy jest biała ambra

Obrazek

gienadi

Bardzo aktywny forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Re: Mugler - Alien Man

Post23 maja 2018, 09:20 - Śr

Butla idealnie wpasowuje się Rossmanową stylistykę między Banderas a Jaguara.

poison

Aktywny forumowicz

Post23 maja 2018, 09:41 - Śr

Na żywo specjalnie lepiej nie wygląda, o zapachu już trochę pisałem choć dość ogólnikowo w poprzednim wątku.
Pewnie znajdzie się jakiś rodzynek który zrobi "WOW", ale naprawdę liczyłem na coś co ma polot, co zaskoczy, może nie tak jak Gucci Guilty Absolute, ale mimo wszystko, a dostajemy mainstream bez specjalnego wydźwięku o wyraźnie przeciętnych parametach. Nadmienię, że to tylko test przedramienny ale trzypsikowy, to dość duża aplikacja jak na jedno miejsce, miejsce w dodatku nie narażone później na zbyt upalne warunki atmosferyczne czy deszcz, 15 stopni, lekka bluza.
Napiszę więcej jak trafi do nas do kraju, wykonam jakiś drobny test globalny. Generalnie znajdzie swoich fanów bo nie jest do bani, ale do spektakularnego mu bardzo daleko. :)

MHW

Post01 lipca 2018, 17:38 - N

Czy Alien jest już dostępny w jakiejś perfumerii internetowej?
http://www.perfumoholik.pl
Mój blog poświęcony perfumom, a na nim recenzje, szybkie testy i autorskie zdjęcia.
Zapraszam!

kod rabatowy do perfumeria-euforia.pl

gienadi

ps1986

Aktywny forumowicz

Post14 lipca 2018, 18:46 - So

na allegro dostępny za 199 zł. Ktoś się wypowie o tym zapachu?

turbosnail

Hiper Perfumaniak

Post14 lipca 2018, 18:53 - So

wypowiem się, jak będzie dostępny za 159 zł :)

sulek

Forumowicz

Mugler - Alien Man

Post16 lipca 2018, 17:45 - Pn

Po pierwszym teście nadgarstkowym - najdroższy dezodorant AXE świata.
Nie powiem który, bo najzwyczajniej nie pamiętam... Ale zapach o ile mnie pamięć nie myli jest identyczny. Może AXE africa?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

ps1986

Aktywny forumowicz

Post16 lipca 2018, 18:15 - Pn

Jakby ktos chcial przetestowac we Wro, to jest w niezawodnym Lux Point na Krakowskiej. Ogolnie - nic specjalnego

edit: z kolejnymi minutami robi się coraz bardziej męczący, a potem zaczyna iść w klimaty bazy Antaeusa (pewnie jak zwykle tylko ja będę mieć takie odczucia xD o 18 5 mocnych psików na nadgarstek w lux point i tak jak początkowo myślałem że to kolejny powerhouse od Muglera, tak teraz po 3,5 godzinach jest już bliskoskórnie
Ogólnie zapach poprawny (poza tą męczącą fazą) ale nie wzbudza praktycznie żadnych emocji. To nie jest to samo, co pierwsza styczność z A*Menem

saha07

Post16 lipca 2018, 21:49 - Pn

Liczyłem na te perfumy że namieszają wśród męskich zapachów ale niestety troszkę się zawiodłem, nie podchodzą mi. Otwarcie taki misz masz owocowy nie za długo potem pachnie skórą ale nic wyrafinowanego i ta skóra zanika zanika zanika....I to koniec Aliena szkoda.Trwałość w miarę dobra, zapach raczej bliskoskórny. Mam go ze 3 tyg. ale użyłem go może ze dwa razy i to bardziej dla testów.

mugler

Aktywny forumowicz

Post19 lipca 2018, 16:45 - Cz

Po pierwszej aplikacji z odlewki skojarzenia z ck eternity. :?

lolek

Post16 września 2018, 20:09 - N

Powiedzcie mi Panowie, czy ten brak 'Thierry' w nazwie to jakaś reforma firmy, bo naszukałem się trochę tego wątku, już myslałem że zapach przeszedł bez echa :D
Jest gdzieś do powąchania w Warszawie?

