Teraz jest 24 maja 2019, 21:48 - Pt

• Reklama

Dior - Sauvage Eau de Parfum

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Dior - Sauvage Eau de Parfum (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
3
9%
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
4
12%
4 - Dobry
5
15%
5 - Bardzo dobry
16
48%
6 - Genialny
5
15%

Liczba głosów : 33

• Autor
  • Wiadomość

Cirrrrus

Forumowicz

Re: Dior - Sauvage Eau de Parfum

Post13 czerwca 2018, 05:56 - Śr

Nie podoba mi się ten zapach ale po porównaniu z EDT, które wczoraj robiłem, EDP wyczuwam jeszcze dzisiaj na włokciu po prawie 24h :!: i to bez dotykania nosem skóry...

Artplum

Mega Perfumaniak

Post13 czerwca 2018, 07:15 - Śr

Cookie13 napisał(a):Kolejny flanker z gatunku redundant. Jeśli już koniecznie tworzyć flankery, to można to robić na tej zasadzie, jak robi to np. Guerlain. Mam tutaj konkretnie na myśli L'Homme Ideal i L'Homme Ideal Eau De Parfum. Pomimo wspólnych elementów są to praktycznie dwa różne zapachy. I to ma sens. Natomiast w przypadku Sauvage zmiany są zaledwie kosmetyczne. Nie omiszkali jednak wywindować ceny do absurdalnego poziomu. W moim odczuciu lansowanie tego typu flankerów służy przede wszystkim pobudzeniu sprzedaży całej linii, przez ponowne zfokusowanie uwagi potencjalnych klientów na produkcie. Tym bardziej, że Sauvage 2015 to niezmiennie sprzedażowy hit Diora, więc kują żelazo póki gorące.

+1
Artur

Luka

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post30 lipca 2018, 21:03 - Pn

Miał ktoś może kiedyś taki przypadek, że przestał mu funkcjonować korek magnetyczny? Mam tego Diora w wersji EDT i EDP i ten w wersji EDP przestał działać prawidłowo. W sensie logo Diora nie wraca na miejsce, korkiem można kręcić do woli. Nie jest to coś, co bardzo mnie uwiera, ale nigdy nie słyszałem o takim przypadku. Jest to na pewno problem flakonu, bo jak przekładam korek od EDP na flakon EDT, to wszystko działa normalnie.

Antarjami

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 3

Post30 lipca 2018, 21:29 - Pn

gdzie zakupiles swojego diora?

Proszę w odpowiedzi nie cytować całych ostatnich postów w danym wątku !

Luka

Forumowicz

• Ostrzeżenia: 1

Post31 lipca 2018, 10:50 - Wt

Zapach nie był kupowany w internecie, tylko normalnie w perfumerii. W której dokładnie, to nie ma teraz żadnego znaczenia. Jest oryginalny na 100%. Korek przez kilka miesięcy działał normalnie i nagle przestał.

rafal_w.94

Post07 lutego 2019, 10:10 - Cz

Brak możliwości wysyłki do PL. Wysyłka zagraniczna możliwa jedynie do Holandii, Belgii :) Więc jak zamówić z darmowym kurierem?
Poprzednia strona

• Reklama

Powrót do Perfumy męskie