Teraz jest 23 października 2020, 09:49 - Pt

• Reklama

Clive Christian - 1872 Men

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Clive Christian - 1872 Men (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
0
Brak głosów
5 - Bardzo dobry
1
14%
6 - Genialny
6
86%

Liczba głosów : 7

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Clive Christian - 1872 Men

Post09 maja 2018, 16:16 - Śr

Za polską Fragrą :arrow: 1872 Men marki Clive Christian to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn , wydane w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Geza Schoen. Nutami głowy są galbanum, grejpfrut, lima, bergamotka, mandarynka, petitgrain, ananas, brzoskwinia, lawenda, rozmaryn, pieprz i gałka muszkatołowa; nutami serca są cyklamen, szałwia muszkatołowa, frezja, nagietek i jaśmin; nutami bazy są cedr virginia, paczula, olibanum, francuskie labdanum, bursztyn i piżmo.

Obrazek

Mój pierwszy poznany zapach tej marki. Pomijając cenę i tak mam przekonanie , że obcuję z produktem z wysokiej półki. Przepiękne pachnidło skomponowane według producenta wyłącznie z naturalnych składników. Kilkugodzinna projekcja i blisko 15 godzinna trwałość. Z czystym sumieniem ocena celująca

BlueJeans

Moderator

Re: Clive Christian - 1872 Men

Post09 maja 2018, 17:11 - Śr

Jak myślisz spodoba mi się on :> ? Kilkukrotnie już przymierzałem się do zapoznania z nim i jakoś mi nigdy nie doszło do skutku...

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post09 maja 2018, 17:29 - Śr

Powiem Ci tak Kubuś - zapach jakby to ująć : wytrawny... cytrusy w vintydżowym stylu co nie każdemu może odpowiadać ale mnie ujęły mocno nuty środkowe , czyli mnóstwo kwiatów w tym frezja ( ulubiony kwiat mojej Świętej Pamięci Mamy ) z którą sytuacja jest taka , że pachnie mocno subtelnie . Muszę kupić bukiecik by mieć bezpośrednie porównanie i spróbować ją wyczuć . Całego flakonu nie posiadam , jedynie dekant z kiedyś przeprowadzonej rozbiórki przez Tirnara ( pozrawiam Cię Tomku serdecznie :!: ) . Oficjalnie można kupić w Quality set 3 x 10 ml zapachów CC za około 1100 złotych , w którym 1872 się znajduje

Novella

Perfumaniak

Post11 maja 2018, 14:47 - Pt

zapach jest świetny świeży ale tak inny niż wszystkie świeżaki
elegancki i dystyngowany
nie wyobrażam sobie go do T-shirt-ta
niesłychany mikst cytrusów i różnorakiego kwiecia
jest to woda absolutnie całkowita w porze ciepłej :D

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post09 września 2018, 11:06 - N

Sam miałem zamiar założyć wątek, bo aż dziwne , że ten klasyk od CC jeszcze go nie miał.
Może zresztą nie dziwne, gdyż to po prostu wysokiej jakości wariacja na temat wody kolonskiej, więc raczej nic szczególnie porywającego, odkrywczego, ani kontrowersyjnego.
Ot, codzienne pachnidło dla księcia Karola, o ile znudzi mu się creedowska Royal Water, a z przyczyn patriotycznych nie sięgnie po diorowską Cologne Royale.
Świetnie się to nosi, czuć wysoką jakość składników itd itp. , ale nie budzi we mnie imperatywu posiadania flakonu w cenie używanego samochodu ;)
Artur

Powrót do Perfumy męskie