grzegorz01

Hiper Perfumaniak

Post16 września 2018, 20:17 - N

Wszystkie wielkie firmy są jednoczlonowe (Chanel, Dior, Creed, Amouage, Guerlain,...) Thierry nie chce być gorszy :D

Euz

Forumowicz

Post16 września 2018, 20:39 - N

Wie ktoś czy w Krakowie można gdzieś sprawdzić Aliena?

supermariobros

Ultra Perfumaniak

Post20 września 2018, 17:17 - Cz

Po tych wszystkich niezbyt zachęcających opiniach wykreśliłem go z wishlisty. Aleeeee, że pojawił się w przyjemnej cenie ciekawość wygrała ze zdrowym rozsądkiem i zaryzykowałem.
I powiem, że to całkiem udany zakup w ciemno, chociaż nie znoszę tego uczucia jak wącham perfumy i mam ważenie, że na bank gdzieś to już czułem a za cholerę nie potrafię skojarzyć gdzie!! :x
Już chyba wiem dlaczego ma w sieci tak nieprzychylne opinie, bo jest tylko dobry. Czy jest odkrywczy? Nie. Czy jest naturalny? Nie. Czy jest kontrowersyjny? Nie. Ale to nic nie szkodzi bo mi się zwyczajnie podoba. Na nic się nie nastawiałem to i też się nie zawiodłem. Po testach globalnych napiszę może cos więcej.
Zaaplikowalem jedna chmurkę na rękę trzy godziny temu, jestem po treningu i prysznicu i nadal czuję go wyraźnie na skórze.

Tak z innej zupełnie beczki: pierwszy aż spotykam się z takim atomizerem, ma spust jak zapalczniczki żarowe, daje baaardzo drobną chmurkę i ma strasznie długi skok. Dziwnie się to obsługuje.
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post24 września 2018, 20:18 - Pn

Na trójmiejskim spotkaniu perfumaniaków miałem okazję poznać bohatera wątku. Moim zdaniem jest ok. Ładna kompozycja, która większości osób się spodoba i będzie dobrze odbierana przez otoczenie. Parametry przeciętne, ale nie ma co narzekać. Jednak a pro po narzekania, to muszę coś od siebie dodać. Brakuje mi w nim iskry, kontrowersyjności wersji damskiej, pazura z A Man. Po prostu czegoś. Muglery zazwyczaj to coś dawały. Czy to cios w nos, czy to otwierały mi oczy. Tutaj jest ładnie, przyjemnie i do noszenia. Test z chęcią ponowie, bo czemu nie, ale miłości póki co brak.

Euz

Forumowicz

Post25 września 2018, 08:49 - Wt

Też uważam, że to dobry zapach, tak jakby wybijający się ponad te nowe trendy i nie pasujący trochę do co teraz wychodzi. Parametry w porządku, projekcją nie ma podjazdu do A*Mena i jego flankerów, ale do 3h na zadowalającym poziomie. Na plus, że nie jest wtórny i nie ma chyba perfum jakoś bardzo podobnych do Aliena, a przynajmniej ja takich nie znam. Hejt dla mnie zupełnie nie zrozumiały, fajnie, że w końcu Mugler podał coś co nie ma żadnego związku z Angel Manem. Szału nie ma, jest dobrze, ale niewystarczająco bym rozmyślił zakup flaszki.

gienadi

Post25 września 2018, 09:26 - Wt

Mi momentami przypomina nieśmiało klasycznego RALPH LAUREN POLO SPORT. Gdzieś wyczytałem że Alien to zapach z lat 90'. I chyba muszę się zgodzić z tą opinią. Pomijając początek czują zapach pary wypuszczonej w dyskotece gdzie ktoś jest spryskany właśnie Polo :)

Euz

Forumowicz

Post25 września 2018, 10:25 - Wt

Porównywany jest do Passion od Elizabeth Taylor czy Jil Sander Feeling Man także coś w tym musi być. (Passion nie znam, ale na siłe do Feeling Mana mozna go spokojnie porównać).

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie