Teraz jest 26 października 2020, 01:43 - Pn

• Reklama

Jaguar - Classic Black

Ogólne forum dotyczące perfum męskich. Opinie, sugestie, porady.
  • Reklama

Moja ocena Jaguar - Classic Black (nie oceniaj zapachu, jeśli go nie znasz!):

1 - Bardzo słaby (DNO)
0
Brak głosów
2 - Słaby
1
7%
3 - Przeciętny
4
27%
4 - Dobry
4
27%
5 - Bardzo dobry
6
40%
6 - Genialny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 15

• Autor
  • Wiadomość

edK

Aktywny forumowicz

Jaguar - Classic Black

Post01 grudnia 2017, 08:30 - Pt

Obrazek

Classic Black marki Jaguar to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn.
Classic Black został wydany w 2009 roku.
Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Preyssas.

Nutami głowy są :gorzka pomarańcza, mandarynka i zielone jabłko.
Nutami serca są : geranium, kardamon, herbata, woda morska i gałka muszkatołowa.
Nutami bazy są wetyweria : : drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, fasolka tonka i białe piżmo.

Jeden z tych zapachów, który działa na mnie anty depresyjnie i przeciwbólowo używam na każdą praktycznie luźną okazję nie zawsze trzeba pachnieć wyszukanie, a ten świetnie się nadaje w kontaktach z płcią przeciwną. Sam zapach roztacza ciepłą aurę wokół nosiciela i jest w tle gdzieś to coś, czego nie umiem wyłapać nosem, a czuję sercem i wiem, że zagości u mnie na długo jak stary dawno nie widziany przyjaciel.
let's rock!!!
,,Mam nadzieje, że łańcuchy podziałów ludzkości pękną,
Stworzymy wspólne niebo, bo już stworzyliśmy piekło"

Flaszkii
Odlewki

kiddi

Aktywny forumowicz

Re: Jaguar - Classic Black

Post04 czerwca 2018, 16:39 - Pn

Tańszy mocniejszy azzaro chrome legend :)
Po 4 godzinach dalej mocno projektuje

Ovc

Forumowicz

Post12 września 2018, 10:33 - Śr

Moje kolejne, po Bentley'u Intense, głębokie zdziwienie związane z marką.

Jaguar Classic Black to przyjemny, świeży, aromatyczny i bezpieczny zapach.
Bardzo przypadł mi do gustu sposób w jaki rozwija się na skórze - świeże i orzeźwiające otwarcie, przechodzi z czasem w nieco bardziej "stonowane" i słodkie ale nadal rześkie rejony. I tak trwa (przynajmniej na mnie) bardzo długo - 8h to minimum.

Projekcja przez pierwsze 3-4h jest naprawdę dobra (ale nie przesadzona, co jest dla mnie jednym z aspektów wpływających na "bezpieczeństwo" tego Jaguara). Później osiada bliżej ciała ale i tak czuć go przy różnych ruchach w ciągu dnia.

Stosunek ceny do jakości to olbrzymi plus - jeśli ktoś lubi takie klimaty zapachowe, to nic tylko brać :)

mam katar

Super Perfumaniak

• Ostrzeżenia: 2

Post16 listopada 2019, 03:58 - So

Ovc napisał(a):Stosunek ceny do jakości to olbrzymi plus - jeśli ktoś lubi takie klimaty zapachowe, to nic tylko brać

Otóż to. Perfumy bardzo banalne, ale tu chyba mocno niedoceniane, patrząc np. na popularność na forum innego tanioszka, a mianowicie - Nautica Voyage.

Dziś zajrzałem na półki perfumowe w Rossmanie i moją uwagę przykuł całkiem ładny i do rzeczy jaguarowy flakon. Spryskałem nadgarstek bohaterem tego wątku i zaskoczył mnie na plus. Perfumy bardzo "zielone", wcale nie bardzo chemicznie pachnące i o naprawdę przyzwoitych parametrach użytkowych. Jaguar z nadgarstka otarł się o sweter, szurał tam sobie po skórze nadgarstka i - o dziwo - prawie zupełnie zabił woń wcześniej użytego Valentino Uomo Intense! Na razie to tyle. Paczka już w drodze, a pełniejsza recenzja w planie ;)... chyba, bo w sumie nie wiem ile słów jeszcze z siebie wycisnę, bo aktualnie mam ochotę popełnić samobójstwo... ale to tak nawiasem.. :|
Bez potrzeby przedłużania gatunku,
pistoletów noży
i przykazań bożych...

Ile chcesz pan tego amora i psyche?

Mój straganik.
viewtopic.php?f=52&t=29275&p=691142#p691142

Artplum

Sensei Perfuforum

• Ostrzeżenia: 3

Post16 listopada 2019, 08:37 - So

Pomysł ciekawy, ale ja bym się jednak wstrzymał z realizacją. Przynajmniej do czasu odebrania paczki :P
Co do bohatera wątku, to parę razy próbowałem w Rossmannie i jakoś mnie nie przekonał.
Na pierwszy rzut nosa wydaje się przyjemny, ale szybko wychodzą z niego tanie syntetyki. Nie jest to może jakoś szczególnie rażące, ale też nie zachęca do blizszej znajomości.
Artur

Powrót do Perfumy męskie