Teraz jest 26 października 2020, 20:17 - Pn

• Reklama

Avon - Premiere Luxe

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Avon - Premiere Luxe (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
1
33%
4 - Dobry
1
33%
5 - Bardzo dobry
1
33%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 3

• Autor
  • Wiadomość

Tracershy

Bardzo aktywny forumowicz

Avon - Premiere Luxe

Post30 kwietnia 2018, 09:23 - Pn

Jeszcze jeden z garstki niezłych wypustów Avonu. Taki trochę "kościelny".
Trwałość lepsza niż Premiere Luxe Oud.

Opis:
Wyjątkowo głęboki zapach Premiere Luxe dla Niego to niezwykłe drzewno-aromatyczne połączenie. Śmiałe i zdecydowane nuty zapachowe zamknięte zostały z wyjątkowym flakonie o pojemności 75ml. Każdy mężczyzna z przyjemnością sięga po ten zapach, by poczuć się wyjątkowo. Premiere Luxe dla Niego to męski, niepowtarzalny i uwodzicielski aromat idealny na każdą okazję.

Nuty głowy: liście paczuli
Nuty serca: wetiwer
Nuty głowy: drewno gwajakowe
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Tracershy

Re: Avon - Premiere Luxe

Post14 lutego 2019, 10:19 - Cz

Premiere Luxe na fragrantice i na stronie Avonu ma podany okrojony zestaw nut bo wymieniają tylko paczulę, wetywerię i drzewo gwajakowe ale wyczuwam tam też inne nuty. Otwarcie jest "smakowite", nutka cytrynowa spotyka się tu z paczulą i imbirem. Nie jest to nic przełomowego, ale sugeruje coś ostrego i kulinarnego i jak pierwsze nuty nieco się wyciszą pojawia się lekki czarny pieprz. Serce zapachu to wetyweria i bursztyn. Dla mnie bursztyn w środku zapachu jest trochę zaskakujący bo jest on tutaj mocno wyeksponowany. W bazie czuję piżmo i drzewo gwajakowe. Na tym etapie zapach łagodnie i słodko się wysusza. Najdłużej utrzymują się bursztyn i piżmo, z wybijającym się od czasu do czasu lasem gwajakowym i to właśnie sprawia że w końcowej fazie Luxe kojarzy mi się z Armani Code ale z tą pierwszą wersją z 2004 roku. Nie wiem jak pachną obecne wypusty, miałem kilka lat temu i coś tam mi się wydawało zmienione na gorsze,ale w Premiere Luxe pobrzmiewa Armani Code ten sprzed 15 lat. W ogóle to mam wrażenie że Premiere Luxe był inspirowany na bursztynie z perfum z wczesnych lat 2000. Ciemny, lekko dymny, trochę mydlany, bursztynowy jest ten zapach. Takie słodkie, ciepłe i kolczaste połączenie bursztynu z gwajakiem i piżmem. Projekcja jest przeciętna, zapach od czasu do czasu daje o sobie znać, ale trwałość jak na zapach za kilkadziesiąt złociszy bardzo dobra, na sobie go czuję praktycznie cały dzień. Nie jest tak innowacyjny jak Tomorrow ale to naprawdę dobre pachnidło w swojej kategorii cenowej.

Tracershy

Re: Avon - Premiere Luxe

Post25 marca 2019, 11:21 - Pn

Póki jeszcze dość chłodno na dworze to sięgam po niego od czasu do czasu. O moim odbiorze kompozycji już pisałem, ale na serio zaskakują mnie bardzo na plus parametry Premiere Luxe. Nie ma może olbrzymiej projekcji, choć jest przyzwoita, ale trwałość jest naprawdę duża patrząc na jego cenę. Bardzo dobrze go wyczuwam na sobie praktycznie cały dzień a na ubraniach potrafi siedzieć nawet kilka dni. Całkiem dziwne to jest, bo jego "oudowy" brat nie może pochwalić się takimi osiągnięciami.
Dla mnie to zdecydowanie jeden z najmocniejszych kandydatów do bycia jednym z najlepszych perfum do 100zł a już w przedziale do 50zł, bo bez problemu można go kupić poniżej tej kwoty, zastanawiam się czy nie najlepszy.
Podobną trwałość ma Mesmerize Black. Nie wiem co ten Avon zrobił że te dwie wody pod względem parametrów tak mocno pozytywnie odstają od całej reszty ich przeciętnych/słabych propozycji.

Powrót do Perfumy męskie