Teraz jest 28 października 2020, 05:58 - Śr

• Reklama

D.S. & Durga - Foxglove

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena D.S. & Durga - Foxglove (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
50%
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
1
50%

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

bejo82

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

D.S. & Durga - Foxglove

Post13 maja 2018, 21:19 - N

Obrazek

Nuty głowy: cytron i drzewo różane
Nuty serca: irys, neroli i magnolia champaka
Nuty bazy: zamsz, brzoskwinia, ambra i kocanka.

Nos: David Seth Moltz

Posiadam flakon od początku kwietnia, kupiony od kolegi z forum, którego odwiedziłem i długo się nie zastanawiałem nad zakupem - jeden psik i wiedziałem, że muszę je mieć. Na decyzję wpływ miał pewnie również fakt, że na początku roku kupiłem od Grega kilka odlewek i zakochałem się w tej marce, Bowmakers i BRBS rozwaliły mnie na łopatki.
Ilekroć używałem Foxglove, a nie zdarzało się to do tej pory często (bo i za zimno było i przy tej cenie flakon trzeba oszczędzać :D ) obiecywałem sobie, że muszę umieścić reckę. Są takie zapachy, które mnie zniewalają i aż chce się o nich światu powiedzieć. Ten jest jednym z nich i nareszcie zebrałem się w sobie, żeby coś napisać.
Tym razem zapach nie przywołuje we mnie żadnych wspomnień i z niczym mi się nie kojarzy. Niewiele z w/w nut jestem w stanie wychwycić. Co więcej - moim zdaniem perfumy są bardzo liniowe i od początku do końca pachną tak samo. Zapach jest połączeniem cytrusów i niezidentyfikowanych dla mnie kwiatów (nie czuję tam za bardzo neroli), jest musujący i wibrujący, delikatnie kwaśny i słodki. Jest tak apetyczny, że ślinianki nie przestają pracować i mam ochotę je z siebie zlizać, dziwne uczucie. Następnym razem dam je swojej dziewczynie ;)
Jak w większości kompozycji tej marki tak i tutaj czuć wysoką jakość i naturalność składników, trwałość rewelacyjna, projekcja bardzo dobra.
W moim rankingu zapachów wiosenno-letnich trafiają na pierwsze miejsce ex aequo z Xerjoff Nio.

kantor

Forumowicz

Re: D.S. & Durga - Foxglove

Post08 marca 2019, 19:52 - Pt

Wrażenia z testu nadgarstkowego.

Otwarcie owocowe, brzoskwinia, cytrusy, jakby banan, jakaś musująca alkoholowa nuta, po chwili jakieś kwiaty dochodzą i lekkie drewno, po ok 15 minutach zapach się przełamuje, bo wychodzi skóra i to taka lekko dymna. Całość owocowo-kwiatowa z drewnem i skórą. Po 6h skóra i drewno już bardziej się przebijają.

Trwałość całkiem dobra, po 8h jeszcze wyczuwalny ale już mocno przyskórnie.

Powrót do Perfumy unisex