Teraz jest 22 października 2020, 04:14 - Cz

• Reklama

Escada - Sunset Heat for Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Escada - Sunset Heat for Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
2
100%
5 - Bardzo dobry
0
Brak głosów
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Escada - Sunset Heat for Men

Post12 maja 2018, 15:30 - So

Za polską Fragrą :arrow: Sunset Heat for Men marki Escada to drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn. Sunset Heat for Men został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Louis Grauby. Nutami głowy są karambola, grejpfrut i cytryna; nutami serca są lawenda, zielone liście i hibiskus; nutami bazy są bursztyn i piżmo

Obrazek

Sergii - co myślisz o tym zapachu :?:

faxide

Perfumaniak

Re: Escada - Sunset Heat for Men

Post12 maja 2018, 20:04 - So

Postawilem mocne 4 - jest dobre skrojone pachnidlo na lato poczatku 21 wieku - wedlug mnie mocno inspirowany bestsellerom od Armani ale ze swoja rodzynka - nie pamietam jak pachnie karambola, ale na poczatku wyraznie wyczuwam arbuza zmieszanego z melonem. Cialkiem mozna go odniesc do owocowego fougere na lato z kropelka lawendy w tle. Jestem pewien ze bardzo fajnie spisze sie w upalne dni. Szkoda ze jest juz nie produkowany, ale jak cos chce sprawdzic - zapraszam odwiedziec moj stragan :P

gurlen87

Perfumaniak

Post07 sierpnia 2018, 14:18 - Wt

Bardzo urocze pachnidełko ;) Żeby przybliżyć klimat, porównałbym do Acqua Di Gio w sorbecie owocowym, zupełnie ponad podziałami, dla obu płci, w każdym niemal wieku, choć wydźwięk ogólny raczej młodzieńczy. Na plus parametry, bardzo przyzwoite. Ciekawa wariacja Armaniego podszyta nutami owocowo-zielonymi.

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post07 sierpnia 2018, 16:55 - Wt

Dokładnie , takie radosne te owocki i niezobowiązujące - dałem 5 , jak na takiego kalibru zapach

Powrót do Perfumy męskie