Teraz jest 30 października 2020, 23:34 - Pt

• Reklama

Calvin Klein - Obsessed for Men Intense

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Calvin Klein - Obsessed for Men Intense (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
20%
3 - Przeciętny
1
20%
4 - Dobry
2
40%
5 - Bardzo dobry
1
20%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 5

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Calvin Klein - Obsessed for Men Intense

Post15 lutego 2018, 17:11 - Cz

Obsessed for Men Intense marki Calvin Klein to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn wydane w 2018 roku. Nutami głowy są grejpfrut, rabarbar i pieprz syczuański; nutami serca są cedr, drewno kaszmirowe i cypriol; nutami bazy są koktajl black vanilla husk, bursztyn, balsam gurjan i drzewo gwajakowe.

Obrazek

Skarbowy

Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Re: Calvin Klein - Obsessed for Men Intense

Post15 lutego 2018, 17:47 - Cz

Teścik na blotterku w Seph....e w Arkadii. Otwarcie to klimat Black Afgano względnie CB Cuirs w koncentracji light. Nie miałem już miejsca na skórze rąk aby lepiej poznać a blotter gdzieś wpi....łem :lol: . Anyway zapach interesujący na pierwszy niuch, jak stanieje do ludzkich poziomów to na pewno warty konkretnych globalnych testów. Może się mylę, ale to taki trochę skok (bo do końca nie wiem jak z jakością i kompozycją w dalszych nutach) jak GGA. Na pewno nie tak szokujący, ale to coś innego niż CK wydawał do tej pory.

mateuszolech

Forumowicz

Post15 lutego 2018, 18:38 - Cz

Mi się skojarzył z budyniem waniliowym :P choć przyznam, że jest interesujący :)

Scorrpion

Hiper Perfumaniak

Post15 lutego 2018, 20:25 - Cz

Kilka dni temu w D.testowałem kilka nowości (m.in Acqua di Gio Absolu,Declaration Parfum czy Momentum Intense),ale to właśnie Obsessed Intense na spółkę z DIOR Homme Sport Very Cool Spray zrobiły na mnie największe wrażenie.
Zachęcam do przetestowania bohatera wątku.

Skarbowy - jeśli zakupisz w przyszłości flakon,to zgłoszę się po jakięś mililitry :)

ŁukaB

Aktywny forumowicz

Post15 lutego 2018, 20:53 - Cz

Dzisiaj poszedł na nadgarstek w D. Fajne rabarbar przechodzący w wanilię z drewienkami w oddali. Jak na nadgarstkowy test, projekcja raczej słaba. Trzeba przetestować globalnie, ale wydaje się, że będzie to całkiem mocna premiera tego roku.

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post16 lutego 2018, 17:46 - Pt

Calvin Klein potrafi raz na czas coś przyzwoitego wypuścić - po Reveal to własnie bohater tematu jest całkiem interesujący.

Nie wgłębiałbym się się tu w naturalność składników i tym podobne ale całościowo prezentuje się nieźle.

Przez chwilę miałem skojarzenie z Dark Obsession i to nie ze względu na notabene ten sam kolor flakonu... daję Czwóreczkę , da się z tym wyjść do ludzi :lol:

Z tego , co widziałem w Douglasie to są 30 ml szczeniaczki , jak nie będę miał na co innego wydać to trafi na półeczkę 8-)

maxwell

Forumowicz

Post18 lutego 2018, 12:42 - N

A jak z trwałością? Ta czarna butelka mnie zachęca do spróbowania, bo taka czerń mi się kojarzy z One Shock, a to są świetne perfumy i mam nadzieję, że CK poszedł tym tropem.

PS. Sprawdziłem właśnie cenę... Grubo poszli, to chyba ich najdroższy zapach. A taki One Shock kosztuje 100zł za 200ml :lol:

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Post18 lutego 2018, 13:00 - N

Było tylko blotterowo , więc nie jestem w stanie obiektywnie ocenić :oops:

maxwell

Forumowicz

Post07 marca 2018, 13:04 - Śr

Dzisiaj miałem okazję poniuchać tytułowego bohatera. Strzał na na nadgarstek ok. godziny 10, teraz jest 13 i już nic nie czuję. Na mnie trwałość słabiutka, projekcja żadna, sam zapach taki jak setki innych, niczym się nie wyróżnia w tłumie, do zapomnienia. Do tego jeszcze, jak na CK, absurdalnie wysoka cena.

Czarny

Bardzo aktywny forumowicz

Post07 marca 2018, 18:27 - Śr

Pachnie jak ryżowa kaszka na bloterku, a szczerze nie lubie tych kaszek zapachu ani smaku. Raczej nie zachęca to do testu globalnego.

wahoo

Perfumaniak

Post08 marca 2018, 08:37 - Cz

Kaszka ryżowa? Czyli gourmand. ;) Jednak koniecznie muszę sprawdzić tego CK.

Cookie13

Sensei Perfuforum

Post08 marca 2018, 09:19 - Cz

Lucjan napisał(a):Calvin Klein potrafi raz na czas coś przyzwoitego wypuścić - po Reveal to własnie bohater tematu jest całkiem interesujący.

Reveal Men zaskoczył i to bardzo. Będzie bardzo trudno przeskoczyć poprzeczkę przez niego zawieszoną. Na pewno jeszcze nie tym razem.

M_Michal

Aktywny forumowicz

Post23 marca 2018, 11:41 - Pt

Pierwszy test za mną. Początek faktycznie fajny. Ale po jakimś czasie wyszła jakaś nuta syntetyczna, która zabiła cały urok tych perfum. Chyba za dużo kaszmeranu jak na mój gust. Zobaczę jak się zachowają w teście globalnym, ale na ten moment się nie polubiliśmy.

supermariobros

Mega Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 1

Post15 lipca 2019, 21:10 - Pn

Dobre to!
Lubię się czasem pozytywnie zaskoczyć czymś z mainstreamu.
Z racji tego, że znam jakieś 80% zapachów, które stoją na półkach w D i S i biorąc pod uwagę słabe nowości to ciężko mi tam znaleźć cokolwiek wartego powąchania. Ale czasami znajdzie się jakiś rodzynek, który zupełnie przypadkowo wpadnie mi w ręce. Tym razem był to CK obsessed intense. Rzeczywiście, to zupełnie coś innego niż oferuje CK. Jest ciekawy, nie pachnie tak jak wszystko inne, także to już na wielki plus. Otwarcie odrazu skojarzyło mi się z Bielską herbaciarnią. Zapach aromatycznych, przyprawowych herbat wymieszanych z równie smakowitym dymem fajek wodnych. Bardzo pozytywne wspomnienia wskrzesił u mnie ten zapach. Boję się tylko, że jednak tej wanilii jest zbyt wiele i może zmęczyć na dłuższą metę.

EDIT
Użyte dwie chmurki na rękę wczoraj o godz. 19, dzisiaj o 7 rano wącham i szok, nadal ledwo ledwo ale jednak wyczuwalny na skórze :shock:
Foliowy Ranger

[SPRZEDAM] viewtopic.php?f=52&t=13557

Powrót do Perfumy męskie