Teraz jest 28 października 2020, 12:38 - Śr

• Reklama

Atelier Cologne - Oolang Infini

Dyskusja o perfumach przeznaczonych dla obu płci.
  • Reklama

Moja ocena Atelier Cologne - Oolang Infini (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
0
Brak głosów
3 - Przeciętny
0
Brak głosów
4 - Dobry
1
50%
5 - Bardzo dobry
1
50%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 2

• Autor
  • Wiadomość

Lucjan

Ultra Perfumaniak

Atelier Cologne - Oolang Infini

Post31 stycznia 2018, 19:52 - Śr

Oolang Infini marki Atelier Cologne to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jérome Epinette. Nutami głowy są bergamotka i tunezyjskie neroli; nutami serca są herbata, jaśmin i skóra; nutami bazy są kwiat tytoniu, drzewo gwajakowe i haitańska wetyweria.

Obrazek

Fantastyczna alternatywa dla miłośników Bvlgari Pour Homme :idea: :!: , jestem zbudowany tą kompozycja - użyłem dzisiaj i trwałość około 8-10 godzin przy malejącej ale zdecydowanie wyraźnej projekcji - bardzo się na wiosnę polubimy :)

Piąteczka w ankiecie od razu

kantor

Forumowicz

Re: Atelier Cologne - Oolang Infini

Post03 października 2018, 17:15 - Śr

Otwarcie cytrusy (gównie cytryna i bergamotka), po chwili dochodzą nuty zielone (zielona herbata, liście pomidora, pokrzywa), trochę nut drzewnych (gównie chyba wetyweria) i trochę nut ostrych (jakby pieprz). W tle jest też lekka owocowa, trochę mdła nuta. Całość zielono-cytrusowo-drzewna, dość ostra i raczej wytrawna. Pod koniec do tego jeszcze delikatne nuty kwiatowe dochodzą.

Wg mnie podobna kompozycja do Bvlgari Pour Homme Extreme (trochę bardziej cytrusowa) i tak jak Bvlgari, też średnio mi się spodobała.

Projekcja raczej delikatna, natomiast trwałość dobra, dzisiaj po 8h jeszcze bez problemu wyczuwalne.

Dla mnie całość na 4.

Powrót do Perfumy unisex